مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

Mohammad gh

New member
من اولش خواستم جر.وه خل.یلی بخونم ولی یکم خوندم هیچی متوجه نشدم..چون رشته م شیمی بوده...هارپر رو گرفتم برای اینکه یکم آشنا بشم بعد برم سراغ جز.وه.خل.یلی

کتاب دکتر احسانی خوب و اسون توضیح داده.
برای کسایی که تازه شروع کردن هم خیلی خوبه.برای کنکور هم خیلی خوبه.
کلا ج.زو..ه ی بیو چیز خیلی شاخص و کاملی نیست

منم خ دوس داشتم گزارش مطالعه هامو بذارم ولی میومدم میدیدم هیشکی اینجا نیس.همه رفتن تلگرام:sad:
دیگه اینکه من روم نمیشه ساعتامو بذارم اینجا.خ کمه.نمدونم چرا من اینقد کند پیش میرم
:sdasdasd:

کدوم گروه تلگرام؟جز گروه بیوتک بیوشیمی ژنتیک مگه گروه دیگه ای هم برای گزارش مطالعه گروهی هست؟
ولی باز شما به این چیزا توجه نکنید
شما گزارش خودتونو بزارید،اینجا درسته خلوت تر از تلگرامه همیتشم یه مزیته که باعث میشه کمتر حواستون پرت بشه

sabere.khavari

New member
کتاب دکتر احسانی خوب و اسون توضیح داده.
برای کسایی که تازه شروع کردن هم خیلی خوبه.برای کنکور هم خیلی خوبه.
کلا ج.زو..ه ی بیو چیز خیلی شاخص و کاملی نیست

کدوم گروه تلگرام؟جز گروه بیوتک بیوشیمی ژنتیک مگه گروه دیگه ای هم برای گزارش مطالعه گروهی هست؟
ولی باز شما به این چیزا توجه نکنید
شما گزارش خودتونو بزارید،اینجا درسته خلوت تر از تلگرامه همیتشم یه مزیته که باعث میشه کمتر حواستون پرت بشه
البته الان راه افتادم و هارپر رو گذاشتم کنار..
ولی یه سوال ذهنم رو درگیر کرده که تست تاثیر داره برای کنکور؟آیا تست زدن بعد از خوندن هر مبحث لازمه؟واگه آره از کجا؟تستهای تالیفی یا کنکورهای گذشته؟؟

Mohammad gh

New member
البته الان راه افتادم و هارپر رو گذاشتم کنار..
ولی یه سوال ذهنم رو درگیر کرده که تست تاثیر داره برای کنکور؟آیا تست زدن بعد از خوندن هر مبحث لازمه؟واگه آره از کجا؟تستهای تالیفی یا کنکورهای گذشته؟؟

تست خیلی خیلی تاثیر داره
وقتی تست بزنید که مبحث براتون جا افتاده باشه اون وقته که میبینید مباحث به ظاهر ساده میتونه تا چه حد چالش برانگیز باشه

تستو هرگز فراموش نکنید
برای بیوشیمی جعفرنژاد بهترین تسته و برای سلولی مولکولی هم کتاب درستو حسابیی موجود نیست و فعلا ای کیو..بی از بقیه بهتره

leilasvr90

New member
سلام من برای زیست خلاصه لودیش میخونم.....تستی هم ی کتاب تستی ماهان هست البته برای زشته میکروبیولوژی ولی خوبه بنظر شما کدوم خوبه

mehraz

New member
سلام
میشه منو راهنمایی کنین واسه سلولی مولکولی ضریب 2 کتاب محمدنژاد کافیه یا نه؟
خیلی خلاصه نیست؟

leilasvr90

New member
سلام
میشه منو راهنمایی کنین واسه سلولی مولکولی ضریب 2 کتاب محمدنژاد کافیه یا نه؟
خیلی خلاصه نیست؟
سلام من خودم خلاصه لودیش و میخونم ولی بنظر من دو بار اینو بخون و تستی بزن ..تستی چی میزنی ???شیمی و بیوشیمی چی?

mehdi 1990

New member
سلام ب همگی
کتاب دکتر محمدنزاد چکیده لودیشه کتاب خوبیه ولی مرور و تست حتما باید یادمون باشه
برای شیمی الی خیلی تعریف کتاب دکتر نادری رو شنیدم ولی حقیقتا مطالعش نکردم
اما برا بیوشیمی کتاب دکتر احسانی انتشارات پوران پزوهش واقعا کتاب خوبیه و اگه درست خونده بشه جواب میده
برا تست بیوشیمی گنجینه دکتر جعفرنزاد عالیه و پاسخنامه تشریحی داره

leilasvr90

New member
سلام ب همگی
کتاب دکتر محمدنزاد چکیده لودیشه کتاب خوبیه ولی مرور و تست حتما باید یادمون باشه
برای شیمی الی خیلی تعریف کتاب دکتر نادری رو شنیدم ولی حقیقتا مطالعش نکردم
اما برا بیوشیمی کتاب دکتر احسانی انتشارات پوران پزوهش واقعا کتاب خوبیه و اگه درست خونده بشه جواب میده
برا تست بیوشیمی گنجینه دکتر جعفرنزاد عالیه و پاسخنامه تشریحی داره
من برا بیوشیمی ضروریات محمدی میخونم..بنظرت اینو دوبار بخونم یا بعدش احسانی بگیرم?

mehdi 1990

New member
ضروریات نکته ای گفته شاید سخت باشه ولی اگه احسانی رو اول بخونی بیست قویتره بعد خاستی ضروریاتم بخون هرچند ب نظرم احسانی جواب میده

sabere.khavari

New member
سلام لطفا نظراتون رو درباره جز.وه سلولی خل.یلی بگید بچه ها..درسای دیگه رو دادم میخونم ولی سلولی نتونستم از لودیش بخونم خیلی برام سخت بود..

anamis2020

New member
گزارش مطالعه هفته دوم ۲ تا ۸ آبان:
بیوشیمی: آنزیم + آنزیم شناسی بالینی ، مرور آب و الکترولیتها و عناصر معدنی، اسیدهای آمینه و پروتیین ها + پروتیین های پلاسما، ساختمان کربوهیدرات ها
شیمی: جدول تناوبی ، پیوند یونی ، مرور نظریه اتمی
زیست سلولی و مولکولی: غشا + انتقالات از غشا ، مرور ژن و کروموزوم ها ، همانند سازی
زبان: ۷۰ کلمه از ۵۰۴ + ۴ خ لیل. ی.
زبان جالب نبود خوندنم. در واقع فقط دو روز خوندم .

mehdi 1990

New member
زیست هست ولی اطلاع دقیقی ندارم یعنی کتاب تست خوبی جمع بندی نشده!!!
شیمی هم کتاب دکتر نادری کموبیش تست داره
برا بیو هم عرض کردم اگه اول کتاب دکتر احسانی رو بخونین خوبه....

sabere.khavari

New member
گزارش مطالعه هفته دوم ۲ تا ۸ آبان:
بیوشیمی: آنزیم + آنزیم شناسی بالینی ، مرور آب و الکترولیتها و عناصر معدنی، اسیدهای آمینه و پروتیین ها + پروتیین های پلاسما، ساختمان کربوهیدرات ها
شیمی: جدول تناوبی ، پیوند یونی ، مرور نظریه اتمی
زیست سلولی و مولکولی: غشا + انتقالات از غشا ، مرور ژن و کروموزوم ها ، همانند سازی
زبان: ۷۰ کلمه از ۵۰۴ + ۴ خ لیل. ی.
زبان جالب نبود خوندنم. در واقع فقط دو روز خوندم .
بعد از مبحث تست هم میزنید؟؟؟

leilasvr90

New member
سلام ی سوال بیوشیمی
فشار اسمزی کدام یک از محلولها بیشتر است?
گلوکز
گلیکوژن
کلرو منیزیم
کلروسدیم

بالا