مقالات چاپ شده خود در مجلات،كنفرانس ها،كنگره ها و همايش ها رو اينجا بيان كنيد

شفيع

New member
آخی/بیخیال شاید فکرمیکنن بزارن اینجا میدزدن ازشون:riz481:

حالا شماهم انقد خودتو ناراحت نکن.
هدف این تاپیکم به قول شما همین تشویق کاربرا و علمی کردن فضا بوده همین.وگرنه شما خودتون بهتر میدونین یکی بخاد مقاله بنویسه میره تو فیلد خودش سرچ میکنه تو نت دیگه.
همین که شما و اقا شفیع و بقیه دوستان لینک کاراتونو میزارین اینجا کسایی مثل منم تشویق میشیم به نوشتن:rose::smiliess (3):

بچها سعی کنید کاراتونو بذارید

Arshida

New member
دوستان اگه ممکنه بگین که برا نوشتن مقاله چه مراحلی را باید طی کرد؟ آیا باید حتما با استاد راهنما مقاله نوشت یا خودتون به شخصه این مراحل را انجام دادین؟
استارت شروع کار چطور بوده؟ در ابتدا موضوع سمینار و ... بوده که بعد تبدیل به مقاله شده؟
معمولا چقدر طول میکشه که یک مقاله چاپ بشه؟ ( از submission تا چاپ)

Arshida

New member
سلام دوستان

منم 2 تا اورال تو کنگره ازمایشگاه و بالین
2 تا پوستر هم تو کنگره ایمونولوژی و آلرژی( یکیش تو این اردیبهشت هستش)
یکی هم مفاله چاپ شده تو مجله علمی پژوهشی دانشکده پزشکی اصفهان.

- - - Updated - - -
مقاله ای که در مجله علمی پژوهشی دانشکده پزشکی اصفهان چاپ کردین همون JMSS هست؟
راستش من اولین مقاله ای هست که دارم مینویسم و برای این مجله فرستادم. از submission تا چاپ چقدر طول میکشه؟

دوستان اگه ممکنه بگین که برا نوشتن مقاله چه مراحلی را باید طی کرد؟ آیا باید حتما با استاد راهنما مقاله نوشت یا خودتون به شخصه این مراحل را انجام دادین؟
استارت شروع کار چطور بوده؟ در ابتدا موضوع سمینار و ... بوده که بعد تبدیل به مقاله شده؟
معمولا چقدر طول میکشه که یک مقاله چاپ بشه؟ ( از submission تا چاپ)

دوست عزیز، اگر شما کار آماده ای دارید که دیتاش موجوده میتونید بدون وجود استاد مقالش کنید، البته بعضی مجلات فارسی مثل همدان تاکید دارن که حتما استاد داخل مقاله باشه

استارت کار هم میتونه سمینار، پایان نامه یا هر چیز دیگه ای باشه، من شخصا همه ی کارام رو در دوره ی کارشناسی و بصورت طرح دانشجویی انجام دادم

پروسه ی سابمیت و داوری، اکسپت و چاپ بستگی به خیلی چیزا داره، اینکه مجله تا چه حد سرش شلوغ باشه، چقد شما با مسئولین مجله اشنایی دارید، داوراتون چقد سختگیر هستن، داوراتون چقد بدقول هستن، و ....
در کل پروسه ی سابمیت تا چاپ مقاله، بسته به شرایطی که گفتم میتونه از دو هفته باشه، تا بیشتر از یکسال

biotechnologist

New member
دوستان انقدر مقاله های بیست دارن من روم نمیشد چیزی بذارم. ولی سمینار 1 رو مقاله کردم واسه کنگره ای که دو روز پیش برگزار شد. ارائه پوستری.چون اولین مقالم بود خیلی ذوق کردم.:4d564ad6:
اینم لینک پوستر: http://bsconf.ir/fa/u_poster.php?rid=247
یه مقاله مروری دیگه هم الان دارم می نویسم که اگه به موقع تمومش کنم و ارسال کنم بعدا خبرش رو بهتون میدم. احتمالا اونم ارائه پوستری بشه.
یه مقاله هم واسه یه ژورنال ISI نوشتم ولی هنوز اکسپتش نیومده. انشاا... اگه چاپ شد لینکش رو اینجا میذارم.
و دیگر هیچ...فعلا:a2d3:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

