مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maxin

Well-known member
زبان ابی خودم....+60تا لغت دفترچه خودم.
ایمنی انتی ژن
دانشگاه کوفتی ک همه روزو خراب می کنه.
مشق زبان یه عالمه

شوکا88

New member
مهم نیست که چه چیزی داریم ...

مهم اینه که از داشته هامون چطور استفاده کنیم .

با یک شمع و چند کتاب و معلم میشه شد بوعلی سینا .

با یه کتابخونه بزرگ و مدارس آنچنانی و معلم های خصوصی میشه هیچ چیز نشد.

انتخاب با ماست ...

- - - Updated - - -

.

solmaz01

New member
امروز هماتو بحث انعقاد ده صفحه هنری/ ایمنی ارگان تمام زبان فعلا نخوندم

شوکا88

New member
برای نگران شدنت وقت ندارم.
این درست همان حرفی بود که چرچیل موقعی که در اوج جنگ روزی هجده ساعت کار می کرد می گفت.
وقت یاز او پرسیدند آیا در مورد مسئولیت های وحشتناکی
که برعهده داری نگران می شود
گفت من سرم خیلی شلوغ است و برای نگران شدن وقت ندارم...
تو چی دوست من، تو با این جحم درسی با این همه کار.! تو وقتی واسه اضطراب و نگران شدن داری
یا تو هم با تمام قوا فقط و فقط به چیزی که می خوای فکر میکنی...
فقظ انجامش بده

!sarah!

New member
سلام بچه ها
من عضو جدیدم....خیلی خوشحالم که به جمعتون اضافه شدم :riz304:

من الان ترم هشت زیست شناسی جانوری هستم
ارشد علوم پایه هم ندادم
میخوام هماتو شرکت کنم
:dadad4:

البته برای امسال امادگی ندارم فعلا فقد میخوام ببینم چه خبره :65d6a5d6s:

خواستم ازتون کمک بگیرم که مثلا امسال میتونم خودمو برسونم
چه کتابی برام بهتره

کلا اینکه اگه شما جای من بودین چیکا میکردین!؟
:21:

kiana

New member
سلام بچه ها

ارشد علوم پایه هم ندادم
میخوام هماتو شرکت کنم

چه کتابی برام بهتره

با سلام و خوش اومدید
من رشته هماتو شرکت نمی کنم ولی با توجه به تجربیاتم می خوام بگم که اگه زیست جانوری می خونید و از هماتو سر رشته ای ندارید انتخاب این رشته ممکنه باعث نا امیدیتون بشه چون هم آزمونش واقعا سخت و منابع سنگینه هم اینکه ظرفیت پذیرش کمی داره (حدود 50 نفر) به همین دلیل اگر می خواید ارشد وزارت بهداشت شرکت کنید به نظر من رشته راحت تری رو انتخاب کنید البته باز هم انتخاب با خودتونه. موفق باشید

سلام
امروز زبان و هماتو(اختلالات غیر نئوبلاستیک لکوسیت ها) و سلولی(اسکلت سلولی) خوندم البته می خواستم بیوشیمی هم بخونم که متاسفانه نشد
انشاءالله فردا جبران می کنم
موفق باشید دوستان

سلام بچه ها

ارشد علوم پایه هم ندادم
میخوام هماتو شرکت کنم

چه کتابی برام بهتره

سلام خوش اومدی
من زیست گیاهی خوندم و سال اولی که هماتو می خوندم واقعا برام مشکل بود اما امسال شرایطم خیلی بهتر شده
اما به نظرم تو خیلی وضعت از من بهتره چون ترم 8 هستی و این یعنی هنوز از جو زیست و بیوشیمی جدا نشدی ژس خوندن این دو تا درس برات مشکل نیست
میمونه هماتو و ایمنی به نظرم برای هماتو از خود دیویدسون شروع کن اما انتظار نداشته باش که بتونی خیلی سریع ژیش بری و یا حتی تا آزمون تمام قسمت ها را بخونی
برای ایمنی هم اگه هیچ سر رشته ای نداری کتاب 4- استاد رو بخونم وگرنه ابو-العب-اس بهتره
موفق باشی گلم

biology89

New member
سلام خوش اومدی
من زیست گیاهی خوندم و سال اولی که هماتو می خوندم واقعا برام مشکل بود اما امسال شرایطم خیلی بهتر شده
اما به نظرم تو خیلی وضعت از من بهتره چون ترم 8 هستی و این یعنی هنوز از جو زیست و بیوشیمی جدا نشدی ژس خوندن این دو تا درس برات مشکل نیست
میمونه هماتو و ایمنی به نظرم برای هماتو از خود دیویدسون شروع کن اما انتظار نداشته باش که بتونی خیلی سریع ژیش بری و یا حتی تا آزمون تمام قسمت ها را بخونی
برای ایمنی هم اگه هیچ سر رشته ای نداری کتاب 4- استاد رو بخونم وگرنه ابو-العب-اس بهتره
موفق باشی گلم
پس به نظر شما ماها که اصلا با هماتو آشنایی نداریم میشه بخونیم؟آخه من از چن نفر دیگه هم پرسیدم ناامیدم کردن.میگن تا سرکلاس نباشی هیچی نمیفهمی پس شما که هماتو نخوندید نمیتونید برا ارشد قبول بشید

