مطالعه گروهی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 95

mary.vooroojak

New member
سلاااااااام دوستان گرامی شما برای تجزیه و ریاضی مهندسی و مدار و فیزیولوژی چه منابعی مطالعه میکنید؟؟

El.Es

New member
/
کسی نیست اینجا جوابگو باشه؟؟؟
سلام; منم امسال میخوام هم کنکور وزارت بهداشت و هم کنکور وزارت علوم رو شرکت کنم برای ریاضی مهندسی کتاب پوران پژوهش نوشته فرزین حاجی جمشیدی رو به سفارش یکی از اساتید کارشناسیم گرفتم, برا تجزیه روی تمرینات کتاب اپنهایم کار میکنم,برا کنترل (وزارت علوم) کتاب آریاز برادرانی, مدار و باقی درسهای برق رو هم از قبل یه ست پارسه بهم رسیده بود با همونا پیش میرم چون هرچی بیشتر دنبال کتاب میگردی بیشتر سردرگمت میکنن... برا فیزیولوژی و آناتومی هم من کتاب کنکوری خاصی ندیدم تودوران کارشناسی که رفرنسای اصلی رو تو درس ها و پروژه های مختلف چند بار مرور کردیم الانم تصمیم دارم روی تستهای سالهای قبل کار کنم... یدونه کتاب تستهای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سال 77 تا 92 هم خریدم...
پ.ن: تصمیم دارم برا آزمون هم سه تا آزمون جامع سنجش و دانش رو شرکت کنم.

آخرین ویرایش:

mary.vooroojak

New member
ممنونم از شما من الان دارم یه کتابی میخونم بعدش میخوام برم سراغ اپنهایم میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تمیرنات اپنهایم ؟؟؟

El.Es

New member
ممنونم از شما من الان دارم یه کتابی میخونم بعدش میخوام برم سراغ اپنهایم میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تمیرنات اپنهایم ؟؟؟
چه سوال سختی! :33: بستگی به مطالعه کننده ش داره اگه تو دوران کارشناسی تمریناشو حل کرده باشین میتونین تخمین بزنین چقدر طول میکشه این زمان اگه خلاصه نکات تمریناتو داشته باشید کمتر هم میشه...

فرهاد90

New member
/ سلام; منم امسال میخوام هم کنکور وزارت بهداشت و هم کنکور وزارت علوم رو شرکت کنم برای ریاضی مهندسی کتاب پوران پژوهش نوشته فرزین حاجی جمشیدی رو به سفارش یکی از اساتید کارشناسیم گرفتم, برا تجزیه روی تمرینات کتاب اپنهایم کار میکنم,برا کنترل (وزارت علوم) کتاب آریاز برادرانی, مدار و باقی درسهای برق رو هم از قبل یه ست پارسه بهم رسیده بود با همونا پیش میرم چون هرچی بیشتر دنبال کتاب میگردی بیشتر سردرگمت میکنن... برا فیزیولوژی و آناتومی هم من کتاب کنکوری خاصی ندیدم تودوران کارشناسی که رفرنسای اصلی رو تو درس ها و پروژه های مختلف چند بار مرور کردیم الانم تصمیم دارم روی تستهای سالهای قبل کار کنم... یدونه کتاب تستهای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سال 77 تا 92 هم خریدم...

سلام...این کتاب تست ارشد وزارت بهداشت رو میشه معرفی کنید ماهم بخریم.؟...نویسنده وانتشارات؟....مرسی

ba ba barghi

Well-known member
/ سلام; منم امسال میخوام هم کنکور وزارت بهداشت و هم کنکور وزارت علوم رو شرکت کنم برای ریاضی مهندسی کتاب پوران پژوهش نوشته فرزین حاجی جمشیدی رو به سفارش یکی از اساتید کارشناسیم گرفتم, برا تجزیه روی تمرینات کتاب اپنهایم کار میکنم,برا کنترل (وزارت علوم) کتاب آریاز برادرانی, مدار و باقی درسهای برق رو هم از قبل یه ست پارسه بهم رسیده بود با همونا پیش میرم چون هرچی بیشتر دنبال کتاب میگردی بیشتر سردرگمت میکنن... برا فیزیولوژی و آناتومی هم من کتاب کنکوری خاصی ندیدم تودوران کارشناسی که رفرنسای اصلی رو تو درس ها و پروژه های مختلف چند بار مرور کردیم الانم تصمیم دارم روی تستهای سالهای قبل کار کنم... یدونه کتاب تستهای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سال 77 تا 92 هم خریدم...

سلام
مدار پوران پژوهش خوبه ...ریاضی مهنذسی کریمی ومتعقدی هم خوبه تجزیه هم کهن عالیه .....الکترونیک اسلام پناه شک نکن خوبه ....با کتاب سری برق درصورت تمایل ....
ازمون ها هم خوبه شرکت کنید ....ولی بنطرم بجز جامع ها بقیه رو هم شرکت کنیداکه چول داری:دی

موفق باشید.

El.Es

New member
سلام...این کتاب تست ارشد وزارت بهداشت رو میشه معرفی کنید ماهم بخریم.؟...نویسنده وانتشارات؟....مرسی
مجموعه سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی پزشکی از سال 77-78 تا 92-93
گرد آورندگان: گروه مولفین (انتشارات کتابخانه فرهنگ) 1393
اینم وبسایت انتشاراتشه ولی نمیدونم چرا الان از دسترس خارجه: www.ketabkhanefarhang.ir
قیمت:250000 ریال
من از نمایشگاه کتاب خریده بودم ولی فروش اینترنتیم داره انگار...

El.Es

New member

سلام
مدار پوران پژوهش خوبه ...ریاضی مهنذسی کریمی ومتعقدی هم خوبه تجزیه هم کهن عالیه .....الکترونیک اسلام پناه شک نکن خوبه ....با کتاب سری برق درصورت تمایل ....
ازمون ها هم خوبه شرکت کنید ....ولی بنطرم بجز جامع ها بقیه رو هم شرکت کنیداکه چول داری:دی

موفق باشید.
خیلی ممنون از راهنماییتون...

فرهاد90

New member
مجموعه سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی پزشکی از سال 77-78 تا 92-93
گرد آورندگان: گروه مولفین (انتشارات کتابخانه فرهنگ) 1393
اینم وبسایت انتشاراتشه ولی نمیدونم چرا الان از دسترس خارجه: www.ketabkhanefarhang.ir
قیمت:250000 ریال
من از نمایشگاه کتاب خریده بودم ولی فروش اینترنتیم داره انگار...

یه دنیا ممنونم:riz304:

bioelectric

New member
سلام خدمت داوطلبان خوب مهندسی پزشکی
داشتم نظراتتون را در مورد ارشد وزارت بهداشت می خوندم،دیدم اکثر دوستان با منابع و اینکه باید چی بخونند مشکل دارند و متاسفانه بعضی ها دارند از همین الان مسیر را اشتباه میرن، اومدم یه سری اطلاعات در مورد ارشد مهندسی پزشکی وزارت بهداشت در اختیارتون بزارم:
اول منابع مناسب
ریاضی مهندسی امیر علی مومن زاده(انتشارات راهیان ارشد) و محمود کریمی( انتشارات نصیر)
معادلات دیفرانسیل محمود کریمی(انتشارات نصیر)
فیزیک پزشکی جان کامرون ترجمه تکاور و فیزیک پزشکی تالیف عباس تکاور
مقدمه ای بر مهندسی پژشکی دکتر فیروز آبادی و ابوالفضل صانعی (کتاب وبستر(سیامک نجاریان) برای این آزمون اصلا مناسب نیست)
سیگنال کتاب امیر علی مومن زاده (راهیان ارشد) و مهدی تقدسی (نصیر)
الکترونیک اسلام پناه
مدار الکتریکی کاروزرگر (انتشارات پوران پژوهش)
زبان برای لغت کتاب 90+ هادی یوزی(انتشارات سنا)
آناتومی و فیزیولوژی هم هر کتاب خلاصه ای میتونه مناسب باشه مثل کتاب آناتومی مهدی مهدی زاده

نکته دوم اینکه آزمون وزارت بهداشت هم دیگه نمره ای نیست و مثل کنکور وزارت علوم(مهندسی برق) تراز براش محاسبه میشه، پس دیگه نمیشه قید درسهای پزشکی را بزنیم و امیدوار باشیم مثل سالهای گذشته با درسهای برقیمون قبول بشیم

اگه بازم سوال دارید بپرسید، من در خدمتتون هستم

bioelectric

New member
متاسفانه بعضی از دوستان بدلیل مشاوره نامناسب دارند منابعی را میخونند که الان دیگه خیلی مناسب کنکور نیستند و توی سالهای قبل منابع خوبی محسوب میشدند، کتابهایی مثل کل کتابهای پارسه ، کتاب کنترل آریاز برادرانی برا مهندسی برق ، ریاضی آقاسی و...
یا در مورد کتاب اوپنهایم باید بگم این کتاب یکی از بهترین کتابهای تالیف شده هست ولی بیشتر برای درس و دانشگاه خوبه و اصلا جای یه کتاب کنکوری را پر نمی کنه

در مورد آزمونها هم اگه بخام راهنمایی کنم باید بگم این آزمون سنجش و دانش که دوستان گفتند اصلا آزمون مناسبی برای آزمون مهندسی برق یا مهندسی پزشکی نیست و به آزمون آزمایشی موسسات دیگه فکر کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

staabbodij

New member
با سلام خدمت ادمین
کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی فیروز آبادی و طباطبایی را از کجا میشه تهیه کرد؟
اگر از طریق اینترنت هم میشه خرید کرد لطفا آدرس بدید.
متشکرم
اگه امکان داره زودتر جواب بدید بازم ممنون

آخرین ویرایش:

malih9068

New member
سلام وای چقدر اینجا ساکته
یعنی همگی دارید میخونید یا کسی نمیخونه
کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال رو حدودا خوندم درسهای برقی هم حدودا خوندم اما برای فیزیک مشکل دارم
کسی ای یا خلاصه ای داره که بشه دانلود کرد؟

staabbodij

New member
سلام وای چقدر اینجا ساکته
یعنی همگی دارید میخونید یا کسی نمیخونه
کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال رو حدودا خوندم درسهای برقی هم حدودا خوندم اما برای فیزیک مشکل دارم
کسی ای یا خلاصه ای داره که بشه دانلود کرد؟
سلام malih
فیزیولوژی گایتون و هال رو چطوری خوندید؟
شما رشته تون جی بوده کارشناسی؟

bme eng

New member
سلام دوستان

کسی اینجا امسال کنکور ارشد شرکت نکرده ؟؟؟

چطور بود آزمون ؟ سخت ؟ متوسط ؟ آسون ؟

shahrooz

New member
در مجموع چند تا سوال درست زدی ؟ با احتساب این که هر 3 سوال غلط 1 سوال درست رو از بین میبره

ریاضی چند تا زدی مگه ؟ خیلی هم ریاضیش آسون نبود ها
ریاضی ۱۵ تا زدم که احتمال زیاد درست هستند، نسبت به سالای قبل ریاضیش اسون بود‌ به نظر من. کلا ۱۲ تا زبان زدم + ۲۸ تست از بقیه درس ها.

بالا