مطالعه گروهی زبان برای آزمون 94-95 بهداشت: اول تافل، بعد لزگی

با خواندن کدام یک از کتاب های زیر برای شروع موافق هستید

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

sepideeee

New member
بچه ها برنامتون رو بگید لظفا منم باهتون شروع کنم البته از قبل یه چیزایی خوندم
کتابی که من دارم لغات ضروری که 42 درس داره و اخر هر درس 12 لغت همینه که شما میخونید ؟ :smilies::33:

این که شما میگین فکر کنم 504 لغته ها :5:

سلام بچه ها . امروز کتاب تافلی رو که از انتشارات جنگل سفارش داده بودم رسید . همون کتاب essential word for the toefel هست اما جالبه که 100 درس ه .البته 30 درس اولش همون 30 درسی هست که من فایل پی دی افشو داشتم .در هر صورت من که با همین شروع میکنم به خوندن .اخر هر درس هم 10 تا متن داره .کتابش ترجمه رضا دانشوری هست و ویرایش پنجم. نوبت و سال چاپ هم سال 92 هستش.

Sahar_az

New member
گزارش پایان درس 8 بازم با تاخیر
این ماه رمضون برنامه هام رو ریخته به هم:((
چرا هیچ کی گزارش نمی ده؟:21::21:

sara77

New member
من درس9 رو تموم کردم
میگم کجایین ؟چرا کسی نمیادددددددددددددددد

marzieh88

New member
بچه ها من منبع دیر به دستم رسید و تازه به جمعتون پیوستم (تو مدتیکه گذشت هم کمی لزگی کار کردم) الان از درس 9 تافل شروع کردم ولی اصلا تو 2 روز تموم نمیشه:wacsmiley:
شما چجوری دو روزه میخونید؟!!! مگه لغتای جدید تو متنا و مترادف ها رو حفظ نمیکنید؟

sara77

New member
بچه ها من منبع دیر به دستم رسید و تازه به جمعتون پیوستم (تو مدتیکه گذشت هم کمی لزگی کار کردم) الان از درس 9 تافل شروع کردم ولی اصلا تو 2 روز تموم نمیشه:wacsmiley:
شما چجوری دو روزه میخونید؟!!! مگه لغتای جدید تو متنا و مترادف ها رو حفظ نمیکنید؟
اره خب ولی 2 روز راحت تموم من روز اول کل درسو میخونم روز دوم هم تکرارش میکنم

- - - Updated - - -

اره خب ولی 2 روز راحت تموم من روز اول کل درسو میخونم روز دوم هم تکرارش میکنم

Haydi

New member

امروز و فردا درس 10 رو میخونیم :smilies-azardl (181
برای دوستایی که از اول بودن

اوناییم که تازه شروع کردین اصلا مهم نیست که چند درسی عقب هستید
خیلی خوشحال میشیم همین جا بیاین گزارش اتمام درستون رو بگید :rose:

منتظر گزارش همه دوستان هستیم

hairin

New member
من درس 3 هستم ولی خیلی کند پیش میرم بخصوص برای اون 10 تا متن خیلی وقتم گرفته میشه با اینکه دامنه لغاتم بد نیست و تو
هر متن فقط معنی 3 یا 4 تا کلمه رو بلد نیستم ولی نمیدونم چرا انقد لاکپشتی پیش میرم

henri

New member
من درس 3 هستم ولی خیلی کند پیش میرم بخصوص برای اون 10 تا متن خیلی وقتم گرفته میشه با اینکه دامنه لغاتم بد نیست و تو
هر متن فقط معنی 3 یا 4 تا کلمه رو بلد نیستم ولی نمیدونم چرا انقد لاکپشتی پیش میرم

من هنو نخوندم
کتاب شما دقیقا چندتا درس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Sahar_az

New member
پایان درس 11
البته فلش کارتای نصفش مونده
چقدر متنای این درس بدقلق بودن:smiliess (2):

sara77

New member
لغتای این 2 درس اخر چقد فراره همشون شبیه همن
11 تموم شد خداروشکر

ROJO

New member
بچه ها من زبانم حدودا 75 شد تو کنکور امسال ، البته خودم بیشتر حساب کرده بودم... اگه سوالی براتون تو درس زبان پیش اومد درخدمتم، اگر هم بلد نباشم پیدا میکنم براتون جواب رو:painting:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee
بالا