مطالعه گروهی زیست سلولی مولکولی(لودیش )مخصوص همه رشته هانانو-بیوتک و.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sevill1991

New member
آقا من جلد یک این لودیش ترجمه بهادر رو گرفتم!

ینی یه چیزی فراتر از افتضااااااااااااااااااااااااااااح :wacsmiley:!!!

( چاره ای نیست! کلهم اج همه ترجمه های لودیش سر و ته یه کرباسن! تنها نکتش اینه که این چاپ خسروی ترجمه 2013 هست، حالا گیرم افتضاح!!!! :5:
)
وای نه توروخدا راست میگی؟؟؟؟خیلی بده!؟؟!؟!؟!پس ما چیکاکنیم؟!؟!؟!؟
بچه ها!؟!؟توروخدا یه راهی پیشنهاد بدید من خیلی رو کتاب حساسم اگه کتاب بد باشه نمیتونم بخوانم

foroozan

New member
سلام دوستان تو ارشد وزارت علوم رشته بیوشیمی بهتره یاسلولی مولکولی؟ازهر نظر که بگی

Taraa

Well-known member
آقا من جلد یک این لودیش ترجمه بهادر رو گرفتم!

ینی یه چیزی فراتر از افتضااااااااااااااااااااااااااااح :wacsmiley:!!!

( چاره ای نیست! کلهم اج همه ترجمه های لودیش سر و ته یه کرباسن! تنها نکتش اینه که این چاپ خسروی ترجمه 2013 هست، حالا گیرم افتضاح!!!! :5:
)

بیومار افتضاح ینی چی؟ از چه لحاظ؟

مشکلش دقیقا چیه ؟

biomar

New member
ای بابا... ترجمه ی بد که مقوله ی تازه ای نیست دوستان! نترسید برا هممون آشناست!
افتضاحه ینی افتضاحه دیگه! چه جوری توضیح بدم آخه!؟
روون نیست. جمله بندی ها ثقیل و پس و پیش ترجمه شده بعضی جاها هم طبق معمول مفاهیم چپکی ترجمه شدن که شاید لازم باشه مراجعه کنید به متن انگلیسی.
فقط جلد یکش اومده دیگه... اره.

اینجوری باشه کلا باید لودیش رو بذارید کنار!
ترجمه ی غلط چیزی نیست که آدم موقع خوندن متوجه نشه یا اذیت نشه اما به هر حال میشه خوند. ایشالا خودمون بعدا ترجمه میکنیم عالی!!!

oooookh

New member
دوستان کسی از شما از جزوات سنا استفاده کرده؟ به نظرتون زیستش مطالب رو کامل پوشش میده ؟ اگه نه... خالصی خوبه؟؟ دوستانی ک قبول شدن نظرشون چیه؟؟ شما چی خوندین؟

delnavaz

New member
سلام بچه ها انقدر خودتون رو درگیر منابع نکنید منبع اصلی همین لودیش هست درکنارش یه کتاب دیگه هم انتخاب کنید که مطالبش با هم همپوشانی داشته باشه و اینجور نکات جمعاوری میشه

الان من دارم مبحث امینو اسیدها و پروتئین ها از کتاب بیوشیمی لنینجر تا استرایر رو میخونم همزمان هم لودیش فصل سوم ساختار و عملکرد پروتئین ... اینجوری واقعا جواب میده چون به طور واضح تمامی نکاتش درمیاد ... مثلا همین ساختارهای پروتئین
که در هر دو تا کتاب گفته کامل ادم متوجه میشه... مثلا تو لودیش گفته اسید امینه پرولین و گلیسین در پیچ ها به طور معمول هست که پرولین به خاطر ساختار خمیده ش و گلیسین به خاطر نبود زنجیره جانبی بزرگ و وقتی بیوشیمی امینو اسیدهارو خوندم و ساختارشو دقیق توضیح داده این دیگه جا میافته و همیشه تو خاطرت میمونه...

پس به نطرم بهترین راه یِادگیری کامل یه موضوع و سرفصلاس:a2d3:

emd

New member
دوستان کسی از شما از جزوات سنا استفاده کرده؟ به نظرتون زیستش مطالب رو کامل پوشش میده ؟ اگه نه... خالصی خوبه؟؟ دوستانی ک قبول شدن نظرشون چیه؟؟ شما چی خوندین؟
دوست عزیز جزوات پارسال دیگه به درد نمیخوره
باید ج ز وه ای گیر بیاری که براساس لودیش 2013 باشه
اگر از هرکدوم از اینها میخوای استفاده کنی حتما پیگیر این مسیله باش که جدید باشه

emd

New member
ای بابا... ترجمه ی بد که مقوله ی تازه ای نیست دوستان! نترسید برا هممون آشناست!
افتضاحه ینی افتضاحه دیگه! چه جوری توضیح بدم آخه!؟
روون نیست. جمله بندی ها ثقیل و پس و پیش ترجمه شده بعضی جاها هم طبق معمول مفاهیم چپکی ترجمه شدن که شاید لازم باشه مراجعه کنید به متن انگلیسی.
فقط جلد یکش اومده دیگه... اره.

اینجوری باشه کلا باید لودیش رو بذارید کنار!
ترجمه ی غلط چیزی نیست که آدم موقع خوندن متوجه نشه یا اذیت نشه اما به هر حال میشه خوند. ایشالا خودمون بعدا ترجمه میکنیم عالی!!!

البته ترجمه اگه نامفهوم باشه میشه باهاش کنار اومد اما اگه غلط باشه خیلی خطرناکه و باعث منفی خوردن میشه

مائده 70

New member
بچه ها من الان که 16 مهره واسه ارشد ژنتیک پزشکی شروع کنم دیره ؟؟؟؟؟؟؟
من هیچ پیش زمینه ای ندارم و الان باید از صفففففففففر شروع کنم خیلی استرس دارم به نظرتون خلاصه لودیشو 2e رو وقت میکنم بخونم تازه هم این ترم هم ترم بعد یونی دارم :sad:

sadlove

New member
حالا کسی تو منبع لودیش به توافق نرسیدیم چیکار کنیم اخه... ادم گیج میشه
من واسه کتاب مریم خالصی رو گرفتم گذاشتم کنار
جزوات خ لیلی رو گرفتم گذاشتم کنار
چون فرصت نداشتم نمایشگاه هم تموم میشد یکی از دوستان گفت زیست مهدوی رو بخون رفتم با هزار پرسون رسیدم ب لودیش خانه زیت شناسی اونو خریدم فک میکنم اشتباه خریدم چون دوستم زیست شناسی و ژنتیک و میگفت نوشته مهدوی
حالا به نظرتون لودیش خانه زیست شناسی خوبه ؟ کسی هس تا حالا اینو مطالعه کرده باشه لودیش خانه زیست شناسی رو
نمیدونم اونقدر منبع عوض کردم گیج و سر درگم شدم حالا موندم با هزاران کتاب بیخود و هزینه های اضافی

sadlove

New member
حالا کسی تو منبع لودیش به توافق نرسیدیم چیکار کنیم اخه... ادم گیج میشه
من واسه کتاب مریم خالصی رو گرفتم گذاشتم کنار
جزوات خ لیلی رو گرفتم گذاشتم کنار
چون فرصت نداشتم نمایشگاه هم تموم میشد یکی از دوستان گفت زیست مهدوی رو بخون رفتم با هزار پرسون رسیدم ب لودیش خانه زیت شناسی اونو خریدم فک میکنم اشتباه خریدم چون دوستم زیست شناسی و ژنتیک و میگفت نوشته مهدوی
حالا به نظرتون لودیش خانه زیست شناسی خوبه ؟ کسی هس تا حالا اینو مطالعه کرده باشه لودیش خانه زیست شناسی رو
نمیدونم اونقدر منبع عوض کردم گیج و سر درگم شدم حالا موندم با هزاران کتاب بیخود و هزینه های اضافی

love virology

New member
بهترین منبع همون لودیشه و لودیش ترجمه خانه زیست شناسی خوبه روان و رنگی و قابل فهم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا