مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

agigesabz

New member
بیوشیمی فقط احسانی پوران پژوهش بخونین اگه خواستین بیوشیمی محمدی در مرحله بعدی

farim

New member
من رشته پایه ام هیچ ربطی به ژنتیک نداشته وتا حالا واسه هیچی تو زندگی ایم برنامه نداشتم یلخی پیش رفتم ولی با اراده وبابرنامه برا اولین بار می خوام ارشد ژنتیک بخونم تا به خودم ثابت کنم که می شه حتی اگه تاحالا هیچ سرفصلی از ژنتیک نخوندم واسه ژنتیک از کلاسیک تاژنومیک اول می خونم بعد از یادگیری کتاب امری بیوشیمی دکتر احسانی سلولی مولکولی مریم خالصی زبان 504 تافل ولزگی منابع ام خوبه دوستان ؟به امید موفقیت همتون

melinaa

New member
بچه ها شما تو ماه مبارک چطوری میرسین درس بخونین با دهن روزه>>؟؟؟؟باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

Fatimaaa

New member
بچه ها شما تو ماه مبارک چطوری میرسین درس بخونین با دهن روزه>>؟؟؟؟باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟

بنظرم هممون یه ساعتی مشخص کنیم هماهنگ اون ساعت درس بخونیمبعد بیایم بهم بگیم چقد رسیدیم بخونیم.

aziiiin

New member
سلام بچه ها...خيلي خوشحالم ازينكه اينجا ميتونم چندين دوست و همراه پيدا كنم...من سال گذشته ميخواستم بيوتك شركت كنم اما اواخر راه يهو تصميمم عوض شد و كنكور ژنتيك ثبت نام كردم(البته منظورم اينه كه واس ژنتيك خوندم)...تازه از بعد عيد درس خوندن اساسي رو شرو كردم...درصدامم اينا بوده:ژنتيك68
بيوشيمي61
سلولي53
زبان63
نميدونم چي ميشه و خدا چي ميخواد اگه امسال قبول شم كه چه بهتر اگه نشم اينجا با شما همراه خواهم بود تا قبولي سال آينده
توروخدا دعام كنيد...

سلام ببخشید منابع کتاب تست هایی که مطالعه کردین رو میگید؟

aziiiin

New member
امری ، بیوشیمی دکتر احسانی ، سلولی و مولکولی لودیش

سلام من با انتخاب منابع مشکل زیادی دارم ، برای سلولی ملکولی کتاب برای کنکور ومهدوی جواب نمیده؟ خلاصه لودیش کدام انتشارات رو پیشنهاد میکنین؟

Mohammad gh

New member
من رشته پایه ام هیچ ربطی به ژنتیک نداشته وتا حالا واسه هیچی تو زندگی ایم برنامه نداشتم یلخی پیش رفتم ولی با اراده وبابرنامه برا اولین بار می خوام ارشد ژنتیک بخونم تا به خودم ثابت کنم که می شه حتی اگه تاحالا هیچ سرفصلی از ژنتیک نخوندم واسه ژنتیک از کلاسیک تاژنومیک اول می خونم بعد از یادگیری کتاب امری بیوشیمی دکتر احسانی سلولی مولکولی مریم خالصی زبان 504 تافل ولزگی منابع ام خوبه دوستان ؟به امید موفقیت همتون

واسه سلولی مولکولی میتونید خلاصه لودیش یا جز..وه اقدم رو تهیه کنید
به علاوه تستای iq..b
اگرچه بیادتون باشه که ژنتیک بخصوص بخش مولکولی نیاز به پیش زمینه ی سلولی مولکولی و مخصوصا بیوشیمی داره

Mohammad gh

New member
سلام من با انتخاب منابع مشکل زیادی دارم ، برای سلولی ملکولی کتاب برای کنکور ومهدوی جواب نمیده؟ خلاصه لودیش کدام انتشارات رو پیشنهاد میکنین؟

والله عده ی زیادی با کتاب مجید مهدوی مشکل دارن
هرچند ویرایش جدیدش اومده شاید اون بهتر باشه

226

New member

حقیقتش درس خوندن تو این ماه جدا مشکله
به خصوص تو بلندترین روزای سال . تشنگی خیلی فشار میاره . از اونجا که آب و گلوکز هر دوتاشون برای تداوم فعالیت مغز مهمند بعد از اندکی مطالعه حس خواب و خستگی القا میشه.
من که شخصا بعد افطار چون میرم ورزش مطالعه ندارم . ولی صبح ها تا ظهر میشه ی کوچولو مطالعه کرد . البته زیاد نباید نگران کاهش راندمان مطالعه در این ماه بود . خوب وضعیت برای همه اونایی که روزه می گیرند یکیه . ضمن اینکه ی سری هنوز تا 10 تیرماه امتحان دارن .
وقتی وضعیت نسبتا واسه همه یکی هست نباید به خودش آدم زیاد فشار بیاره چون اونطور ی حس نا امیدی دست میده

Fatimaaa

New member
اونقدر کتابا زیاد شدن که ادم گیج میشه چی خوبه!مثلا برا سلولی مولکولی 2e . یا خلاصه لودیش فکرکنم برا بهادری باشه.کدومو ترجیح میدین؟ من فعلا دستم دکتر عبادی رو دارم با کتاب لودیش با اینا شروع میکنم.

Fatimaaa

New member
من انگیزم برا درس خوندن زیاده حتی توی این ماه. اما میام میبینم هیشکی پایه نیس برا شروع کردن انگیزم میاد پایین.:dadad4

Mohammad gh

New member
من انگیزم برا درس خوندن زیاده حتی توی این ماه. اما میام میبینم هیشکی پایه نیس برا شروع کردن انگیزم میاد پایین.:dadad4

نگران نباشید
از تیرو مرداد افراد بیشتری میان و اتش این محفل هم کم کم گرم میشه
مخصوصا که هنوز امتحانای خرداد تموم نشده و خیلیا درگیر امتحانا هستن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا