مطالعه گروهی و تبادل نظر در رشته فیزیک پزشکی

Fariba 90

New member
سلام
ی چندسالی هست که از درس فاصله داشتم کارشناسیم هم فیزیک هسته ای بوده
حالا میخام ارشد شرکت کنم اما نمیدونم چطوری و از کجا
اینجا منابع ارشد فیزیک پزشکی رو نوشتم.http://olumpezeshki.ir/thread13570.html
ولی برای فیزیکش اول میتونین از کتاب " فیزیک پایه ی 1و2و3مدرسان شریف" شروع کنید که کتاب روان و خوبیه.بعدش هسته ای که راحتتره" کتاب اصغر حدادی" که رو تو منابع نوشتم حتما بخونین عینا سوالاش میاد.کتاب" فیزیک هسته ای و اتمی دیباگران" هم نکته های مهم فیزیک هسته ای و اتمی رو نوشته. بعدش کتاب ریاضی عمومی هم دوجلده و متنش خیلی قابل فهم و راحته.فعلا همینا برای شروع خوبه.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

faAl

New member
ولی برای فیزیکش اول میتونین از کتاب " فیزیک پایه ی 1و2و3مدرسان شریف" شروع کنید که کتاب روان و خوبیه.بعدش هسته ای که راحتتره" کتاب اصغر حدادی" که رو تو منابع نوشتم حتما بخونین عینا سوالاش میاد.کتاب" فیزیک هسته ای و اتمی دیباگران" هم نکته های مهم فیزیک هسته ای و اتمی رو نوشته. بعدش کتاب ریاضی عمومی هم دوجلده و متنش خیلی قابل فهم و راحته.فعلا همینا برای شروع خوبه.موفق باشید.

ممنون
کتابی که تست های کنکور سالهای قبل داخلش باشه رو چی معرفی میکنید؟

Fariba 90

New member
ممنون
کتابی که تست های کنکور سالهای قبل داخلش باشه رو چی معرفی میکنید؟

تستهای کنکور سالهای قبل فیزیک پزشکی خیلییییییی مهم هستن حتما بخونیدشون.انتشارات دیباگران رو من خوندم البته غلط هم داشت ولی خب خوبه همین که حل تشریحی داره خودش خوبه.البته چاپ راهیان ارشد هم هست فقط من نمیدونم چجوریه خودم ندیدمش.تستهای فیزیک مربوط به فیزیک پایه ی سالهای قبل مربوط به ارشد فیزیک هم بخونید( تو کتاب فیزیکهای دیباگران هست و همینطور تو کتاب فیزیک پایه ی 1و2و3 هست).تستهای قدیمی تر ارشد فیزیک بیشتر میان تا تستهای سالهای اخیر.

glaxi

New member
سلام دوستان عزیزم من از بعد کنکور ارشد فیزیک به این فکر افتادم که رشته فیزیک پزشکی آزمون بدم با مطالعاتی که کردم علاقه مند شدم و میخوام از امروز بخونم شاید یه کم دیر باشه ولی خواستم از شما راهنمایی بگیرم از کچا شروع کنم چی بخونم کتاب چی بزنم خواهشا کمک کنید.

Fariba 90

New member
سلام دوستان عزیزم من از بعد کنکور ارشد فیزیک به این فکر افتادم که رشته فیزیک پزشکی آزمون بدم با مطالعاتی که کردم علاقه مند شدم و میخوام از امروز بخونم شاید یه کم دیر باشه ولی خواستم از شما راهنمایی بگیرم از کچا شروع کنم چی بخونم کتاب چی بزنم خواهشا کمک کنید.

سلام.شما اگه پست قبلی رو میخوندین جوابتون رو پیدا میکردین.
ولی برای فیزیکش اول میتونین از کتاب " فیزیک پایه ی 1و2و3مدرسان شریف" شروع کنید که کتاب روان و خوبیه.بعدش هسته ای که راحتتره" کتاب اصغر حدادی" که رو تو منابع نوشتم حتما بخونین عینا سوالاش میاد.کتاب" فیزیک هسته ای و اتمی دیباگران" هم نکته های مهم فیزیک هسته ای و اتمی رو نوشته. بعدش کتاب ریاضی عمومی هم دوجلده و متنش خیلی قابل فهم و راحته.فعلا همینا برای شروع خوبه.اینارو که خوندید بقیه ی منابعی که نوشتم رو بخونید.

تستهای کنکور سالهای قبل فیزیک پزشکی خیلییییییی مهم هستن حتما بخونیدشون.انتشارات دیباگران رو من خوندم البته غلط هم داشت ولی خب خوبه همین که حل تشریحی داره خودش خوبه.البته چاپ راهیان ارشد هم هست فقط من نمیدونم چجوریه خودم ندیدمش.تستهای فیزیک مربوط به فیزیک پایه ی سالهای قبل مربوط به ارشد فیزیک هم بخونید( تو کتاب فیزیکهای دیباگران هست و همینطور تو کتاب فیزیک پایه ی 1و2و3 هست).تستهای قدیمی تر ارشد فیزیک بیشتر میان تا تستهای سالهای اخیر.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

atefe omrani

New member
سلام فریبا جان و خسته نباشید
از کجا میتونم درصد و رتبه ی قبولی های سال قبل و همچنین رتبه ی آخرین قبولی روزانه و رتبه ی قبولی هر دانشگاه رو پیدا کنم؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین:rose:

Fariba 90

New member
سلام فریبا جان و خسته نباشید
از کجا میتونم درصد و رتبه ی قبولی های سال قبل و همچنین رتبه ی آخرین قبولی روزانه و رتبه ی قبولی هر دانشگاه رو پیدا کنم؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین:rose:

سلام عاطفه جان.ببخشید دیر جواب دادم.ممنون عزیزم.
راستش منبع ما هم اینترنت بوده.تو سایت علوم پزشکی دات کام هم چندتا از درصدا اومده و تو این وبلاگ هم http://medphysics.blogfa.com/author-medphysics.aspx چند تا رو گفته میتونی بیشتر سرچ کنی و بعضیاش رو پیدا کنی.ایشالله موفق باشی :riz304:

neda24

New member
سلام ب همه
من امروز اینجا رو پیدا کردم
امیدوارم همه موفق باشید
بچه ها من زبان صفرم.....

Fariba 90

New member
تو این هفته ی آخر مونده به امتحان فقط تستهای سالهای قبل فیزیک پزشکی رو بزنید.
واسه زبان نگران نباشید اکثرا تو این رشته زبان رو صفر میزنن. نمونه اش خودم:)
انشالله موفق باشید.

آخرین ویرایش:

atefe omrani

New member
تو این هفته ی آخر مونده به امتحان فقط تستهای سالهای قبل فیزیک پزشکی رو بزنید.
واسه زبان نگران نباشید اکثرا تو این رشته زبان رو صفر میزنن. نمونه اش خودم:)
انشالله موفق باشید.
ممنونم فریبا جون:heart:
برام دعا کنین استرس زحمتمو از بین نبره:wacsmiley:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

M M

New member
دوستان کسی میدونه بیشتر از کدوم فصلهای آناتومی و فیزیولوژی سوال میاد؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

abdolla

Member
سلام دوستان.من آماده هستم فیزیک مکانیک و مغناطیس وریاضی عمومی باهاتون بخونم .نه برای امتحان فقط بای یاداوری خودمه

babak91225

New member
سلام هر کی میخواد مطالعه گروهی واس ارشد فیزیک پزشکی انجام بدیم تلگرام پیام بدین
آیدی:mad:babak4321

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

بالا