مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

زینبی

New member
من خودم مبحثی میخونم
ممکنه واسه یه مبحث ۱۰تا منبع بخونم
از جزوات زمان دانشجوییم و کتب دامپزشکی گرفته تا منابع پزشکی
٭٭منابع پزشکی مثه پاسالار و نجات شکوهی٭٭ ...
بخاطر همین به ساعت گزارش میدم
چون اگه بخوام به مقدارصفحه گزارش بدم، ممکنه واسه هرنوبت مطالعه به۱۰۰صفحه ام برسه.

بله. متوجه شدم . باز اگه تعداد صفحاتم بگین که خیلی خوبه. البته من تعداد ساعات درس خوندنم کمه مثلا 2 تا 3 ساعت بیشتر نمیخونم الان. بازم مرسی :smilies-azardl (181

darya94

New member
دوستای عزیزم
منم تازه اومدم انجمن
ایشالا از اواخر تیر میام گزارش میدم
کسی سوالات ژنتیک امسالو داره لینکشو بذاره.ممنون میشم

زینبی

New member
بچه ها دست منم بگیرین !!!!
وای من بترکونم و خودمو بکشم در بهترین حالت شاید شاید بتونم 5 ساعت در روز درس بخونم!!مغزم بیشتر از این کشش نداره!
هنوزم که شروع نکردم اصلا
:14:!!:
لیلیوم جان نگران نباش.
همین 5 ساعت و با دقت و کیفیت بخونی کم چیزی نیست. اصبلا هر کسی یک طوریه خوندنش. البته این رو نمی گم که تنبلی بکنیدا! ولی هر کسی شرایط خودشو بهتر میدونه. یکی کل روز رو درس میخونه و وسطش استراحت میکنه. یکی چند ساعت پشت سر هم میخونه. بالاخره هر کسی یکم بخونه دستش میاد چطوری باید بخونه یک نسخه رو نمیشه واسه همه پیچید. این نظر منه. فقط شروع کن و کم کم برو جلو . به تدریج سرعتت بیشتر میشه. موفق باشی دوست عزیز

v.abbasi

New member
بچه ها دست منم بگیرین !!!!
وای من بترکونم و خودمو بکشم در بهترین حالت شاید شاید بتونم 5 ساعت در روز درس بخونم!!مغزم بیشتر از این کشش نداره!
هنوزم که شروع نکردم اصلا
:14:!!:
اولش هست يکم که بريد جلوتر ساعت مطالعتون بالاتر ميره. بعد ازنظر نظرتغذيه هم اثر داره مغذيجات براى ذهن خيلى خوبه

زینبی

New member
دوستای عزیزم
منم تازه اومدم انجمن
ایشالا از اواخر تیر میام گزارش میدم
کسی سوالات ژنتیک امسالو داره لینکشو بذاره.ممنون میشم
سلام و خوش اومدید. ممنون میشم شما هم منابعتون رو بگین که چی میخواین بخونین دوست عزیز.

v.abbasi

New member
من لنينجر ميخونم به علاوه ضروريات دکتر محمدى ودکتراحسانى

زینبی

New member
بچه ها من توی رفرنسای خود وزارت بهداشت دیدم استرایر رو نوشته ولی اصلا لنینجر رو ننوشته! شما دیدین؟

marynas

New member
یه سوال,مثلا تو درس اول هر لغت تازه میبینی میخونیش چه تو متن چه گزینه ها و هر جای دیگه یا اونایی که خودش مشخص کرده؟

نه هرچی لغت باشه میخونم حتی اون تستای آخرش!ی برنامه واسه لزگی از انجمن گرفتم خیلی خوبه شمام اونو بگیر فک کنم همه لغتا توش باشه

v.abbasi

New member
ضروریات دکتر محمدی کتابش چطوریه؟میشه یذره توضیح بدی دوستم؟
بله ميشه,
کتابش اونچه که توى بيوشيمى ضرورى هست بدونيم واينکه نتيجه هاى موضوعاشو گفتم, مثلا درمورد اسيدهاى آمينه اومده تمامشو جمع بندى کرده وبيشترم به صورت جدول هست, به نکات ريز اشاره کرده!

لیلیوم

New member
بله ميشه,
کتابش اونچه که توى بيوشيمى ضرورى هست بدونيم واينکه نتيجه هاى موضوعاشو گفتم, مثلا درمورد اسيدهاى آمينه اومده تمامشو جمع بندى کرده وبيشترم به صورت جدول هست, به نکات ريز اشاره کرده!

مرسی دوستم:riz304:
برای چه انتشاراتی هست؟

Fatimaaa

New member
من خودم مبحثی میخونم
ممکنه واسه یه مبحث ۱۰تا منبع بخونم
از جزوات زمان دانشجوییم و کتب دامپزشکی گرفته تا منابع پزشکی
٭٭منابع پزشکی مثه پاسالار و نجات شکوهی٭٭ ...
بخاطر همین به ساعت گزارش میدم
چون اگه بخوام به مقدارصفحه گزارش بدم، ممکنه واسه هرنوبت مطالعه به۱۰۰صفحه ام برسه.
:smiliess (15)::14:

farzanee20

New member
من لنینیجر میخونم اما احساس میکنم مطالب اضافه زیاد داره
قبلا هم استرایر خوندم و احساس میکنم خیلی چیزا رو توضیح نداده و فصلاش طبقه بندی خوبی نداره
:65d6a5d6s:
نظرتون در مورد دولین و هارپر چیه ؟ کسی این کتابا رو خونده؟

جهان.

New member
من شنیدم جززززوه اقققدم خیلی نگارشش سنگینه!
شما مشکلی باهاش نداری؟
لیلیوم خانوم نگران هیچی نباش[emoji6]
به امید خدا هرچی که جلوتر میری بیشتر دستت میاد ...
جززوه سلولی مولکولی خلللیلی که دارم، مؤلفش [emoji118] حمید نقویه [emoji117]، لفظشم روونه

جهان.

New member
[emoji121] من برای این آزمون، نه رفرنس میخونم و نه به کسی توصیه میکنم[emoji1]

v.abbasi

New member
[emoji121] من برای این آزمون، نه رفرنس میخونم و نه به کسی توصیه میکنم[emoji1]
من هم سال قبل باشما هم عقيده بودم واصلا ازرفرنس نخوندم, وتنها مرگ سلولى روازرفرنس خونده بودم وتونستم جواب بدم سوالاى اين مبحثو,,, مخصوصا براى ميکروب يه کتاب جامع جمع بندى شده خوندم اما اى کاش رفرنس ميخوندم,

بالا