مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hirkania

New member
سلام
بابا همون مهدوی و بخونین و با کتاب سلولی برای کنکور انتظارات خسروی کتاب صورتی رنگ هندبوک

DNA.2013

New member
سلام
بابا همون مهدوی و بخونین و با کتاب سلولی برای کنکور انتظارات خسروی کتاب صورتی رنگ هندبوک

اتفاقا هردوتاشو دارم کافیه حتما؟؟اخه هرکس میرسه میگه باید لودیش بخونی منم جوگیر میشم میرم سره لودیش اولش سرم درد میگیره بعدش خوابم میبره:shocked::ph34r-smiley::p7977cujr38iyymsu8:

shahrzad67

New member
مریم بنظر منم کافیه همین 2تا "من پارسال فقط ا نتشاراات خسروی خوندم(البته صالحی هم خوندم ولی اون خیلی تاثیری نداره) با این وجود 51 % زدم حالا اگه که کنارش مهدوی هم باشه بنظرم کامله

DNA.2013

New member
شهرزاد جون افررین تو خیلی باهوشی با اینکه رشتت مامایی بوده خیلی موفقی آفررین:a2d3:
پس من همین دوتارو میخونم لودیشم میندازم اووون ور!!:thanks::a2d3:

hamed7

New member
امروز با خود دکتر خلیلی صحبت کردم درباره ی لودیش
بهم گفت لودیش یه کتاب بین المللی تو دنیاهستش ولی باید سوالای سالهای پیش رو نگاه کنی (iqb) و طبق اون با مطالب پیش بریم
اگه کسی لودیش و iqb داره بهم خبر بده که با بودجه بندی جلو بریم
مرسی

hirkania

New member
مریم جان فقط همین 2تا کتاب کافیه اگه بتونی کامل بخونی و مرور زیاد داشته باشی همراه با تست های iqb ان شااله بالای 80 میشه زد ....

DNA.2013

New member
ممنونم hirkania جان .من تست سلولی کتابخونه فرهنگ گرفتم خیلیییی توپه خدا شاهده از iqb بهتره:a2d3:
:bunnyearsmiley:

DNA.2013

New member
بله شهرزاد خوبیش به همون جواب تشریحیشه .اگه بیوشیمی کتابخونه فرهنگو دیده باشی به همون خووووبیه

hadi330

New member
دوستان كسي هست كه براي وزارت علوم هم بخونه ؟ و اين كه مهلت ثبت نام ازمونهاي سنا تموم شد ؟!

مینا*

New member
مندارم میرم خونه
چند روزی ار کتاب دور میشم.
خوب بخونینااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا