مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسان

Well-known member
لودیش 2e هم کتاب خوبیه...
سلولی سخت نیست مرور زیاد میخواد اسم های جور واجورزیاد داره...
خوب خوب بخونین
واسه منم دعا کنین.
یا علی

mahnam

New member
لودیش 2e هم کتاب خوبیه...
سلولی سخت نیست مرور زیاد میخواد اسم های جور واجورزیاد داره...
خوب خوب بخونین
واسه منم دعا کنین.
یا علی

منم لودیش 2e گرفتم
به من اینو پیشنهاد دادن منم دیدم که نمی تونم به 3 جلد لودیش برسم همینو خریدم
امیدوارم که خوب باشه
موفق باشی

mahnam

New member
نجما جان فاطمه جان و دوستاای دیگه که قبول شدن کارنامه هاتونو نمی ذارین که ماها ببینیم؟؟؟
کجا می ذارین؟؟

sajjad gholami

New member
سلام بچه ها
اگه دوست داشتین به این لینک یه سری بزنین
گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه تهرانه ......... رو نام هر استاد که کلیک کنین وارد صفحه اون استاد میشین و از منوی سمت راست میتونین فایل های درسی(پاور پوینت) .cv.مقالات.و........ اون استاد دسترسی داشته باشین.
بخصوص صفحه دکتر نوری دلویی خیلی جالبه.....
کلیک بفرمایید

آخرین ویرایش:

najma

New member
نجما جان فاطمه جان و دوستاای دیگه که قبول شدن کارنامه هاتونو نمی ذارین که ماها ببینیم؟؟؟
کجا می ذارین؟؟

والا من که هر کی برام پیام خصوصی گذاشته گفتم بهش .
ولی اگه دوست دارید یک تاپیک باز کنید بچه هایی که قبول شدن اگه مایلند بیان و در صداشون رو بزارن .
به خصوص رتبه های تک رقمی . من دیدم یکی از بچه ها رتبه یک شده بود و توی یک تاپیک دیگه درصداشو گفته بود .
همینطور اگر این دوستان همکاری کنند و منابع مطالعشون رو هم ذکر کنن و نحوه مطالعشون خیلی خوب میشه و کمک بزرگیه به بچه های امسال .

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
والا من که هر کی برام پیام خصوصی گذاشته گفتم بهش .
ولی اگه دوست دارید یک تاپیک باز کنید بچه هایی که قبول شدن اگه مایلند بیان و در صداشون رو بزارن .
به خصوص رتبه های تک رقمی . من دیدم یکی از بچه ها رتبه یک شده بود و توی یک تاپیک دیگه درصداشو گفته بود .
همینطور اگر این دوستان همکاری کنند و منابع مطالعشون رو هم ذکر کنن و نحوه مطالعشون خیلی خوب میشه و کمک بزرگیه به بچه های امسال .

آره اتفاقا منم دیدم
اما انگار از اون شب به بعد دیگه نیومده!!!!!!!!! :New (6):

hamed7

New member
من خوردم به بحران ولی کم نمیارم
فصل 1 امری و فصل 2 تا وسطاشو خوندم

*فرناز*

New member
من فصل 17 و 18 امری رو خوندم
هرچی 17 آسون بود 18 اونهمه سخت!!!!!!!!!!!!!!
زبان هرچی خونده بودم تا امروز مرور کردم.
یه هفته میشه اصلا بیوشیمی نخوندم!

hadi330

New member
با سلام به دوستان. من داوطلب سال پیش بودم و ژنتیک مولکولی شبانه زاهدان قبول شدم که نرفتم . برای ژنتیک پزشکی هم چون خوب نخوندم و دوره نکردم رتبم 579 شد ! اومدم این جا تا از تجربیات دوستان استفاده کنم و اگر تجربه ایی دارم در اختیارشون بگذارم . برنامه ی خوندنم هم بر اساس سرفصلهای آزمونهای سازمان سنجش برای وزارت علوم و آزمونهای سنا برای بهداشته !

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
با سلام به دوستان. من داوطلب سال پیش بودم و ژنتیک مولکولی شبانه زاهدان قبول شدم که نرفتم . برای ژنتیک پزشکی هم چون خوب نخوندم و دوره نکردم رتبم 579 شد ! اومدم این جا تا از تجربیات دوستان استفاده کنم و اگر تجربه ایی دارم در اختیارشون بگذارم . برنامه ی خوندنم هم بر اساس سرفصلهای آزمونهای سازمان سنجش برای وزارت علوم و آزمونهای سنا برای بهداشته !
سلام.خوش امدید.درصدای بهداشت رو میشه بگید؟ممنون

hadi330

New member
سلام.خوش امدید.درصدای بهداشت رو میشه بگید؟ممنون

سلام . ممنون . چرا که نه ! البته با خجالت ! ژنتیک و زبان 36 .سلولی 28 و بیوشیمی 18 . زبان انتظار بیشتر داشتم چون برای علوم 62 زدم . و ژنتیک هم هزاره رو نخونده بودم و با وجود 29 تست درست اینقدر غلط زدم که اینجوری شد !

mahnam

New member

سلام
خوش اومدین
یعنی شما هم واسه بهداشت می خونین هم علوم؟
یعنی میکروب ، بیوفیزیک و مجموعه ی زیستم می خونین ؟؟
اگه لطف کنین برنامه ی هر آزمون سنا و سازمان سنجش رو بذارین تو این تاپیک که بچه ها از هر کدوم که دوس دارن استفاده کنن ممنون میشیم
http://olumpezeshki.ir/forum/thread4172.html

hamed7

New member
بیوشیمی تعادل اسید و باز _ph
فصل ساختار کربوهیدراتها (کامل) خوندم با تست (55%)

asie67

New member
Salam. Be hamegi
Man sale pish paye va behdasht konkor dadam
Tosie mikonam faghat vase yeki vaght bezarin
Shoma ba darsad bala dar druse asli shanse ghabuli bala darin
Man nakhunde rotbe payam shod636
Behdasht ham151
Be nazare man shoma Faghat manabe behdasht bekhunin
Konkore paye ham bedin

سارا8

New member
سلام>خسته نباشین من مشکلم اینه که سر فصلا رو دقیق نمی دونم کمکم کنین

S

sheri

Guest
دوست عزیزم سارا جان منابع وزارت بهداشت که کاملا مشخصه
ژنتیک امری و هزاره
بیوشیمی لنینجر ( پیشنهاد من کتاب دکتر احسانی )
سلولی هم لودیش
زبان ( پیشنهاد من = دوره آزمون های سال های گذشته + کتاب استاد رضازاده )
اما علوم = اگه شما در درس های بالا تسلط زیادی داشته باشید به خصوص زبان به احتمال زیاد رتبه خوبی میاورید
برای بیوفیزیک کتاب دکتر طاویرانی مناسبه
زبان را خیلی جدی بگیرید چون بســــــــــــــــیار کمک کننده است

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا