مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Z0HRE

New member
سلام دوستان.

کنکور افتاده بعد بیستم خرداد.

موفق باشید

سلام به همگی دوستان. خسته نباشید....من خیلی استرس دارم آخه تازه میخام شروع بکنم ازتون میخام تو این راه به من هم کمک بکنیم تا بتونیم به همدیکه دلگرمی بدیم. من تازه میخام کتابارو بگیرم یه بسم الله بگم و شروع بکنم.من که میخام 93 کنکور بدم میتونم همین جا گزارش روزانه بدم؟؟؟

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلام به همگی دوستان. خسته نباشید....من خیلی استرس دارم آخه تازه میخام شروع بکنم ازتون میخام تو این راه به من هم کمک بکنین تا به همدیکه دلگرمی بدیم. من تازه میخام کتابارو بگیرم یه بسم الله بگم و شروع بکنم.من که میخام 93 کنکور بدم میتونم همین جا گزارش روزانه بدم؟؟؟

سلام فاطمه جون...
ما هم میخوایم 93 کنکور بدیم...
:smilies-azardl (113

ان شالله موفق باشی:auizz3ffy9vla57584x

پس موهانا جون منم به زودی کتابارو شروع میکنم میام همین جا گزارش میدم:smilies-azardl (181. راستی برا زیست سلولی مولکولی مهدوی رو بگیرم یا چی بگیرم که بهتر بتونم نتیجه بگیرم؟؟

mohana

Well-known member
پس موهانا جون منم به زودی کتابارو شروع میکنم میام همین جا گزارش میدم:smilies-azardl (181. راستی برا زیست سلولی مولکولی مهدوی رو بگیرم یا چی بگیرم که بهتر بتونم نتیجه بگیرم؟؟

من فعلا دارم از کتاب مهدوی میخونم...

science girl

New member
:smilies-azardl (113:thanks::thanks::28:بچه ها واقعا اینجا بودن خیلی خوبه....خیلیییی از استرسم کم شده! منم دارم کم کم شروع میکنم بخونم.
امیدوارم موفق باشین همگی.....

BUTTERFLY92

New member
درود بر خونندگان ارشد هماتو:ad54ad::4d564ad6:
من میخوام تازه شروع کنم:sarma:
بگید چکار کنم؟از کجا شروع کنم؟:smilies-azardl (181

maxin

Well-known member
دوستان هماتو واقعا طبرستانی رو نمیخونین؟؟شنیدم کتاب خوبیه!یکی از ارشدا بهم گف هنری رو بیخیال اونو بخون !!!!!!!! :smiliess (12):کسی اطلاع دقیقی نداره اینجا؟چون نمیشه ساده گذشت

ونظر دوست من که ارشد هماتو میخونه:طبرستانی کتاب جامعیه اگه برسید بخونیدش مناسبه.ولی منبع اصلی هنریه.

خیلی گیج میشه آدم کاش سرفصلای طبرستانیو اقلا داشتیم.

solmaz01

New member
ونظر دوست من که ارشد هماتو میخونه:طبرستانی کتاب جامعیه اگه برسید بخونیدش مناسبه.ولی منبع اصلی هنریه.

خیلی گیج میشه آدم کاش سرفصلای طبرستانیو اقلا داشتیم.

ممنون که پاسخ دادین،من اگه اطلاعی داشتم حتما خبر میدم

maxin

Well-known member
نظر دکترا هماتو:به نظرم خوندن کتاب گل افشان و دیویدسون کفایت کنه. چون واقعا حجم طبرستانی زیاده. بعید می دونم خیلی ها برسن بخوننش. هر چند پیشنهادم اینه که یه سری از فصلهای کتاب طبرستانی رو انتخاب کنید و بخونید. مثلا به نظرم بد نیست مبحث لوکمی ها رو از روی طبرستانی هم یک دور بخونید. شاید اینطور دستتون هم بیاد که طبرستانی چقدر وارد جزئیاتی شده که گل افشان و دیوید سون ندارند.
:sadsmiley::riz277:

solmaz01

New member
من فعلا هماتو رو گذاشتم کنار که گزارش نمیدم بعد کنکور وزارت علوم میام،میشه یه کتاب تست خوب واسه هماتو بگین؟؟اشکالاتش کم باشه!ممنون میشم

solmaz01

New member
نظر دکترا هماتو:به نظرم خوندن کتاب گل افشان و دیویدسون کفایت کنه. چون واقعا حجم طبرستانی زیاده. بعید می دونم خیلی ها برسن بخوننش. هر چند پیشنهادم اینه که یه سری از فصلهای کتاب طبرستانی رو انتخاب کنید و بخونید. مثلا به نظرم بد نیست مبحث لوکمی ها رو از روی طبرستانی هم یک دور بخونید. شاید اینطور دستتون هم بیاد که طبرستانی چقدر وارد جزئیاتی شده که گل افشان و دیوید سون ندارند.
:sadsmiley::riz277:

ای وای واقعا ایکونایی که گذاشتین مناسبه!!واقعا پیرمون کرد وزارت بهداشت

سلام دوستان خسته نباشید:thumbsupsmileyanim: به نظرتون برا سلولی و بیوشیمی چی بخونم که بهتر جواب بگیرم؟نظر همتون برام مهمه

Z0HRE

New member
سلام دوستان خسته نباشید:thumbsupsmileyanim: به نظرتون برا سلولی و بیوشیمی چی بخونم که بهتر جواب بگیرم؟نظر همتون برام مهمه

برا سلولی از چندتا از بچه های ارشد پرسیدم گفتن لودیش!اگ نمیرسی خلاصه ی لودیش و بیشتر روی مولکولی تکیه کن...

بیوشیمی هم نجات شکوهی کفایت میکنه...

البته در نظر داشته باش ک خوندن این کتابا بدون تست زنی ارزشی نداره.موفق باشین:thumbsupsmileyanim:

Z0HRE

New member
درضمن سلولی و بیوشیمی ضریب یک میخورن...سعی کن بیشتر خون و ایمنی بخونی

maxin

Well-known member
برا سلولی از چندتا از بچه های ارشد پرسیدم گفتن لودیش!اگ نمیرسی خلاصه ی لودیش و بیشتر روی مولکولی تکیه کن...

بیوشیمی هم نجات شکوهی کفایت میکنه...

البته در نظر داشته باش ک خوندن این کتابا بدون تست زنی ارزشی نداره.موفق باشین:thumbsupsmileyanim:
سلام.نجات شکوهی اصن گیر نمیاد گشتم براش.
الان دارم بیوشیمی از استرایر میخونم ونکات بالینی از هارپر.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا