منابع آزمون ارشد زيست شناسي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
کوفتتوووووووووون شه واسه من نزاشتین حداقل یه کم از اون ته باقی دیگو میزاشتین نامرتا

چرا سارا مربوط به باکتری اینا مونده
جاوتز
زینسر
باکتری شناسی پایه و پزشکی دکتر مقیمی
برای کنکور باکتری
ای کی....ووو باکتری

ahmadzadefateme

New member
سلام سارا خانم عزیز خیلی خیلی در حق همگی لطف می کنید ,از کتاب های i.q.b بیوشیمی, باکتری و زبان -تافل-زینسر -بیوشیمی پوران پژوهش-سلولی ومولکولی هر کدوم که مونده (فقط اسمش رو بهم بگید)-میکروب کاربردی-ژنتیک ,هر کدومشونودارید ممنونتون میشم

sa@@ra

New member
سلام سارا خانم عزیز خیلی خیلی در حق همگی لطف می کنید ,از کتاب های i.q.b بیوشیمی, باکتری و زبان -تافل-زینسر -بیوشیمی پوران پژوهش-سلولی ومولکولی هر کدوم که مونده (فقط اسمش رو بهم بگید)-میکروب کاربردی-ژنتیک ,هر کدومشونودارید ممنونتون میشم

کتابهای موجود
ای.کی.بی بیوشیمی وباکتری و تافل و زینسر
بیوشیمی احسانی
از سولولی لودیش/خلاصه لودیش/سلولی مولکولی مجمد نژاد
میکروب کاربردی هست
تو صفحات قبل اگه برید هست گفتم چه چیزایی رو کنار گذاشتم:riz304:

sa@@ra

New member
بچه هایی که قرار بود کتاب واسشون پست شه یکم تاعیر خواهد داشت چون که گرفتار شدم به عده ای هم گفتم چرا
ممنون:riz513:

sara77

New member
خیلی جیگرررررررری سارایی امیدوارم همیشه تو کارات موفق باشی
کارت خیلی ستودنیه:riz304::ad54ad:

ahmadzadefateme

New member
شرمنده این قدر مزاحم می شم این کتاب ها رو من میخوام
بیوشیمی احسانی/میکروب کاربردی
از این دو کتاب خلاصه لودیش/سلولی مولکولی محمد نژادهر کدومشونو که خودتون راضی تر بودید
جسارتاi.q.b زبان رو ندیدم کسی خواسته باشه ,خواستند؟ویه سوال این ج.....ز...و...ه های زبان ا.ن.و.ا.ر دانش چجور هستن شما راضی بودید؟

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
بچه ها اونایی که کتاب خواستن محفوظه تگران نباشد اما از بالا بهم دستور رسیده تا اومدن نتایج کنکور علوم و بهداشتم صبر کنم:dadad4:

monadana

New member
کتابهای موجود
بیوشیمی احسانی
از سولولی لودیش/خلاصه لودیش/سلولی مولکولی مجمد نژاد
میکروب کاربردی هست
تو صفحات قبل اگه برید هست گفتم چه چیزایی رو کنار گذاشتم:riz304:
سلام دوست عزیز،دنبال کتاب خلاصه لودیش میگشتم که پیغام شمارو دیدم،امکانش هست باپست به دستم برسه؟1دنیاممنون

sa@@ra

New member

سلام دوست عزیز،دنبال کتاب خلاصه لودیش میگشتم که پیغام شمارو دیدم،امکانش هست باپست به دستم برسه؟1دنیاممنون

دوست عزیز همونطور که گفتم باید تا حدود 1 ماه دیگه یعنی اوایل شهریور صبر کنید اگه واستون مقدوره .میخواستم زود اینکارو کنم اما خانواده گفتن عجله نکن.:riz304:

سـارا جـان این دو تا رو فعلاً نگهدار؛ یکی از بچه های انجمن فکر کنم به این ها خیلی نیاز داشته باشه.

بهش خبـر دادم. شاید اون بخواد؛ بهت خبر میدم.

وای خواهش میکنم اینا رو برای منم نگه دارید من واقعا بهشون نیاز دارم اون جز وه باکتری رو مخصوصا میتونید برام بفرستید من بهتون پیام هم دادم اگر امکانش هست جوابم رو بدید مرسی

دوست عزیز همونطور که گفتم باید تا حدود 1 ماه دیگه یعنی اوایل شهریور صبر کنید اگه واستون مقدوره .میخواستم زود اینکارو کنم اما خانواده گفتن عجله نکن.:riz304:

وای خواهش میکنم اینا رو برای منم نگه دارید من واقعا بهشون نیاز دارم اون جز وه باکتری رو مخصوصا میتونید برام بفرستید من بهتون پیام هم دادم اگر امکانش هست جوابم رو بدید مرسی

love virology

New member
درود بچه ها ایمنی 4 استاد نو بدون استفاده دارم سال چاپ 1392 22800 خریدم بهتون تخفیف خوبی میدم هرکس خاست اینجا اعلام کنه یا پیام بده سپاس

xavi

New member
سلام ساراجان خوبی؟
چیزی از ج.زوه یا کتاب مونده؟
ژنتیک چیزی دارین؟

گلجان

New member
سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟
میخوام برای آزمون ارشد ژنتیک کتاب بخرم اما کاملا گیج شدم ، هرکسی هم یه چیزی میگه.
کتابهایی رو معرفی کنید که هم به درد وزارت علوم بخوره و هم وزارت بهداشت . ممنون میشم سریع جوابمو بدید.

love virology

New member
سارا خانم کتابا رو برای ما نگه داریداااااااااااااااااا فراموش نشه سپااااااااااااااااس

love virology

New member
درود باکتری مورای 2013 ( نو ) ترجمه عباس بهادر انتشارات خسروی 22400 خریدم هرکس خواست تخفیف خیلی خوب بهش میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا