مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 95

virologist93

New member
درود دوست گرامی / نرفتم/ امسال جالب شد کنکور / البته اصلا روزانه نزدم نمیخاستم برم / مازاد علوم پزشکی ایران اوردم اونم میخاستم ببینم شرایط رتبه های اکثریت چطور بوده/ در مورد زیست شناسی / این کتاب که فرمودین خوبه دیدم رنگی جمع جور / البته برای کنکور اصلا سلولی جواب گو نیست ولی مولکولی خوبه تقریبا کامله / بهترین و کارامد ترین گزینه حالا کسی نخاد خلاصه لودیش بخونه کتاب دکتر محمد نژاد هست بعلاوه تست / سلولی تست زیاد بزنید البته تست های بهداشت تم سوالات میاد دستتون و اینکه خوب خوب کار کنید و تست های علوم خوب بفهمید با حلاجی سوالات زیست بهداشت درصد عالی کسب خاهید کرد

ممنون ک توضیح دادین،انشالله امسال شاهد موفقیتتون در آزمون باشیم

mojnia

New member
سلام
کتاب ویروس شناسی 4 استاد چطوریه؟ خوبه ؟ یکی از دوستانم قراره برام بفرسته

virologist93

New member
:riz513:دوستان من فقط ی سوال دیگه دارم،بعدش قول میدم دیگه سوال مسخره نپرسم
من میخوام امسال آزمونای خ.ل.ی.ل.ی رو شرکت کنم،از الان هم کم کم دارم شروع میکنم ب خوندن،ب نظزتون از همین اول با تست پیش برم یا فعلا ی دور بخونم و با شروع آزمونا از آذر ماه همراه با دور دوم تست رو شروع کنم؟

love virology

New member
سلام
کتاب ویروس شناسی 4 استاد چطوریه؟ خوبه ؟ یکی از دوستانم قراره برام بفرسته

سرفصلا شو دیدم ولی هنوز کتاب اصلی ندیدم / سرفصلای خوبیه من با نویسندش صحبت کردم باکتری شم چاپ کرده اگر یک ذهنیتی از ویروس دارید بخرید البته دیگه سوالات خودتون دیدین پس نیازی به گفتن نیست

love virology

New member
من میخوام امسال آزمونای خ.ل.ی.ل.ی رو شرکت کنم،از الان هم کم کم دارم شروع میکنم ب خوندن،ب نظزتون از همین اول با تست پیش برم یا فعلا ی دور بخونم و با شروع آزمونا از آذر ماه همراه با دور دوم تست رو شروع کنم؟

تست بزنید اگر مثلا با تست های ارشد مشکل دارین تست های تالیفی و کاردانی و امثال این که یک ذهنیت برای محوریت موضوع بیاد دستتون/

Ashvini

New member
دوستان من فقط ی سوال دیگه دارم،بعدش قول میدم دیگه سوال مسخره نپرسم

ازمونهاش که از آبان شروع میشه...منم تصمیم داشتم ثبت نام کنم اما فعلا پشیمون شدم چون حجمش برا هر آزمون زیاده.

یعنی واقعا شما میتونید تا آذر یه دور تموم کنید...:shocked:من حساب کردم تا عید هم نمیرسم تموم کنم....

آخرین ویرایش:

vet lab sciences

New member
ممنون از پاسخگویی جامع و کاملتون

خواهش می کنم.

نه چه سوالات مسخره ای، اتفاقا سوالات خوبی هم هستند.
حتما و حتما از همین اول با تست پیش برید و به کمیت ها اهمیت ندید مثل این موارد که "باید تا قبل از فلان زمان یک دور خونده باشم، بعدش مرور و گرنه همه چی تمومه" ، "باید ساعات مطالعه م مثلا 9 ساعت باشه و بعد از عید به 12 ساعت برسه"!!
به اینا نیست، مهم کیقیته.

roya.

New member
سلام دوستان براي زبان كتاب لغت خوب چي پيشنهاد ميديد؟؟؟؟؟

vet lab sciences

New member
سلام دوستان براي زبان كتاب لغت خوب چي پيشنهاد ميديد؟؟؟؟؟

سلام. کتاب لغت خوب که زیاده. بستگی داره برا چه آزمونی بخواید. اگه برا ارشد میخواید و برا 100% زدن نمیخواید، همون سوالات سنوات گذشته زبان کفایت می کنه.

roya.

New member
سلام. کتاب لغت خوب که زیاده. بستگی داره برا چه آزمونی بخواید. اگه برا ارشد میخواید و برا 100% زدن نمیخواید، همون سوالات سنوات گذشته زبان کفایت می کنه.

تشكر ميكنم كتاب اماده ميخوام كه لغات مهم و با معني داشته باشه البته تستهاي سالهاي قبل و ميزنم براي ازمون ارشد پزسكي ميخوام

mojnia

New member
برای ویروس یا باکتری یا ایمونو کانالی ایجاد نشده؟

بالا