مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DNA.2013

New member
مریم جون امتحان چطور بود؟؟

مهنام جون به همتون پیشنهاد میکنم ازمون بدین من امروز خیلی از کاستی هامو فهمیدم.فهمیدم کجا رو باید بیشتر بخونم و کلا برناممو عوض کنم! ژنتیکش سوالاش خوب بود ولی من امری نخونده بودم سلولی و زبانشو عالی زدم بیوشیمی هم دوره نکرده بودم یه غلطم داشت خوب نشد

mandana99

New member
سلام.بچه ها من میتوانم چند تا سوال ازتان بپرسم؟:idea_majidonline:ممنون میشوم جوابشون را بنویسین
1-منظور از رنگ آمیزی سیتولوژیکی چیه؟
2-کیاسماتا؟
3-منظور از مکانیک کروموزوم؟
4-اسید هموژانتریک؟
5-مغلوب آتوزومی؟
6-ضریب رگرسیون؟

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
وااااااای راس میگی مریم جون؟؟؟!!!! :sadsmiley:

اره مهنام جون ولی شاید این فصلش بد بوده..باید یکی دو فصل دیگه بزنم ببینم بازم غلط داره یا نه.حالا پشیمونم که چرا تست مریم خالصی رو نگرفتم:sadsmiley:

mahnam

New member
اره مهنام جون ولی شاید این فصلش بد بوده..باید یکی دو فصل دیگه بزنم ببینم بازم غلط داره یا نه.حالا پشیمونم که چرا تست مریم خالصی رو نگرفتم:sadsmiley:

یعنی خالصی بهتره؟؟!! من جفتشو مقایسه می کنم نتیجه رو اعلام میکنم
شاید اونم مشکل داشته باشه مریم جان

DNA.2013

New member
یعنی خالصی بهتره؟؟!! من جفتشو مقایسه می کنم نتیجه رو اعلام میکنم
شاید اونم مشکل داشته باشه مریم جان

من اون کتاب مریمو دارم که 6 فصلش درسه فصل اخرش تسته.جواباش خیلی خوبن مشکلی ام ندارن.ولی یه کتاب دیگه هم داره فقط تسته اونو اگه داری ببین خوبه یا نه.من کلا عاشق مریم خالصیم اون کتابشم که میگن واسه کنکور کمه به نظرم کم از مهدوی نداره خیلی جاهاشو از مهدوی هم بیشتر و بهتر گفته..

DNA.2013

New member
سلام دوستان. من عضو تازه واردم. میتونم با شما درس خوندمو هماهنگ کنم آیا؟؟؟:thumbsupsmileyanim:

Olga جان خوش اومدی به جمع ما.امیدوارم هر شب گذارش بدی حتی اگه فقط یه لغط زبان خونده باشی!:riz304:

mahnam

New member
سلام.بچه ها من میتوانم چند تا سوال ازتان بپرسم؟:idea_majidonline:ممنون میشوم جوابشون را بنویسین
1-منظور از رنگ آمیزی سیتولوژیکی چیه؟
2-کیاسماتا؟
3-منظور از مکانیک کروموزوم؟
4-اسید هموژانتریک؟
5-مغلوب آتوزومی؟
6-ضریب رگرسیون؟

ماندانا جان شما سوالتو اینجا بپرسی فکر کنم بهتر جواب بگیری

http://olumpezeshki.ir/forum/thread4312-8.html

DNA.2013

New member
سلام دوستان. من عضو تازه واردم. میتونم با شما درس خوندمو هماهنگ کنم آیا؟؟؟:thumbsupsmileyanim:

Olga جان خوش اومدی به جمع ما.امیدوارم هر شب گذارش بدی حتی اگه فقط یه لغت زبان خونده باشی!:riz304:

mahnam

New member
من اون کتاب مریمو دارم که 6 فصلش درسه فصل اخرش تسته.جواباش خیلی خوبن مشکلی ام ندارن.ولی یه کتاب دیگه هم داره فقط تسته اونو اگه داری ببین خوبه یا نه.من کلا عاشق مریم خالصیم اون کتابشم که میگن واسه کنکور کمه به نظرم کم از مهدوی نداره خیلی جاهاشو از مهدوی هم بیشتر و بهتر گفته..

من تستشو دارم
سلولیش جداس مولکولیشم جدا
البته اول تستای مربوط به هر فصل یه درسنامه هم داره
منم دیدم به نظرم بد نیست
باشه حتما یه مقایسه می کنم

mona as

New member
دیدم همه میگن گفتم منم بگم :smiliess (3):
فصل 13 از ژنومیک تا کلاسیکم تافلم توو دوره هستم سلولی و بیو از جزوه یه موسسه میخونم

DNA.2013

New member
من تستشو دارم
سلولیش جداس مولکولیشم جدا
البته اول تستای مربوط به هر فصل یه درسنامه هم داره
منم دیدم به نظرم بد نیست
باشه حتما یه مقایسه می کنم

ممنون مهنام جون اره همون دو جلدیه رو من دیدم ولی ندارمش.ولی تو چقد کتاب داری ماشالا ..فکنم یه تومنی کتاب خریدی تو :p

mahnam

New member
ممنون مهنام جون اره همون دو جلدیه رو من دیدم ولی ندارمش.ولی تو چقد کتاب داری ماشالا ..فکنم یه تومنی کتاب خریدی تو :p

مریم جون دس رو دلم نذااااااااااااااااااااااارر که خووونه
من اسم هر کتابی رو شنیدم دوییدم خریدمش :25r30wi:

amirreza

New member
ماری جووووووووووون اصن اون کتابی که تو کفشی خوب نیست من دارمش 2 جلده مخت سوت میکشه اگه بخونییی

من فردا ازمون میدم

DNA.2013

New member
ماری جووووووووووون اصن اون کتابی که تو کفشی خوب نیست من دارمش 2 جلده مخت سوت میکشه اگه بخونییی

من فردا ازمون میدم

چه جالب !دوستامم بهم میگن ماری جون :p

ای بابا من یه عمره عاشق مریم خالصی ام اگه اون خوب نیس پس مث همینه که من دارم
اصن بعد از کنکور خودم یه کتاب تست سلولی منتشر میکنم حالا بیبینین !!!:thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا