مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

یعنی قراره مثل علوم سهم مصاحبه بیشتراز نمره کتبی شه؟؟

دوستان عزیز لطفاً با سنجش پی واحد phd تماس بگیرید و اعتراض کنید. من تماس گرفتم یه آقایی بود. ظاهرا هنوز زمان اجرایی شدن این قوانین مشخص نشده. اگر برای امسال اجرایی بشه دانشجویان اجازه شرکت در آزمون را ندارد. فقط فارغ التحصیلها- مصاحبه به دانشگاه ها واگذار میشه- سهم مصاحبه زیاد میشه و....
لطفا هر کی میتونه تماس بگیره و اعتراض کنه تا برای سالهای بعد اجرا بشه نه امسال...

*hadis*

New member
دوستان عزیز لطفاً با سنجش پی واحد phd تماس بگیرید و اعتراض کنید. من تماس گرفتم یه آقایی بود. ظاهرا هنوز زمان اجرایی شدن این قوانین مشخص نشده. اگر برای امسال اجرایی بشه دانشجویان اجازه شرکت در آزمون را ندارد. فقط فارغ التحصیلها- مصاحبه به دانشگاه ها واگذار میشه- سهم مصاحبه زیاد میشه و....
لطفا هر کی میتونه تماس بگیره و اعتراض کنه تا برای سالهای بعد اجرا بشه نه امسال...

سلام با کدوم شماره تماس گرفتین؟

226

New member
ما که تا حالا دیدیم وزارت بهداشت در برابر اکثر اعتراضات مقاومت کرده . اونا کار خودشونو می کنند.

biotec1390

New member
اعتراض میدیدم ولی تجربه ثابت کرده وزارت بهداشتیا کار خودشونو میکنن مثل اون سالی که یهو ژنتیک حذف شد اونم 2 ماه مونده به کنکور!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226
احتمالا واسه سال بعد اجرا شه. خونسردیتون رو حفظ کنید.:thumbsupsmileyanim:
سلام شما خبر دقیقی دارید؟؟
راستی خیلی وقته نیستید؟ کجایی؟ دفاع کردی؟ کجای درسایی؟
اعتراض میدیدم ولی تجربه ثابت کرده وزارت بهداشتیا کار خودشونو میکنن مثل اون سالی که یهو ژنتیک حذف شد اونم 2 ماه مونده به کنکور!
ما که تا حالا دیدیم وزارت بهداشت در برابر اکثر اعتراضات مقاومت کرده . اونا کار خودشونو می کنند.
یکی از دوستان که زنگ زده میگفت این دفعه اعتراض میتونه جواب بده چون خودشونم هنوز برای امسال نظرشون قطعی نشده. در دست بررسیه!!
خواهشا همگی زنگ بزنید و اعتراض کنید...ممنون

Taraa

Well-known member
سلام و خسته نباشید به دکتران بیوتکنولوژیست آینده نزدیک
پرچما بالاست ؟
پرتوان و پرانرژی ایشالا

بچه ها اگه میخواید اعتراض کنید برای اطلاع رسانی تاپیک جداگونه بزنید

biotechnologist

New member
سلام شما خبر دقیقی دارید؟؟
راستی خیلی وقته نیستید؟ کجایی؟ دفاع کردی؟ کجای درسایی؟

یکی از دوستان که زنگ زده میگفت این دفعه اعتراض میتونه جواب بده چون خودشونم هنوز برای امسال نظرشون قطعی نشده. در دست بررسیه!!
خواهشا همگی زنگ بزنید و اعتراض کنید...ممنون
سلام.خبر دقیقی که ندارم ولی استادمون گفته بود تغییرات از سال بعد اجرا میشن.
من هر روز همینجام ولی چون هنوز نتونستم شروع کنم به خوندن گزارش ندادم.
دفاع میمونه واسه پاییز انشاا... فعلا مشغول مراحل پایانی پایان نامه هستم البته عملیش.بقیش رو میذارم واسه بعد آزمون.

ن. نازی

New member
سلام
بچه ها من به حرکت لاک پشتیم در ماه مبارک ادامه میدم. فقط مشکلم اینکه فهمیدم چیزایی که ماه قبل خوندم الان یادم نیست.
هفته قبل ساعت نزدم چون پراکنده و یه ربع، یه ربع خوندم.
موفق باشین

pajoohan

New member
سلام
بچه ها من به حرکت لاک پشتیم در ماه مبارک ادامه میدم. فقط مشکلم اینکه فهمیدم چیزایی که ماه قبل خوندم الان یادم نیست.
هفته قبل ساعت نزدم چون پراکنده و یه ربع، یه ربع خوندم.
موفق باشین

سلام طبیعیه چیزهایی که خوندی یادت بره، منم یادم میره، بلاخره مرور رو برای همین گذاشتند، نگران نباش، موفق باشی

RoyaRv

New member
سلام
امروز خیلی از خودم راضی ام، تونستم سلولی، ایمنی و بیوشیمی یه کم بخونم
هر چند به قول ن.نازی عزیزم حرکت لاک پشتی اما بد نبود
همگی موفق باشین

ن. نازی

New member
سلام
امروز 5 ساعت زبان. آزمون زبان مردادم ثبت نام کردم.ایشالا که خیره.
موفق باشیم

alireza-ja

New member
دوستان من توی ترجمه این پاراگراف موندم کسی میتونه کمک کنه. ممنون میشم.
بعضی جاهاش حالیم میشه بعضی جاها نه/

Untitled.jpg

سلام؛ درست میبینم؟ چند نفر گزارش گذاشتن... آفرین صد آفرین بر ن.نازی و رویارو:wacsmiley:
ببخشید روزه منا بُردِس!! حال ندارم اسماتون را انگلیسی بنویسم!
منم بد نیستم. حرکنم به لاک پشت میگه زِکی!
مرداد آزمون زبان دارم. کسی میدونه این آزمون در شهرستان ها هم هست یا نه؟؟؟ آخه من اصفهانم.:sad:

بالا