منابع آزمون ارشد زيست شناسي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zendegi

New member
سلام دوستای گلم..خوب هستید همگی؟؟؟یه سوال داشتم ..هر کی میدونه لطفا جواب درست رو بده...برای کسی که تو مقطع کارشناسی معدلش 14 هستش و الان با همه ارادش و توکل به خدا برای درس خوندن داره تلاش میکنه آیا می تونه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟یعنی منظورم اینه که شرکت در ارشد وزارت بهداشت آیا بر اساس معدله؟؟؟که مثلا معدل 14 نتونه در ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟؟ممنون میشم هر کی جواب بده..:rose:
سلام عزیزم،تاثیر داره معدل ولی مانع شرکت کردن شما در کنکور نمیشه.تلاش کن حتما قبولی.

zeindinho

New member
سلام بچه ها
لطفا راجب درس های زیر هرکس منبع خیلی خوبی سراغ داره ک استفاده کرده ب همراه کتاب تست اینجا بنویسه.
1-زبان تخصصی و عمومی
2-مجموعه زیست شناسی (گیاهی/جانوری/میکروبی/اکولوزی/تکامل)
3-زنتیک
4-بیوشیمی
5-سلولی و مولکولی
6-میکروبیولوزی
7-ویروس/قارچ/ایمنی
8-بیوفیزیک
9-زیست دریا(پلانکتون شناسی/کفزیان/بوم شناسی/فیزیولوزی ابزیان)
بچه ها اگه کتابی را میگین حتما با مترجم و انتشارات بگین ممنونم

javan

New member
سلام
من کتاب آموزگار میخوام
البته اگه هنوز فروش نرفته باشه:rolleyessmileyanim:

alireza-j

New member
سلام بچه ها
من شبانه فردوسی مشهد قبول شدم
باورتون میشه فقط 3هفته واسش خوندم
فقط رو زبان تمرکز کنید! اول زبان دوم زبان سوم زبان بعد بیوشیمی و سلول
نیازی به خوندن میکروب و بیوفیزیک و اکولوزی نیست
این 3تا همه رو جمع میکنه با یه رتبه خوب
باورکنید

میشه بگید شبانه چه رشته ای قبول شدید؟ درصداتون رو هم اگه بذارید سپاسگزارم.

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها
لطفا راجب درس های زیر هرکس منبع خیلی خوبی سراغ داره ک استفاده کرده ب همراه کتاب تست اینجا بنویسه.
1-زبان تخصصی و عمومی
3-زنتیک
4-بیوشیمی
5-سلولی و مولکولی
6-میکروبیولوزی
7-ویروس/قارچ/ایمنی
8-بیوفیزیک

دوست عزیز صفحه ی قبل و قبل ترش رو یه نگاه بنداز دوستان به خوبی جمع بندی کردن که واقعا هم جمع بندی خوب و کاملی هست و حیفه که در بین صفحات تاپیک مدفون بشه

سلام عزیزم،تاثیر داره معدل ولی مانع شرکت کردن شما در کنکور نمیشه.تلاش کن حتما قبولی.

معدل فقط در وزارت علوم تاثیر داره در حد ۲۰% ولی در وزارت بهداشت شرط معدل به هیچ وجه مطرح نیست

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
1-زبان تخصصی و عمومی
3-زنتیک
4-بیوشیمی
5-سلولی و مولکولی
6-میکروبیولوزی
7-ویروس/قارچ/ایمنی
8-بیوفیزیک

دوست عزیز صفحه ی قبل و قبل ترش رو یه نگاه بنداز دوستان به خوبی جمع بندی کردن که واقعا هم جمع بندی خوب و کاملی هست و حیفه که در بین صفحات تاپیک مدفون بشه

معدل فقط در وزارت علوم تاثیر داره در حد ۲۰% ولی در وزارت بهداشت شرط معدل به هیچ وجه مطرح نیست

SH!LA

New member
برای وزارت علـوم؛ من بسته کامل زیست شناسی مــدرســـان شــریف و کلی کتاب و جـــزوه دیگه دارم، کسی خواست خبــر بــده.

nilofar abi

New member
من واسه تست زنیم سراغ کتاب های برای ژنتیک و زیست هستم تو نت خیلی میگردم فرمت pdf واسه این کتابو بیدا کنم ولی موفق نشدم.:smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11): میخواستم به شکلe-book اونو
داشته باشم .بچه ها اگه شما سایتی از نت رو سراغ دارید که کتاب تست به فرمت pdf داره به منم بگید خوشحال میشم.http://olumpezeshki.ir/images/smilies/smiliess (11).gif

sa@@ra

New member
خوب بچه ها یه سری منابع هست من گفتم عکشو بزارم بهتره و کلی کتاب دیگه که الان اینجا نبود بخوام بزارم اعم از میکروب اموزگار کتاب رضازاده و کتابای دیده حتی یه تعداد رفرنسو هم گذاشتم چون میخوام اپشون کنم و جدید بخرم
uwyro3tav9oe903jh0gb.jpg
[/URL][/IMG]

rnbrtvlwi6f08j77pore.jpg
[/URL][/IMG]

conbatprntdod1miz44y.jpg
[/URL][/IMG]

ahmadzadefateme

New member
سلام از دوستانی که منابعشون رو برای فروش گذاشتند خواهش دارم قیمت ها واسم کتاب ها رو هم لطف کنند بگذارند خیلی خیلی ممنون

SH!LA

New member
سـارا جان این کتاب هایی که برای فروش گذاشتی قیمتش چقدر هست؟

و اینکـه داخل کتاب ها هم تمیــز هست؟

( خواستم از طریق پیغام شخصی سوال کنم؛ ولی گویـا این گزینه دریافت شما فعال نیست. )

love virology

New member
خوب بچه ها یه سری منابع هست من گفتم عکشو بزارم بهتره و کلی کتاب دیگه که الان اینجا نبود بخوام بزارم اعم از میکروب اموزگار کتاب رضازاده و کتابای دیده حتی یه تعداد رفرنسو هم گذاشتم چون میخوام اپشون کنم و جدید بخرم
uwyro3tav9oe903jh0gb.jpg
[/URL][/IMG]

rnbrtvlwi6f08j77pore.jpg
[/URL][/IMG]

conbatprntdod1miz44y.jpg
[/URL][/IMG]

مرور جامع ژنتیک نجلت مهدیه و باکتری پایه و پزشکی دانش و بیوشیمی برای کنکور و گرامر آسان است برای شما و ضروریا ت بیوشیمی و 1000 نکته ایمنی چقدرررررررررررر؟؟؟؟؟؟؟

sa@@ra

New member
سـارا جان این کتاب هایی که برای فروش گذاشتی قیمتش چقدر هست؟

و اینکـه داخل کتاب ها هم تمیــز هست؟

( خواستم از طریق پیغام شخصی سوال کنم؛ ولی گویـا این گزینه دریافت شما فعال نیست. )

شیلا جان واسه فرندام فغاله عزیزم
اره تمیزن بعضی ها هایلایت شده اما تمیزه :rolleyessmileyanim:
والا م قصد قسمت گذاری ندارم یعنی پولی نمیخوام فقط هرکس خواست بگه که من واسش بزارم کنار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nastaran8

sa@@ra

New member
فقط میخوام هرکس خواست استفاده کنه ووقتی من لازمشون ندارم به کسی کمک شه.چون رفرنسارو که درام عوض میکنم بقیم که دیکه فقط واسه ارشد خوبن:riz304:

SH!LA

New member
شیلا جان واسه فرندام فغاله عزیزم
اره تمیزن بعضی ها هایلایت شده اما تمیزه :rolleyessmileyanim:
والا م قصد قسمت گذاری ندارم یعنی پولی نمیخوام فقط هرکس خواست بگه که من واسش بزارم کنار

دو تا کتاب درسنامه جامع زبان لزگی و تـافـل رو میخواستــم.

به هر حال برای اینـا هزینه کردی و باید مبلغی داد.

اگه تهـران هستی؛ من ازتون بگیـرم.

sa@@ra

New member
دو تا کتاب درسنامه جامع زبان لزگی و تـافـل رو میخواستــم.

به هر حال برای اینـا هزینه کردی و باید مبلغی داد.

اگه تهـران هستی؛ من ازتون بگیـرم.

قابلی نداره عزیزم اره تهرانم میتونم با پیک واستون بفرستم:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا