مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 3

e coli

New member
سلام وعصربخیر

باکتری شناسی ها(جاوتز و واکر) فصل ژنتیک هستم و ایمنی شناسی فصل کمپلمانها ویروس هم بخش همانندسازی و تکثیر
504 هم درس 15 میبایست میخوندم که الان مثلا زنگ تفریحمه و بعدش میرم میخونم.از بس تو لزگی اعتمادبنفس همیشه صفرم زیر خط میرسه میزارم روزای بعد!!
فقط یه سوال دارم آیا تست زدن کمکم میکنه یا خریدش بیهوده اس؟و اگه اره شما چه کتاب تستی برای درس باکتری و ویروس و ایمنی معرفی میکنید؟؟؟
راستی برای انگل شناسی نمیخوام درصدم خ بالا باشه و فقط درحد20تا30 درصد،چه کتاب یا ای میشناسین؟

ایکاش یکی بود دم به دقیقه بهم امیدواری میداد

روز همه خوش و ارزوی موقفیت برای خودم و شما

ROJO

New member
سلام وعصربخیر

باکتری شناسی ها(جاوتز و واکر) فصل ژنتیک هستم و ایمنی شناسی فصل کمپلمانها ویروس هم بخش همانندسازی و تکثیر
504 هم درس 15 میبایست میخوندم که الان مثلا زنگ تفریحمه و بعدش میرم میخونم.از بس تو لزگی اعتمادبنفس همیشه صفرم زیر خط میرسه میزارم روزای بعد!!

فقط یه سوال دارم آیا تست زدن کمکم میکنه یا خریدش بیهوده اس؟

و اگه اره شما چه کتاب تستی برای درس باکتری و ویروس و ایمنی معرفی میکنید؟؟؟
راستی برای انگل شناسی نمیخوام درصدم خ بالا باشه و فقط درحد20تا30 درصد،چه کتاب یا ای میشناسین؟

این جملرو شوخی کردی یا جدی بود! کنکور تست کار کردن و خوندن دست طراحاست. هر کتابی که سوالای سال های قبل و برای درسای ضریب بالا پاسخ تشریحی داره، خوبه.I..q..b برای اکثر دروس خوبه
فقط حواست باشه اخرین چاپش رو بخری :)

alitaghipor71

New member
سلام وعصربخیر

فقط یه سوال دارم آیا تست زدن کمکم میکنه یا خریدش بیهوده اس؟و اگه اره شما چه کتاب تستی برای درس باکتری و ویروس و ایمنی معرفی میکنید؟؟؟

ecoliعزیزنگران نباش من وضعیتم بدتر از همه بود.تو بدترین شرایط ممکنه که نگم بهتره.مطمئن باش هیچ تلاشی بی نتیجه نیست.با این حال تو گرایش انگل رتبم خوب شد.
هر درسی رو که میخونی همراهش تست هاشو بزن ..تست های i//q///bخوبه چون تو کنکور بهداشت اغلب سوالا تکراری سالهای قبل هستش....واسه درس انگل برای کنکور انتشارات خسروی عالیه....موفق باشی

farzad.lab

مدیر بخش
من در حال خوندن لغات لزگی مهارت ۳ هستم ، زیست مولکولی دور دوم از یه سبک خوندم در حال شروع سلولی هستم ، انگل ترماتود ها رو شروع کردم ، فعلا فکوس روی زبان و سلولیه

e coli

New member
خیلی خیلی ممنون از راهنمایی های rojoعزیز و اقای تقی پور :)
-----------------------------------------------------------------
چون امروز نهار نوبت من بود بهترین زمان درسیم ازدست رفت و فقط تونستم لزگی مهارت دوم رو شروع کنم و ویروس جاوتز رو بخونم!بعدش هم یه فکری بحال کتاب تست هایی که گفتین بندازم از کجا جورش کنم.

(اصلا از تهران زندگی کردن خوشم نمیاد وهیچوقت علاقه ای نداشتم شمال سرسبزمو رها کنم بیام اونجا اما برای اولین بار دلم خواست اونجا میبودم ،این چندروزه همش فکر میکنم بهترین و متنوع ترین کتابفروشی ها حتی اون کمیاب ترین کتابها رو میشه اونجا پیدا کرد،...خوشبحالشون!)

روز همگی خوش...

narjes1992

New member
سلام بچه ها .بنظرتون بهترین کتاب واسه باکتری چیه ؟واسه کسی که بخواد کنکور باکتری بده ...

love virology

New member
عمده سوالات امسال از جاووتز 2013 بود / پس فرقی نمیکنه اگر مجموعه باشه جاووتز باید کامل خوند و مورای برای نکات تکمیلی / تست های 20 ساله هم باید کار کرد
دو سوال باکتری امسالم مستقیما از دکترا 93 باکتری بود /

farzad.lab

مدیر بخش
سلام ... گزارش من .. یه مدت به بدلیل کار هایی که پیش اومد خوب پیش نرفتم .

سلولی رو شروع کردم . فصل غشا و نقل و انتقالات .
زبان لغات لزگی ۳ تموم شد . در حال مرور هستم .

farzad.lab

مدیر بخش
دوستان یه سوال داشتم از سلولی دوستای زیست شناسمون :

۱ ) توی مبحث پروتین های غشا : گروهی از پروتین ها هستند که به لیپید هایی در داخل ساختار غشا متصل می شوند . مثل پروتین ras : که توسط اتصال به فرانسیل و ژرانسیل به بخش داخلی غشا متصل می شوند . خب سوال اول این که این فرانسیل و ژرانسیل چی هستند ؟؟؟؟

۲ ) مسیل به چه معنی هست ؟ مثال : شوینده های غیر یونی در غلظت پایین مولکول ها رو تکی جدا می کنند ولی در غلظت بالا مسیل ها را ایجاد می کنند .

ببخشید من پایه سلولی مولکولیم خوب نیست

mojnia

New member
سلام
فصول 28 تا 38 میکروب شناسی مورای 2013 رو خوندم
7 درس اول کتاب 504 به همراه دو درس اول اسنشال تافل و دو مهارت اول لزگی
مقداری هم از قارچ شناسی از کتاب جاوتز

farzad.lab

مدیر بخش
سلام
فصول 28 تا 38 میکروب شناسی مورای 2013 رو خوندم
7 درس اول کتاب 504 به همراه دو درس اول اسنشال تافل و دو مهارت اول لزگی
مقداری هم از قارچ شناسی از کتاب جاوتز

عالیه امسال هم شرکت کرده بودی ؟

mohammadidoost

New member
سلام دوستان من کتاب لزگى رو دارم ولى تو همون مهارت اول موندم چون لغاتش خيلى سخته.به نظرتون چکار کنم؟

@@fateme@@

New member
سلام دوستان

این هفته استارتو زدم بالاخره:thanks:

مورای و جاوتز دارم میخونم:smilies-azardl (181

rahajoon

New member
دوستان من هستم هرچند دفعه دوممه شرکت میکنم انصراف دادم ولی الان پشیمونم
خیلی باحال میشه آگهی این گروه رو فعال کنید
دوساله پیش باهمکاریه دوستانی مثل mojnia این گروه فعال کرده بودیم
خیلی هم جالب بود ونتیجه هم گرفتم ولی متاسفانه..

بالا