مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

d67

New member
slm man arshad bioshimi hastam omadam be kasani ke baraye sale bad amade mishan komak konam....enshaallah chand roz dige sar mizanam be tayping byyyyyy

monika.r

New member
سلاااااااااااااااااام مرسی .هوراااااااااااااااااااااااااااا

meraeen

New member
سلام به همه دوستای خوبم.
بیو فصل 8 (نوکلئوتیدها رو تموم کردم + 30 لغت هم خوندم.

meraeen

New member
سلام دوستان گل
بچه ها يه سوال... شما واسه بيوشيمي از لنينجر يا دولين استفاده ميكنيد يا كه از جزوه ؟
من نميدونم چيكار كنم ؟
بعضي از دوستان كه قبول شدن خوندن لنينجر يا دولينو و قت تلف كردن ميدونند !! ولي از طرفي به نظر من واسه ارشد باليني بايد لنينجر يا دولين يا هر دو خونده بشه
نظر شما چيه؟

دوست عزیز من لنینجر میخونم , البته توقع ندارم همشو یاد بگیرم ولی دید کلی بهم میده بعد وقتی کتاب خلاصه خوندم هم اشرافم به مطلب بیشتره هم در صورت نیار به توضیح بیشتر میدونم کجای رفرنس دنبالشون بگردم.

meraeen

New member
slm man arshad bioshimi hastam omadam be kasani ke baraye sale bad amade mishan komak konam....enshaallah chand roz dige sar mizanam be tayping byyyyyy

سلام دوست عزیز , بهتون تبریک میگم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشین, و من مطمئنم این روحیه کمک و همدلی که نسبت به دیگران دارین تو موفقیتتون بی تاثیر نبوده.

meraeen

New member
سلام مونیکا جان , هیچ معلوم هست کجایی؟؟؟؟:New (6):

غیبتات داره زیاد میشه ها, نکنه شمام سفری؟؟؟؟
:21:

meraeen

New member
امشب منتظرتم وگرنه کار به جاهای باریک میکشه !!!:smilies-azardl (12)

parisakh

New member
یعنی شما میگی یه دور کامل لنینجر رو تموم کنیم؟یا هر قسمت رو از رو یه کتاب؟

سلام دوستان به هیچ عنوان یک مطلب رو از رو چند منبع نخونید این رو یک استاد دانشگاه که الان هم موسسه داره می گه من خودم هم پارسال همین اشتباه رو کردم . یک منبع رو بخونید بعد تست بزنید هر جا که توی تست امده بود و در منبع شما نبود به صورت جزوه نکته اون رو کنار منبع خود بنویسید. با چند منبع خوندن فقط خودتون رو خسته گیج می کنید با
آرزوی موفقیت :thumbsupsmileyanim:

parisakh

New member
مونیکا جون چه خبر از موسسه دکتر خلیلی؟ زنگ زدی؟
تو اون سی دی که گفتم دکتر هم حرف مرایین رو میزد : درسا رو تو دور اول روزنامه وار بخونین -سریع و سطحی- بعد تو مرورها چیزای بیشتری دستتون میاد.
دور اول نباید اصلا صصصصصلا زیر مطالب خط بکشی...

من دلم می خواد برم موسسه این اقای دکتر که گفتید من هم سی دی شو دیدم خوشم اومده دارم تحقیق می کنم پارسال خیلی زحمت کشیدم می ترسم دوباره امسال هم ......قبول نشم :14:

biochem

New member
من دلم می خواد برم موسسه این اقای دکتر که گفتید من هم سی دی شو دیدم خوشم اومده دارم تحقیق می کنم پارسال خیلی زحمت کشیدم می ترسم دوباره امسال هم ......قبول نشم :14:
موسسه رفتن و تحت نظر یه پشتیبان بودن خیلی هم خوبه. به شرطی که وقتتو بیشتر از حدش نگیره

گلاب

New member
پس چرا هیچ کدومتون نیومدین؟
اول راه و اینقدر سهل انگاری؟ :smiliess (12):
نمیتونم تحمل کنم :p7977cujr38iyymsu8:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا