مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

pajoohan

New member
سلام بچه ها متاسفانه چند روزه اصلا تمرکز ندارم
نمیدونم چیکار کنم

سلام کسی ژورنال isi در حوزه بیوتکنولوژی که سریع جواب بدن سراغ داره؟ من دارم مقاله مینویسم. فقط میخوام سریع اکسپت بشه... ایمپکتش مهم نیست. 0.1 هم عالیه...:ph34r-smiley:
ممنون میشه اگه خصوصی جواب بدین. مرسی

pajoohan

New member
منم دنبال همچین ژورنالی هستم پولی هم باشه تا 500 دلار عیبی نداره فقط سریع اکسپت بده

nastaran8

New member
چه جالب ....اگر ژورنال رو برای مصاحبه می خوايين به نظرم پول خرجش نکنين چون اساتيدی که توی مصاحبه هستن می دونن چه ژورنالی معتبره و کدوم معتبر نيست و فقط با پول اکسپت کردن...پس بهتره پول صرف اين کار نکنين در ضمن حواستون باشه مجلاتی که پولين و زود اکسپت می دن معمولا توی ليست سياه هستن يعنی مورد قبول وزارتخونه ها نيستن حواستون باشه....
در ضمن اين چند روزه رو خوب نتونستم درس بخونم :-(

biotechnologist

New member
چه جالب ....اگر ژورنال رو برای مصاحبه می خوايين به نظرم پول خرجش نکنين چون اساتيدی که توی مصاحبه هستن می دونن چه ژورنالی معتبره و کدوم معتبر نيست و فقط با پول اکسپت کردن...پس بهتره پول صرف اين کار نکنين در ضمن حواستون باشه مجلاتی که پولين و زود اکسپت می دن معمولا توی ليست سياه هستن يعنی مورد قبول وزارتخونه ها نيستن حواستون باشه....
در ضمن اين چند روزه رو خوب نتونستم درس بخونم :-(

پولی بودن ژورنال بیشتر با open access بودنش مرتبطه و لزوما به معنای کیفیت پایین ژورنال نیست.خیلی از ژورنال های رایگان هم هستند که فاقد اعتبار لازمند. در هر دو صورت نیاز به بررسی هست.

nastaran8

New member
پولی بودن ژورنال بیشتر با open access بودنش مرتبطه و لزوما به معنای کیفیت پایین ژورنال نیست.خیلی از ژورنال های رایگان هم هستند که فاقد اعتبار لازمند. در هر دو صورت نیاز به بررسی هست.
شايد ولی معمولا ژورنالهای خوب پولی نيستن ولی ژورنالهای مربوط به بعضی کشورا که فقط با واريز پول در عرض چند روز اکسپت می دن معمولا مورد قبول نيستن و اينو همه اساتيد می دونن که ژورنالی که شما مقاله چاپ کردی چطور ژورنالی هست :-d

- - - Updated - - -

شايد ولی معمولا ژورنالهای خوب پولی نيستن ولی ژورنالهای مربوط به بعضی کشورا که فقط با واريز پول در عرض چند روز اکسپت می دن معمولا مورد قبول نيستن و اينو همه اساتيد می دونن که ژورنالی که شما مقاله چاپ کردی چطور ژورنالی هست :-D

pajoohan

New member
از بحث مقاله خارج شیم بریم در مورد گزارش درس حرف بزنیم
بچه ها شما ساعت چند پامیشید درس میخونید؟ من نمیدونم چرا سحر خیز نیستم، هنر کنم 11 یا 12 شروع به خوندن میکنم

pajoohan

New member
دو نکته جالب از ایمنو بحث IgG
IgG4 برخلاف سایر IgGها، فعال کننده کمپلمان از مسیر کلاسیک نیست.
IgG2 برخلاف سایر IgGها توانایی عبور از جفت را ندارد.

دو نکته جالب از ایمنو بحث IgG
IgG4 برخلاف سایر IgGها، فعال کننده کمپلمان از مسیر کلاسیک نیست.
IgG2 برخلاف سایر IgGها توانایی عبور از جفت را ندارد.

یه هویی چه جو تخصصی انداختید؟؟ این جا به نظرم برای گفتن نکته مناسب نیست. باز اگه گروه های موبایلی بود یک چیز...
بچه ها شما ساعت چند پامیشید درس میخونید؟ من نمیدونم چرا سحر خیز نیستم، هنر کنم 11 یا 12 شروع به خوندن میکنم

من که هنوز درگیر مقاله کنگره و پایان نامم. فک کنم از اوایل تیر تازه استارت بزنم..:smiliess (7): اما عموما آدم صبح زودم.:rolleyessmileyanim: عوضش بعد غروب خوابم:smiliess (9):

nastaran8

New member
منم زياد سحر خيز نيستم 9-9.30 بيدار می شم :-d

biotec1390

New member
منم سحرخیز نیستم.خدا به دادمون برسه با ماه رمضون.من که ماه رمضون فک نکنم زیاد بتونم بخونم

nastaran8

New member
خوب امان از دست اين مهمونا....من ديروز فقط 4ساعت سلولی ...
امروزم فعلا 3ساعت سلولی ...

biotec1390

New member
میگم بچه ها چقدر بیوانفورماتیک درس شیرینیه :smiliess (5):آدم دوس نداره اصلا از رو کتاب بلند شه

biotec1390

New member
بابا دارم مسخره می کنم دلم نمیاد اصلا لای کتابو باز کنم. بیوانفورماتیک به زبان ساده شروع کردم بخونم که منصرف شدم بر خلاف اسمش خوب نیست بنظر من.

RoyaRv

New member
سلام به همه
همگی خسته نباشید
من سعی میکنم هفتگی گزارش بدم
هفته ای گذشت بنظرم بد نبود تونستم یه قدم مثبت بردارم
سلولی مبحث کنترل بعد از رونویسی، ایمنی مبحث ایمنی ذاتی و بیوشیمی مبحث پروتئین ها رو خوندم:thumbsupsmileyanim:

pajoohan

New member
سلام به همه
همگی خسته نباشید
من سعی میکنم هفتگی گزارش بدم
هفته ای گذشت بنظرم بد نبود تونستم یه قدم مثبت بردارم
سلولی مبحث کنترل بعد از رونویسی، ایمنی مبحث ایمنی ذاتی و بیوشیمی مبحث پروتئین ها رو خوندم:thumbsupsmileyanim:

به نظرم اگه بچه ها هم بصورت مباحث خونده شده در روز گزارش بدن خیلی خوبه

- - - Updated - - -

بابا دارم مسخره می کنم دلم نمیاد اصلا لای کتابو باز کنم. بیوانفورماتیک به زبان ساده شروع کردم بخونم که منصرف شدم بر خلاف اسمش خوب نیست بنظر من.

خخخخخخخخخخخ

بالا