varia

Well-known member

دوست عزیز فول تکست این مقالتونو چطور میشه دانلود کرد؟؟ کتابچه کنگره قابل دانلوده؟؟

biotechnologist

New member
کل مقالات تو civilica فول تکستشون هست، از همون آدرسی که دادم. متاسفانه کتابچه کنگره قابل دانلود نیست و به صورت DVD فقط به ارائه دهندگان مقاله تحویل دادند. از research gate هم اگر عضو باشید میتونید مقاله خودمو دانلود کنید:
https://www.researchgate.net/publication/271827344_____________

oloom_az

New member
سلام دوستان
منم یکی از مقالاتم در یازدهمين کنگره سراسري مديکال انکولوژي و هماتولوژي ايران بصورت پوستر ارائه دادم و یکی از مقالاتمم تو فصلنامه ژنتيک در هزاره سوم چاپ شدش. هردو هم در مرود جهشهای تالاسمی بودند.
یکی از مقالاتمم تویه کنگره بین الملی در کشور استرالیا بصورت پوستر پذیرفته شد که متاسفانه نشد برم وارائه بدم!
البته یه مقاله هم در فصلنامه پژوهشی خون چاپ کردم که به اسم چند نفر دیگه تموم شد!

biotechnologist

New member
سلام دوستان
منم یکی از مقالاتم در یازدهمين کنگره سراسري مديکال انکولوژي و هماتولوژي ايران بصورت پوستر ارائه دادم و یکی از مقالاتمم تو فصلنامه ژنتيک در هزاره سوم چاپ شدش. هردو هم در مرود جهشهای تالاسمی بودند.
یکی از مقالاتمم تویه کنگره بین الملی در کشور استرالیا بصورت پوستر پذیرفته شد که متاسفانه نشد برم وارائه بدم!
البته یه مقاله هم در فصلنامه پژوهشی خون چاپ کردم که به اسم چند نفر دیگه تموم شد!

سلام.آفرین! خیلی خوبه. ای کاش لینک مقالات و پوسترتون رو هم بگذارید:a2d3::smilies-azardl (113

oloom_az

New member
سلام.آفرین! خیلی خوبه. ای کاش لینک مقالات و پوسترتون رو هم بگذارید:a2d3::smilies-azardl (113

مرسی دوست عزیز
مطالعه انواع جهش های بوقوع پيوسته در زنجيره بتا گلوبين در بيماران بتا تالاسمی مينور درميان گروههای نژادی مختلف استان خوزستان - Genetics in the 3rd

- - - Updated - - -

مرسی دوست عزیز
http://www.g3m.ir/browse.php?a_code=A-10-1-30&slc_lang=fa&sid=1&sw=%D8%AD%D8%B0%D9%81

psychology93

New member
سلام خدمت دوستان
بنده و دوستم مقاله ای در مورد بازی های رایانه ای کار میکنیم ک پرسشنامه هارو اجرا کردیم ولی ازمون ما معنی دار نشد....
حالا با این اوصاف ایا مقاله ما به نظر شما در همایش پذیرفته میشه؟؟؟

mw.ashel

New member
سلام خدمت دوستان
بنده و دوستم مقاله ای در مورد بازی های رایانه ای کار میکنیم ک پرسشنامه هارو اجرا کردیم ولی ازمون ما معنی دار نشد....
سلام، بله، بسته به سطح علمی مقاله امکان پذیرش وجود داره. موفق باشید.

XXIII

New member
سلام خدمت دوستان

با سلام
اگر منظورتان همایش های داخلی است؛ حتی در معتبرترین کنگره های کشوری هم بعضاً ضعیف ترین و نامربوط ترین مقالات پذیرش می شوند.

موفق باشید

بالا