مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

RoyaRv

New member
سلام بچه ها
راستش من میخواستم هفتگی گزارش بدم ولی هفته ای که گذشت اینقد کم خوندم که اصلا روم نشد بیام اینجا بگم
من دارم میخونم ولی کلی حوادث غیرمترقبه هر روز اتفاق میافته و نمیذاره من برنامه ام رو اجرا کنم بخاطر همینم خیلی کم میشه بخونم
امیدوارم همگی موفق باشید

nastaran8

New member
منم امروز سردرد داشتم درس نخوندم فردا جبران می کنم
بچه ها بياين هر روز به هوای هم اينجا سر بزنيم و با هم بخونيم

سلام دوستان من دانشجوی ارشدم. بهمن دفاع میکنم... یعنی نمیتونم در آزمون شرکت کنم؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید؟ این خبر جدید چیه که اعلام کردن؟؟؟

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی یکی از مباحث مطرح شده در این شورا را تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آزمون دکتری تخصصی (PhD) سال 94-95 بیان کرد و افزود: مقرر شد در این زمینه نقش دانشگاه های علوم پزشکی در پذیرش دانشجویان دوره دکتری تخصصی تقویت شود؛ بطوریکه پذیرش دانشجویان PhD با برنامه ريزي مناسب و در دوره زماني قابل قبولي همانند سایر کشورها بر عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار گیرد.

به گفته وی، شیوه های اجرایی و ضوابط پذیرش توسط دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی بر نامه ريزي خواهد شد.

دکتر حاجتی در ادامه، با تاکید بر فارغ التحصیل شدن دانشجویان کارشناسی ارشد به منظور شرکت در آزمون PhD خاطر نشان کرد: در گذشته دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد قبل از اتمام پايان نامه دوره كارشناسي ارشد می توانستند در آزمون PhD شرکت کنند که این مسئله موجب بروز مشکلات آموزشی عديده به ويژه در فرآيند تكميل دوره كارشناسي ارشد و انجام پايان نامه دانشجويان می شد؛ به همین با توجه به پيگيري مستمر دانشگاهها این شورا به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات آموزشی تصمیم گرفت تا فقط داوطلباني كه از پايان نامه خود دفاع كرده باشند مجاز به شركت در آزمون باشند.

به گفته دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، تاریخ اجرای این تصميم توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد.
سلام دوستان من دانشجوی ارشدم. بهمن دفاع میکنم... یعنی نمیتونم در آزمون شرکت کنم؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید؟ این خبر جدید چیه که اعلام کردن؟؟؟

ن. نازی

New member
سلام.
هفته آخر تیر تقریباً 4.5 تا 5 ساعت. نمی دونم چرا پیش نمیره!!! بازده مفیدش که اصلاً داره به صفر میل میکنه.:13:

biotec1390

New member
منم ماه رمضون ساعات وکیفیت درس خوندنم اومده پایین .بعد اذون صبحم نمیتونم اصلا بیدار بمونم:sadsmiley:

*hadis*

New member
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی یکی از مباحث مطرح شده در این شورا را تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آزمون دکتری تخصصی (PhD) سال 94-95 بیان کرد و افزود: مقرر شد در این زمینه نقش دانشگاه های علوم پزشکی در پذیرش دانشجویان دوره دکتری تخصصی تقویت شود؛ بطوریکه پذیرش دانشجویان PhD با برنامه ريزي مناسب و در دوره زماني قابل قبولي همانند سایر کشورها بر عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار گیرد.

به گفته وی، شیوه های اجرایی و ضوابط پذیرش توسط دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی بر نامه ريزي خواهد شد.

دکتر حاجتی در ادامه، با تاکید بر فارغ التحصیل شدن دانشجویان کارشناسی ارشد به منظور شرکت در آزمون PhD خاطر نشان کرد: در گذشته دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد قبل از اتمام پايان نامه دوره كارشناسي ارشد می توانستند در آزمون PhD شرکت کنند که این مسئله موجب بروز مشکلات آموزشی عديده به ويژه در فرآيند تكميل دوره كارشناسي ارشد و انجام پايان نامه دانشجويان می شد؛ به همین با توجه به پيگيري مستمر دانشگاهها این شورا به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات آموزشی تصمیم گرفت تا فقط داوطلباني كه از پايان نامه خود دفاع كرده باشند مجاز به شركت در آزمون باشند.

به گفته دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، تاریخ اجرای این تصميم توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد.

لینک خبرش اینجاست دوست عزیز. ظاهرا که نمیتونید شرکت کنید اما اینا هیچ کارشون معلوم نیس..هر بار یه حرفی میزنن

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي - اخبار > ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال جاری تغيير قابل توجهي نسبت به سال گذشته نخواه

pajoohan

New member
من میخواستم از ماه رمضون شروع کنم ولی خوندنم خیلی کمه، خصوصا سلولی، نمیدونم چرا حس خوندن سلولی ندارم! آخه نمیدونم این سوال های سلولی اصلا از کجا میارند

Soroush Star

New member
لینک خبرش اینجاست دوست عزیز. ظاهرا که نمیتونید شرکت کنید اما اینا هیچ کارشون معلوم نیس..هر بار یه حرفی میزنن

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي - اخبار > ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال جاری تغيير قابل توجهي نسبت به سال گذشته نخواه

متاسفانه هیچیه وزارت بهداشت معلوم نیست
با اینکار برنامه ریزی هامو تقریباً خراب کردن
ولی هیچی معلوم نیست باید منتظر بود (باید درس رو ادامه داد شاید برای امسال انجام نشه)

متاسفانه این بیشتر به ضرر رشته هاییه که طرح اجباری دارن
اگر به سال دیگه موکول بشه بعید نیست شاید برای دکترا از ایران خارج بشم البته با گرفتن انگلیسی ielts

آخرین ویرایش:

biotec1390

New member
بنظر من طول میکشه تا اجرا بشه برنامه های وزارت بهداشت.ولی بازم وزارت بهداشته.بهتره از خود وزارت یه جوری خبر بگیرین تکلیفتون مشخص شه.

ramtin20

New member
خدا قوت همگی
دکتری بیوتک کدوم دانشگاهها قوی تر هستن بنظرتون؟

ramtin20

New member
دکتری بیوتکنولوژی پزشکی قادر به اداره شرکت تحقیقاتی هست بتنهایی؟
اجازه آزمایشگاه چی میدن؟

RoyaRv

New member
همی خسته نباشین
منم امروز سلولی و ایمنی خوندم.
تازه دارم میفهمم چقد روزا تند تند میگذره و چقد من کند پیش میرم ??????

pajoohan

New member
خسته نباشید دوستان، خیلی خوبه که میخونید من لودیش خانه زیست گرفتم فقط موندم کی باید اینو بخونه

negah

New member

یعنی قراره مثل علوم سهم مصاحبه بیشتراز نمره کتبی شه؟؟

سلام بچه ها
مباحثی مثل nmr افتراق اشعه x وطیف سنجی جرمی و تعیین ساختار پروتئین ها که در فصل دوم بیوانفورماتیک دکتر ملبوبی اومده چه ربطی به بیوانفورماتیک داره؟ خیلی سخت و زیاده؟ کسایی که این کتاب را خوندن یا دارن میشه راهنمایی کنن واقعا حفظ کردن اینا لازمه؟؟
بچه هایی که سوالای بیوانفورماتیک سال قبل را دیدن میشه رهنمایی کنن که چه چیزهایی بیشتر مورد سوال است؟؟؟

بالا