- - - Updated - - -

سلام خوش اومدی
موفق باشی گلم
پس به نظر شما ماها که اصلا با هماتو آشنایی نداریم میشه بخونیم؟آخه من از چن نفر دیگه هم پرسیدم ناامیدم کردن.میگن تا سرکلاس نباشی هیچی نمیفهمی پس شما که هماتو نخوندید نمیتونید برا ارشد قبول بشید

mohana

Well-known member

نه اصلا...
میبینین ک تو همین سایت خیلی از بچه های زیست میخوان کنکور هماتو شرکت کنن...خداروشکر موفق هم هستن...

marlik

New member

- - - Updated - - -

Biology جان نگران نباش بستگی به تلاش خودت داره دوست منم زیست بودهماتو تهران قبول شد

سلام دوستان
یه سوال داشتم می خواستم بدونم برای لوسمی میلوئیدی حاد فقط انواع m0 تا m7 را میخونید و چه چیز هایی را مد نظر قرار می دید؟دیوید سون بهتره یا هافبراند؟
پیشاپیش از کمکتون سپاس

- - - Updated - - -

سلام دوستان
یه سوال داشتم می خواستم بدونم برای لوسمی میلوئیدی حاد فقط انواع m0 تا m7 را میخونید و چه چیز هایی را مد نظر قرار می دید؟دیوید سون بهتره یا هافبراند؟
پیشاپیش از کمکتون سپاس

mohana

Well-known member
سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون سپاس

[/COLOR]

سلام
من این قسمت رو جهش زدم :)) برا همین فعلا نمیتونم جواب بدم...
دوستامون حتما کمکتون میکنن...:a2d3:

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
هنوز این قسمتو نخوندم.ولی دیدوسونو اول بعدش هافبرند کتاب ملاک نیست برام ،عنوان درس مهمه هرچقد ازش تو 2-3تا کتاب باشه میخونم.
........................................
اروز
خون+لغات آبی+لغات مکسینی30تا
بقیشم سرم شلوغه.....اگه برسم1100

mohana

Well-known member
امروز
مبحث انعقاد تا پلاکت خاکستری
یبوشیمی تست فصل امینواسید و پروتئین( چند ماهه رو این فصل مونده م؟؟؟؟؟ :riz481: )
زبان هم سه تا درس دوره...لزگی مونده

همین جا بنویسم یادم نره :) تا 16 ام فصل انعقاد باید تموم شه...17 ام تا اخر اسفند برگردم قسمت هایی از اختلال لکوسیت ک مونده رو بخونم..اونقد که سخت بود قهر کردم باهاش نخوندمش:p7977cujr38iyymsu8:

Leyenda

Well-known member
سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون سپاس

- - - Updated - - -

سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون سپاس

خط به خط دیویدسون خوب و مفیده.هافبراند تو این زمینه زیاد توضیح نداده!اما من خوندم.تو 1 روز میشه خوند و اگهه نکته ای داشت که تو دیویدسون ندیده بودی,تو خلاصه هات یا گوشه کتاب یا جزو ه ات اضافه کن.اصلا هافبراند وقت گیر نیست بیشتر برای مرور خوبه!
در مورد AML خوب همون اول یه خلاصه ای راجبش هستا,اونا کمک میکنه برای فهم بیشتر.
و بقیه انواع از m0 تا M7 نکته های خیلی زیاد و راحتی داره!!اگه خلاصه نویسی میکنی به هر کدومشون یک صفحه اختصاص بده و ویژگی های مربوط ب هر نوع رو کنار هم بنویس!و زیاد مرورشون کن ازشون تست حتما میاد و خیلی راحت هستن.
مثلا باید بدونی تو کدوم نوع آئور رود و اجسام فای دیده میشه یا نمیشه!کدوم سی دی مارکر ها بیان میشه.پیک سنی چیه.چ آنتی ژن هایی بیان میشه,و کدوم رده سلولی هست (فوق العاده مهم), رنگ آمیزی ها چی مثبت چی منفی!در چ شرایطی پیش آگهی شون مطلوب یا نامطلوبه, اختلال کروموزومی هاشون, علایم بالینی مهم,و ...
موفق باشید :)

- - - Updated - - -

سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون سپاس

- - - Updated - - -

سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون سپاس

خط به خط دیویدسون خوب و مفیده.هافبراند تو این زمینه زیاد توضیح نداده!اما من خوندم.تو 1 روز میشه خوند و اگهه نکته ای داشت که تو دیویدسون ندیده بودی,تو خلاصه هات یا گوشه کتاب یا جزو ه ات اضافه کن.اصلا هافبراند وقت گیر نیست بیشتر برای مرور خوبه!
در مورد AML خوب همون اول یه خلاصه ای راجبش هستا,اونا کمک میکنه برای فهم بیشتر.
و بقیه انواع از m0 تا M7 نکته های خیلی زیاد و راحتی داره!!اگه خلاصه نویسی میکنی به هر کدومشون یک صفحه اختصاص بده و ویژگی های مربوط ب هر نوع رو کنار هم بنویس!و زیاد مرورشون کن ازشون تست حتما میاد و خیلی راحت هستن.
مثلا باید بدونی تو کدوم نوع آئور رود و اجسام فای دیده میشه یا نمیشه!کدوم سی دی مارکر ها بیان میشه.پیک سنی چیه.چ آنتی ژن هایی بیان میشه,و کدوم رده سلولی هست (فوق العاده مهم), رنگ آمیزی ها چی مثبت چی منفی!در چ شرایطی پیش آگهی شون مطلوب یا نامطلوبه, اختلال کروموزومی هاشون, علایم بالینی مهم,و ...
موفق باشید :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا