مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mid.rm

New member
آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
برنامه از 25 آبان تا 1 آذر به مدت یه هفته
بهداشت سوسن پارسا فصول 21-22-23-14-13-12-15-9 -24بدون تست......

ویلیامز جلد 1 فصول 13-14.((( فصول 2-3-4-5-را نمیخانم و بعدها همراه درس جنین و بعد اتمام جلد 3 میخانم))).فصل 12 هم که میگنمن حذفهوووو..................همچنان بدون تست کار ها را انجام میدادم فعلا باید یه جورایی بگم جلد 1 هم تمام شد

زبان انگلیسی مهارت 8 لزگی تمام شد..مهارت 9 کلمات را درآوردم ودیگر توقف میکنم.....................کلمات اساسی 504...263 کلمه را حفظ کردم و درسهای 1-2-3 504 را همرا زبان پیش رفتم...کلمات ..اساسی263 مرور هم میشد..کلماته مهارت 8 مرور هم میشد از لزگی

نوزادان نلسون فصل 106 اختلالات متابولیک...و تست و بررسی از آخر کتاب

زبان تاجستونlevel 5فردا امتحانش ساعت 5/30 هرشب یه unitمیخوندم فردا کلا زبان تا قبل از 5/30 عصر

و اما
بچها من 15 دی ماه فاینال دارم.....دیکر برنامم هفتگی نمیتونم انجام بدم شاید.. به پر باری همیشه....
برنامم اینه..ای دوران دانشگاهیم هست...از اوبی 1 تا 4...و زنانمون....و داخلی...........خیلی هم استرس دارم
ویلیامز 3 هم کنارش میخونم.......اگر خدا بخواهد..شاید کنارش برای دور نشدن از زبان کلماته اساسی 504 رو تمام ردم و مهارت 9 رو هرشب چندکلمه بخوام تمام شه ولی بیشتر ادامه نمیدم.............

امیدوارم خدا کمکم کنه نتیجه 4 سال زحمت دانشگاهیمو بتونم نتیجشو در فاینال ببینم....
برای همه شما دعا میکنم
روزهای پربار و سرشار از امید داشته باشید

همچنا برای ارشد نه نواک تا بحال خونده ام نه جنین...ویلیامز 3 هم شروع نشد و نصف بیشتر نوزادان هم ماند .مرور هم ماند. تست هم که اصلا نداشتم ماند.....غیر از یه سری تست قدیمی که از کتابخونه گرفته بودم و قبل از سال 80 بوده و شاید هم ضرر کنم چون جوابا تغییر کرده...............

هرچی کار میکردم باز هم فکر میکردم کمه...............
ولی از خدا میخاهم در زندگی همه نظم برقرار کنه در زندگی من هم در این دوران چند ماهه هم نظم برقرار کنه و کمکم کنه اول به دوستان بعد هم نیم نگاهی به من

شاد باشید...سر میزنم به انجمن ولی برنامه هفتگی خاصی ندارم....................

انشاا...به امید برابرده شدن آرزوهای همه شما دوستان و خواهران دور از نظرم
انشا...بتونم خدا کمکم کنه اول برای فاینال همه را برسم بخونم...برای ارشد هم باز هم برنامه ای که با کمک دوستان دارم اجرا کنم به همین راضیم که روزهایم را با بیکاری نگزرانم........
شاد کام باشید
با احترام

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

mid.rm

New member
:thumbsupsmileyanim:محبوبه جان برات آرزوی موفقیت میکنم . واسه فینالم سعی کن استرسو از خودت دور کنی منم تقریبا تو شرایط شمام 3شنبه فینال بهداشت داشتم 9.19درمانگاه مامایی و زایمان و 9.30 با درمانگاه زنان تموم میشم.
تجربه ی فینال بهداشت باعث شده که دیگه واسه بقیه اش ریلکس باشم و به شمام هم این توصیه رو دارم.

mid.rm

New member
دوستان همونطور که میدونید درس داخلی جراحی جزء موارد آزمون نیست .سوالی که داشتم اینه:با توجه با اینکه تو منابع واسه بارداری نوشته جلدهای1و2و3 و نواک 1و2 باید بخش های مربوط به داخلی جراحی رو هم بخونیم یا لازم نیست؟؟؟:smiliess (4)::idea_majidonline:

liona

New member
دوستان همونطور که میدونید درس داخلی جراحی جزء موارد آزمون نیست .سوالی که داشتم اینه:با توجه با اینکه تو منابع واسه بارداری نوشته جلدهای1و2و3 و نواک 1و2 باید بخش های مربوط به داخلی جراحی رو هم بخونیم یا لازم نیست؟؟؟:smiliess (4)::idea_majidonline:
سلام عزيزم راستشو بخواي اين سوال منم بود همين جا از بچه ها پرسيدم ميگفتن بخش داخلي ويليامز كلا حذف ميشه.

liona

New member
سلام عزيزم راستشو بخواي اين سوال منم بود همين جا از بچه ها پرسيدم ميگفتن بخش داخلي ويليامز كلا حذف ميشه.
فكر مي كنم منظورشون از جلد سه بيشتر به چند فصل باقيمانده باشه كه تو جلد سه هست بعيد مي دونم داخلي جز اونا باشه.
موفق باشي عزيزم

obstetrician88

New member
:thumbsupsmileyanim:محبوبه جان برات آرزوی موفقیت میکنم . واسه فینالم سعی کن استرسو از خودت دور کنی منم تقریبا تو شرایط شمام 3شنبه فینال بهداشت داشتم 9.19درمانگاه مامایی و زایمان و 9.30 با درمانگاه زنان تموم میشم.
تجربه ی فینال بهداشت باعث شده که دیگه واسه بقیه اش ریلکس باشم و به شمام هم این توصیه رو دارم.

ممنونم دوست من از راهنماییهات..

mw.ashel

New member
1.jpg

sam mama

New member
[SIZE=6[/SIZE] سلام دوستای خوبم:rose: هر کسی راجع به کتابای کمک اموزشی مامایی هر چی میدونه واسمون بذاره لطفا:(40):

mw.ashel

New member
سلام دوستای خوبم هر کسی راجع به کتابای کمک اموزشی مامایی هر چی میدونه واسمون بذاره لطفا:(40):

همکار خوبم ، منظورتون از کتابهای کمک آموزشی رو متوجه نشدم . چون تا جایی که من میدونم همه ما منابع و رفرنس های اصلی اعلام شده در وزارت بهداشت رو در ارشد و دکترا استفاده میکنیم و اصلا کمک آموزشی نداریم.

شاید یه سری ج زوات و درسنامه ها باشند که مطمئنن مفید نیستند جز درسنامه زنان که در این تایپک و صفحات قبل در موردش گفتم.
:rose:

mid.rm

New member
:rose::rose::rose:فكر مي كنم منظورشون از جلد سه بيشتر به چند فصل باقيمانده باشه كه تو جلد سه هست بعيد مي دونم داخلي جز اونا باشه'
موفق باشي عزيزم[/QUOTE]-'
عزیزم ممنون از راهنماییت. موفق باشی

آخرین ویرایش:

mid.rm

New member
:فكر مي كنم منظورشون از جلد سه بيشتر به چند فصل باقيمانده باشه كه تو جلد سه هست بعيد مي دونم داخلي جز اونا باشه

عزیزم ممنون از راهنماییت.موفق باشی@-}--

royaaaaa

New member
سلام..خوبین؟چطورین؟ماخوبیم.
من مطمعنم که داخلی جراحی نیست.حتماشماتافصل اختلالات تناسلی بخونید

mw.ashel

New member
همکاران خوبم سوالات داخلی جراحی اصلا در آزمون مشاوره در مامایی مطرح نمیشه و نگران نباشید.موفق باشید.:rose:

obstetrician88

New member
​روم نميشهههه بگم كم خوندم تا الان

دوسته من هم خودت هخ همه ما میدونیم که شرایط شما با بقیه فرق میکنه.....البته هرکس مسیولیتهاش برا خودش بزرگه...ولی شما انشاا...حتما موفق میشوید...چون تجربت از ماها که تازه بار اولمونه میخونیم خیلی بیشتره

موفق باشی

samane1367

New member
سلام به همگی چی میگین یه کم بلندتر.نشنیدم.داخلی جراحی واسه ارشدمامایی حذفه کجانوشته آخه؟

liona

New member
سلام به همگی چی میگین یه کم بلندتر.نشنیدم.داخلی جراحی واسه ارشدمامایی حذفه کجانوشته آخه؟

سلام عزيزم
نه اشتباه نكن فقط واسه رشته مشاوره مامايي حذفه....
شما اگه ارشد مامايي شركت مي كني بايد تا ته سه جلد ويليامز رو بخوني:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا