مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marjan_h67

New member
بچه ها سرعت من خیلی کنده
نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بقول خواهرم 1 صفه در 1ساعتم
مشکل فراموشی دارم یعنی از رو خونده هام دیر به دیر مرور میکنم

منم این روزا همین مشکلو پیدا کردم امیر...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
خدا به دادم برسه..روز ب روزم ک داره درجه استرسم میره بالاتر و از اون جایی ک با خوندنم نسبت عکس داره کمتر میخونم یا بهتر بگم بی دقت تر میشم و در نتیجه بیشتر میخابم و چرت میزنم!!!!!!:smiliess (2):
واقعا نمیفهمم این چه مکانیسمیه ک من در پیش گرفتم؟؟؟:13:
فقط میدونم اگه اینجور ادامه بدم فقط و فقط پشیمونیش واسم میمونه!!!!
:j58r36j3gcr4suxymup

hamed7

New member
بچه ها اگه یادتون باشه من خیلی خوب میخوندم
نمیدونم چم شده
به خودم قول دادم تا قبل از وزارت علوم امری رو تموم کنم ولی خیلی وقت کم میزارم برای درس خوندن در صورتی که کل روز بی کارم
یکی از گزینه های زیر رو انتخاب کنید:
1-دعام کنید 2- راهنماییم کنید 3- گزینه 1و2

mahnam

New member
بچه ها سرعت من خیلی کنده
نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بقول خواهرم 1 صفه در 1ساعتم:14:
مشکل فراموشی دارم یعنی از رو خونده هام دیر به دیر مرور میکنم:j58r36j3gcr4suxymup

پس حالا منو درک می کنی؟؟!!! :sad:

marjan_h67

New member
این سایت چرا این روزا قات زده؟؟؟/
من این روزا نمیتونم بخونم...مهمون اومده واسمون!!!!!
اخه الان وقت مهمون اومدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

fatima22

New member
سلام بچه ها،منم می خوام ژنتیک شرکت کنم یکم خوندم به نظر شما میتونم خودمو به کنکور برسونم؟روزی چند ساعت باید بخونم؟توروخدا کمکم کنید:sadsmiley:

mahnam

New member
سلام بچه ها،منم می خوام ژنتیک شرکت کنم یکم خوندم به نظر شما میتونم خودمو به کنکور برسونم؟روزی چند ساعت باید بخونم؟توروخدا کمکم کنید:sadsmiley:

سلام عزیزم
خوش اومدی
چرا که نه؟؟!!!
چند ساعت به توانایی خودت بستگی داره اما سعی کن ساعت های خوندنتو به مرور ببری بالا
خدا کمکت کنه عزیزم
ما که کاره ای نیستیم

leila00

New member
سلام ..دوستان من اومدم اینجا که علنن اعتراف کنم با این ترجمه امری دارم دیوانه میشم باید چند بار هر مطلب و بخونم تا منظورش را بفهمم .. خیلی ترجمه اش بده ه ه ه ........:sdasdasd:
اصلا خوب پیش نمیرم ................:14::13:
هر روز که تصمیم میگیرم بیشتر بخونم کمتر میخونمممممممم....نمیدونم چرا اینجور شدم ...:p7977cujr38iyymsu8:

Gene20

New member
سلام دوستاى گل و درسخون.....بچه ها يه سوال داشتم کسى اطلاعى از آموزشگاهى که آقاى رضازاده در تهران تدريس مىکنه داره ؟ اگه کسى اطلاع داشت ممنون مىشم به من اطلاع بده ....باتشکر ...

درود آره این شمارش 09123899123 برو توسایتش (rmeg) گروه آموزشی استاد رضازاده

میشه یه نفر به من بگه من تست سلولی و مولکولی معتبر و بدون اشکال چی بخرم؟ تست ژنتیک هم نجات مهدیه دارم اما زیاد منطبق امری نیست . تستی که بر اساس فصل های امری باشه چی بخرم؟ مرسی

Gene20

New member
برا سلولی مولکولی هم تست iqb دارم اما اینقدر غلط داره که حسابی خسته و گیچ شدم مرسی

nori

New member

میشه یه نفر به من بگه من تست سلولی و مولکولی معتبر و بدون اشکال چی بخرم؟ تست ژنتیک هم نجات مهدیه دارم اما زیاد منطبق امری نیست . تستی که بر اساس فصل های امری باشه چی بخرم؟ مرسی

کتاب iqb فوق العاده عالی و با طبقه بندیه
البته نمیدونم پاسخ تشریحیشم منتشر شده یا نه

parsa90

New member
سلام چند تا سوال دارم هرکی ج بده ممنون میشم
1: کدام ساختار در پروتئین رشته ای دیده نمیشود؟ 1: ساختار اول 2: ساختار دوم 3: ساختار سوم 4: ساختار چهارم

2: دردناتوراسیون پروتئین کدام ساختار دچار تغییر میشود؟ مگه ساختار اول نیست که روی پیوند پپتیدی اثر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3: Ph محلولی که از افزودن یک میلی لیترhcl یک دهم نرمال به ده متر مکعب آب تشکیل میشود؟ الف: 8 ب: 7.15 ج: 6.97 د: 6

اگه میشه سوال آخر رو یه کم توضیح بدید که چطور میشه
ممنون

DNA.2013

New member
لیلا جون چه ترجمه ای از امری رو شما میخونی؟نکنه دلویی میخونی؟؟

parsa90

New member
ببخشید بچه ها شما درس بیوشیمی و سلولی مولکولیتون ضریب چند میخوره؟

mahnam

New member

تا اینجایی که ما متوجه شدیم هیچ کتاب تستی واسه سلولی و ژنتیک وجود نداره که عاری از مشکل باشه
اما بیشتر بچه های ما از زیست سلولی و مولکولی انتشارات کتابخانه فرهنگ استفاده می کنن
و ژنتیکم که نجات مهدیه دارین خوبه و iqb به گمونم منطبق تر باشه

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
وای بچه ها سلولی کتابخونه فرهنگ خیلیییی غلط داره نخریییییین تازه آدمو گیج میکنه!!!

mahnam

New member
وای بچه ها سلولی کتابخونه فرهنگ خیلیییی غلط داره نخریییییین تازه آدمو گیج میکنه!!!

واااای مریم جون نگو تو رو خدااااا!!!
پس چی بخونیم؟؟!!!
آخه iqb هم که هنوز پاسخ تشریحی نداره
به نظرت پس تست خانه ی زیست شناسی رو بگیریم بهتره؟؟!!!

DNA.2013

New member
اره مهنام جون به نظرم خانه زیست از همش بهتره ! هم پاسخ تشریحی داره هم غلط نداره یا کم داره! فرهنگ که داغووونه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا