منابع آزمون ارشد رواشناسي باليني وزارت بهداشت

neda n2

New member
سلام دوستان من امسال سال اوليه كه از طريق وزارت بهداشت ميخوام ارشد شركت كنم پارسال وزارت علوم شركت كردم اماااااااااااااااااااااا قبول نشدم منابع پارسال و از طريق پارسه تهيه كردم ميخواستم از شما كمك بگيرم راهنماييم كنيد غير كاپلان و هيلگارد براي قبول شدن تو باليني چه كتابي و بايستي بخونم آخه رشته كارشناسي من عموميه پارسالم به قصد قبوليه عمومي بودم.زياد اطلاعات ندارم ممنون ميشم كمك كنيد.:smilingsmiley:

persona

Member
سلام دوستان من امسال سال اوليه كه از طريق وزارت بهداشت ميخوام ارشد شركت كنم پارسال وزارت علوم شركت كردم اماااااااااااااااااااااا قبول نشدم منابع پارسال و از طريق پارسه تهيه كردم ميخواستم از شما كمك بگيرم راهنماييم كنيد غير كاپلان و هيلگارد براي قبول شدن تو باليني چه كتابي و بايستي بخونم آخه رشته كارشناسي من عموميه پارسالم به قصد قبوليه عمومي بودم.زياد اطلاعات ندارم ممنون ميشم كمك كنيد.:smilingsmiley:
اگه می خوای علوم شرکت کنی که هیچ...یعنی من چیزی در موردش نمی دونم.ولی منابع وزارت بهداشت هموناییه که وزارت خونه اعلام کرده.توی صفحه اصلی سایت می تونی پیداش کنی.تکیه اصلی در وزارت بهداشت روی کاپلان و کتاب های سید محمدی هست...وزبان هم که دیگه گفتن نداره...!موفق باشی.
راستی اگه نتونستی منابع رو پیدا کنی بگو برات می ذارم همینجا.

آخرین ویرایش:

neda n2

New member
ممنونم كه راهنمايي كرديد.امسال فقط ميخوام تو وزارت بهداشت شركت كنم. ميشه برام منابع رو بذاريد آخه اوني كه تو صفحه اصليه تو سيستمم نميخونه.يه سوال ديگم دارم اونم اينكه زبان همونيه كه بچه ها گفتن. لزگي .واسه رشته ما هم هست؟

persona

Member
ممنونم كه راهنمايي كرديد.امسال فقط ميخوام تو وزارت بهداشت شركت كنم. ميشه برام منابع رو بذاريد آخه اوني كه تو صفحه اصليه تو سيستمم نميخونه.يه سوال ديگم دارم اونم اينكه زبان همونيه كه بچه ها گفتن. لزگي .واسه رشته ما هم هست؟
این لیست منابع:
1.آمار و روش تحقیق:
روش تحقیق در علوم رفتاری-دلاور
احتمالات و آمار کاربردی-دلاور
2.آسیب شناسی روانی:
فصل های 10تا28 خلاصه کاپلان-ترجمه رضاعی
3.نظریه های شخصیت:
نظریه های شخصیت-فیست و فیست-ترجمه سید محمدی
4.نظریه های روان درمانی :
کاربست مشاوره و روان درمانی-کُری-ترجمه سید محمدی
5.ارزیابی روانشناختی( مصاحبه بالینی و آزمون های روانشناختی ):
راهنمای سنجش روانی(1و2)-مارنات
فصل7و8و9 کاپلان
6.روانشناسی عمومی و رشد:
روانشناسی رشد (1و2)-لورا برک-ترجمه سید محمدی
فصل37تا51 کاپلان
هیلگارد-ترجمه براهنی
7.بنیادهای بیولوژیکی و فیزیولوژیکی رفتار:
روانشناسی فیزیولوژیکی-کالات-ترجمه سید محمدی
فصل 36 کاپلان
8.روانشناسی بالینی:
روانشناسی بالینی-فیرس-ترجمه فیروزبخت
روانشناسی بالینی کودک-چویل و موریس-ترجمه نائینیان و همکاران

در مورد زبان هم باید بگم منم تعریف لزگی رو از خیلی ها شنیدم.( هم رشته ای ها و سایر رشته ها) و خوب مربوط ترین درسنامه زبان به کنکور ما هم هست ...من خودم هم لزگی رو می خونم.البته علاوه بر کتابهای معرفی شده از طرف وزارت خونه.اگه در مورد زبان ارشد می خوای اطلاعات بیشتری کسب کنی یه سر به بخش کارشناسی ارشد فروم بزن...کلا از جاهای دیگه خیلی بیشتر مطلب دستگیرت می شه!
موفق باشی

Pioggia

New member
سلام دوستان. من می خوام تغییر رشته بدم و روانشناسی بالینی بخونم واسه وزارت بهداشت رو. می خواستم اگه میشه راهنماییم کنید جزوه های کدوم موسسه بهتره؟ اصلا واسه منابع وزارت بهداشت جزوه ای هم هست؟ ممنون میشم.

persona

Member
سلام دوستان. من می خوام تغییر رشته بدم و روانشناسی بالینی بخونم واسه وزارت بهداشت رو. می خواستم اگه میشه راهنماییم کنید جزوه های کدوم موسسه بهتره؟ اصلا واسه منابع وزارت بهداشت جزوه ای هم هست؟ ممنون میشم.
سلام.اول ببینید رشته لیسانستون رو وزارت بهداشت برای شرکت در آزمون روانشناسی قبول می کنه یا نه؟در مورد جزوه هم تا جایی که من اطلاع دارم جزوه های سنا(همین سایت)برا وزارت بهداشت هست...البته جاهای دیگه هم هست،ولی اولا اینجا اجازه تبلیغ نداریم و در ثانی من از کیفیت هیچ کدوم (نه سنا نه جاهای دیگه ) هیچ اطلاعی ندارم.

soso26

New member
اگه بخواین آزمون وزارت ارشدروانشناسی بالینی شرکت کنید باید لیسانستون روانشناسی باشه.ولی واسه آزاد و علوم نیازی نیست
بنظر من کتاب ازهمه چیز بهتره.ولی اگه بخواین ازجزوه بخونید منم واسه بهداشت فقط ازسنا اطلاع دارم .خودم واسه علوم و ازاد ازجزوه خوندم

آخرین ویرایش:

shahram25

New member
سلام بچه ها.منابع همون منابعی که در فایل پی دی اف اومده در سایت موجود هست و در ضمن منابع دکترا هم تقریبا همینان پس بدونید و در نظر بگیرید این کتوب رو

بالا