مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parisakh

New member
:riz304: سلام دوستان من هم شروع کردم ولی به کمک نیاز دارم من رشتم شیمی ولی با خوندن کتاب موریسون بوید فقط یک سری مطالب می خونیم که توی کنکور نمی یاد تست های پارسال رو چک می کردم دیدم از کتاب مورتیمر هم نیست . نه اینکه کلا نباشه ولی اکثر تستها نیست کسی تا حال کتابی خونده که با اون بشه تستها شیمی رو زد و مطالب اضافی نخوند .

کمک کنید لطفا :65d6a5d6s:

بچه ها لطفا من رو راهنما یی کنید شما از کدام منبع استفاده می کنید :ad54ad:

آخرین ویرایش:

majede

New member
بچه های بیوشیمی کجایین پس؟خیلی شل شدین!!!!!!!!!پس گزارشای درسیتون کوووووووووووو؟مرایین،مونیکا!!!:New (6):

monika.r

New member
جزوه دکتر احسانی همونیه که 6 فصله؟لطفا بجه ها هرکی راجع به جزوه دکتر جعفرنژاد اطلاعات کاملی داره راهنمایی کنه

monika.r

New member
آره واقعا.تابستون چیز خاصی نخوندم یه دور روخوانی ساختار.انشاالله.منم طبق برنامم 2 ماه دیگه تمومه

monika.r

New member
من کند پیش میرم چون حجمش زیاد وسخته.من 12 -15 صفحه میخونم هر روز

miladp1372

New member
سلام دوستان عزیزم بی زحمت منو مثله برادر کوچکتون بدونید من رشته علوم آزمایشگاهی می خواستم (کارشناسی) بخونم با اختلاف 8 نفر قبول نشدم و قرار شد مرکز آزمون دانشگاه آزاد یه انتخاب رشته مجدد برای کنکور سراسری در مقطع لیسانس بگذارد من رشته بیوشیمی (تاکید می کنم کارشناسی نه کارشناسی ارشد یا دکتری)‌دانشگاه آزاد گرمسار قبول شدم به نظرتون ارزش داره 4 سال بخونم بازار کارش تو لیسانس واقعا 0 هستش به نظرتون از زمانی که برم دانشگاه فکر کنم چطوری می تونم ارشد وزارت بهداشت تو رشته هایی مثل ایمونولوزی یا بیوشیمی بالینی قبول شم نظرتون درباره ی این رشته و کلا رشته زیست شناسی گرایش سلولی مولکولی تو لیسانس چیه؟؟ واقعا ممنون همگیتون میشم اکه راهنمایی یا بهتر بگم کمکم کنید ببخشید که typiceton رو هم خراب کردم

majede

New member
سلام ماجده جون خوبی؟ لنینجر تا کجا خوندی فقط لنینجر میخونی؟
سلام عزیزم قربونت تو خوبی؟
من فصل به فصل شهباز ملکنیا رو با لنینجر پیش میرم آخه بیان شهباز آسونتره ولنینجر رو بهتر میفهمی ....
توکجای کاری؟

vizviz

New member
دوستان عزيز به نظر من لنينجر رو همراه با استراير و يك جزوه ي تر و تميز بخونيد (من خودم يه جزوه ي خوب از دانشگاه جندي شاپور اهواز گير آوردم). لنينجر عمق مفاهيم بيوشيمي رو به شما ميگه ولي كمه براي امتحان. استراير لنينجر رو تكميل ميكنه و نكات كليدي بيشتري داره (براي امتحان) ولي بازم كمه. توي جزوه شما تقريباٌ 90 درصد نكاتي رو كه هر سال توي امتحان به شكلاي مختلف مياد رو پيدا ميكنيد. بعد از اينا خلاصه ي خسروي و پوران پژوهش رو بخونبد. چون لنينجر كتاب خيلي سنگينيه بايد يه برنامه ريزي دقيق براش داشته باشيد ولي يادتون باشه كه خوندن لنينجر و استراير و جزوه و خلاصه ها با هم كار رو براتون خيلي راحت ميكنه هر چند پروسه ي خسته كننده و وقت گيريه. ولي به هر حال بايد طي بشه تا بتونيد موفق بشيد. اگر نهايتاٌ وقت و حوصلش رو داشتيد تير خلاص رو با خوندن دولين بزنيد. قبل از امتحان هم من فقط تست پروين پاسالار رو توصيه ميكنم. سرتون رو درد آوردم. و حرف آخر... عاملي كه امسال باعث قبولي من شد زبان بود

تاراا

New member
salam,man emroz ozv shodam .terme 5 hastam .,az tabeston miam pmatono mikhonam ,mikham sale aval bio ghabol sham tehran,mikham ta sale badin moghe paiz hame manabaro 1 dor khonde basham.nemitonam ba barname pish beram mishe to banamerizi komakam konin khahesh mikonam komakamkonin,baiad sale avalghabol sham .az tabeston shoro kardam vali khyli kond pish miram sar mabahes khyli mimonam .hamash mitarsam faramosh konam,lotfan komakam konin.az tabeston haroz miam nazaratetono mikhonam vali eroz ozv shodam.eradamam khyli ziade.uni ham miram ham vaght migire ham khaste konandast

آخرین ویرایش:

vizviz

New member
salam,man emroz ozv shodam .terme 5 hastam .,az tabeston miam pmatono mikhonam ,mikham sale aval bio ghabol sham tehran,mikham ta sale badin moghe paiz hame manabaro 1 dor khonde basham.nemitonam ba barname pish beram mishe to banamerizi komakam konin khahesh mikonam komakamkonin,baiad sale avalghabol sham .az tabeston shoro kardam vali khyli kond pish miram sar mabahes khyli mimonam .hamash mitarsam faramosh konam,lotfan komakam konin.az tabeston haroz miam nazaratetono mikhonam vali eroz ozv shodam.eradamam khyli ziade.uni ham miram ham vaght migire ham khaste konandast

براي جلوگيري از فراموشي من به شما فيش نويسي رو پيشنهاد ميكنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا