معرفی بهترین منابع برای دروس باکتری ایمنی .....

arezoomand

New member
سلام. من درسنامه جامع میکروب شناسی پزشکی رو میخونم عالیه.تست داره به همراه مطالب اصلی 5_6 تا رفرنس.

bacillus.bs

New member
بچه ها بقیه ی منبعتون را هم بگید/ویروس قارچ بیوشیمی تک یاخته و این که چقدر پیش رفتید؟

ثمینه

New member
سلام
بچه ها از زیست عمومی تو علوم و آزاد سوال میاد؟ چی باید به عنوان رفرنس خوند؟

sepidee

New member
be nazare man manba khondan kheili sakhte manke jozvwhae parso khondan ensafanam kamel bod tehranam ghabol shodam pishnahad mikonam jozve bekhonin be jae 10 ta ketab nazare mane:33:

bahramian0935

New member
باسيلوس خيلي فعاليا/كمك ميخواي///؟دوستم رتبه يك ارشد ميكروب شد.aghil.bahramian@yahoo.com

sefidrooze

New member
شادزی یا برا کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای رشته میکروب.درس قارچ رو با شادزی بخونم یا کتاب برای کنکور؟؟؟؟؟
لطفا هر کی میدونه بگه؟؟

BEHNAM91

New member
برای رشته میکروب.درس قارچ رو با شادزی بخونم یا کتاب برای کنکور؟؟؟؟؟
لطفا هر کی میدونه بگه؟؟

کتاب شادزی با عرض معذرت کتاب خوبی نیس احتمالا اگه شما این کتابو بخونی بالاتر از 40 درصد نتونی بزنی البته بستگی به سوالات همون سال هم داره.برای کنکور کتاب بهتریه به نظر من

elly

New member
سلام من ميخوام ارشد ميكروب شرکت کنم ميخواستم درباره منبع قارچ و تك ياخته مرا را راهنمايي كنيد؟ (یه منبع خلاصه با نکات برتر)

love virology

New member
درود بر همگااااااااان خووووم ویروس امتحان میدووم یه چیزه صادقانه بگم بعد 2سال تحقیق و جستجو وقت خودتو با رفرنس برای دروس فرعی تلف نکن یه کتاب خلاصه بگیر ولی بالای 4 5 دور بخون بخون با تست زیاد / قارچ برای کنکور کتاب دکتر شادزی برای رفع ابهام و نکات/ تک یاخته برای کنکور و کتاب فشرده عمید اطهری بعلاوه تست/ ایمنی پوران پژوهش/ بیو کتاب نجات شکوهی یا برای کنکور / کتاب های درس ازمون سعید دانشمندی هم خوبه / تست هم کیوبی برای قارچ انگل و باکتری خیلی عالیه/ این نظر من بوددددددددددددد شاد باشییییییییییییییییید

بالا