مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirreza

New member
سلولی مزخرف بود بچه ها جوابارو بیاین چک کنیم باهم
ساعت چند جمع میشین با هم بحث کنیم؟

DNA.2013

New member
الان دنیا دنیای مولکولیه همه ی کارا داره به سمت مولکولی پیش میره اون وقت طراح نه چندان محترم! برداشته از اسپکترو فتومتر جرمیو کروماتوگرافی مایعو ...اینا داده انگار نه انگار سلولیه نه بیو شیمی بعد ما این همه مولکولی خوندیم کلا دو سه تا سوال مولکولی دادن
واقعا چقدر بی فکرن
سرنوشت ادمو عوض میکنن:65d6a5d6s:
من که دفعه اخرم بود کنکور دادم
دیگه محاله تو این مملکت کنکور بدم!!!!:whistle:

sanaz alizadeh

New member
بقیه رو چیکا کردین بچه ها؟

زبان به نظر من لغتا خیلی سخت بود ولی متناش خوب بود ....ژنتیک هم کپی امری بود اگه کسی خط به خطشو حفظ بود یعنی عالی میشد واسش ...

marjan_h67

New member
این چه سوالای سلولی بود اخه؟؟؟؟؟من که تا کلی مونده بودم دارم بیوشیمی جواب میدم یا سلولی؟؟؟؟؟
بعد میان تو بیوشیمی 2تا مولکولی میدن!!!!!
خااااااااااااااااااااااک بر سرشوووووووووووون
زبانم که همه میگفتن vocab سخت بووود...ولی متناش بدککککککک نبود به نظرم....
در کل من امسال ی چی قبول شم از شررررررررر این کنکور خلاص شم دیگه خوبه!!!
ای خداااااااااااااااااااااا

hadi330

New member
سلولی که چند سال پیش 80 درصدش مولکولی بود اما الان دیگه برعکس شده . ما هم معمولا مولکولیمون رو بهتر خوندیم و بلدیم .
ژنتیک هم بیشتر از امری بود و من برای چند تا از سوال ها غبطه خوردم که آسون بودن اما ...
حسرت بیشتر واسه چند تا از لغات زبان بود که خونده بودم و یادم رفته بود ! اما ریدینگ خوب بود .به همه ی دوستایی که سال دیگه کنکور دارن پیشنهاد میکنم تمام لغات 25 دوره کنکور بهداشت رو خوب یاد بگیرن که اینجوری به راحتی قسمت لغات زبان رو میزنن .
دیگه امیدوارم زیاد غلط نزده باشم تا مزد تلاشم رو بگیرم !

hamed7

New member
تمام شد
من حتما جزء 50 تا هستم (یا از اول یا از آخر)
ایشالا که اگه صلاحه قبول بشیم

_30min_

New member
I'm ready
ﻓﻘﻂ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﮕﯿﺪ ﭼﯽ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺟﺰﻭﻩ ﻧﻔﺮﺍﺕ ﺑﺮﺗﺮ ﯾﺎ ﮐﺘﺎﺏ ؟؟؟

مینا*

New member
من زبانو عالی زدم اما زنتیکش وحشتناک بود. بجه ها کسی درصداشو حساب نکرده؟

kian

New member
سلام به همه دوستان گل!!!
با توجه به اعلام کلید اولیه دوستان گرامی برای هماهنگی در ارسال اشکالات کلی لطفا!!! با توجه به اینکه امسال از طرف admin تاپیک خاصی برای این منظور اجرا نشده به تاپیک آدرس زیر که یکی از دوستان گل انجمن باز کردن مراجعه نمایید!!!
..
http://olumpezeshki.ir/forum/thread7269.html

Gene20

New member
بچه ها من امسال یه از رضا زاده خریدم به اسم سلولی مولکولی دکتر عبادی بود اما بعدها متوجه شدم این مال یکی از قبولی های ژنتیک شهید بهشتی 91 (خانم ندا منصوری)بود که این بسیار اعصاب خورد کن با جملات بی سروته نامفهوم . خیلی غلط غلوط و درهم بود افتضاح بود. خیلی هم بی محتوا . من پایه خوبی نداشتم بعدها فهمیدم که این چقدر تهی و بی ارزش بوده است .خواهش می کنم موقع خرید جزوات خیلی دقت کنید اشتباه منوتکرار نکنید این روزها بازار وکتاب داغه تو این گرونی ها مواظب باشید کسی شماروبه اشتباه نندازه. چون خودم خیلی ضررکردم جدا از زیان مالی درس سلولی ومولکولی ام خیلی ضربه خورد

sepideh07

New member
بچه ها من امسال یه از رضا زاده خریدم به اسم سلولی مولکولی دکتر عبادی بود اما بعدها متوجه شدم این مال یکی از قبولی های ژنتیک شهید بهشتی 91 (خانم ندا منصوری)بود که این بسیار اعصاب خورد کن با جملات بی سروته نامفهوم . خیلی غلط غلوط و درهم بود افتضاح بود. خیلی هم بی محتوا . من پایه خوبی نداشتم بعدها فهمیدم که این چقدر تهی و بی ارزش بوده است .خواهش می کنم موقع خرید جزوات خیلی دقت کنید اشتباه منوتکرار نکنید این روزها بازار وکتاب داغه تو این گرونی ها مواظب باشید کسی شماروبه اشتباه نندازه. چون خودم خیلی ضررکردم جدا از زیان مالی درس سلولی ومولکولی ام خیلی ضربه خورد
اتفاقا منم همین کارو کردم فکر میکردم مطالب سنگینه و در سططح من نیست به خاطر همینم دیگه برای کنکور هیچی نخوندم ولش کردم!

omid9030

New member
سلولی مزخرف بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام بچه ها شماها که همه از دست سلولی کنکور امسال اینقدر مینالید و ناراحت هستید
چرا شماها(بچه های 92)نمیاید اینجا در این مورد بحث کنید و اسیب شناسی کنید ببینید اشکال از کجا بوده
رفرنسای که خوندید بگید. و... تا بچه های 93 اگاه بشند

Maryam.A

Well-known member
سلام سلام نمره هام اومد................
معدلم 19 شد هوووووووووورا

mg_1928

New member
مهنام راست میگه بیاین مطالعه روهی ارشد ژنتیک 93 گروه ها بهتره تا پست های خصوصب دوستان

*فرناز*

New member
سلام بچه ها شماها که همه از دست سلولی کنکور امسال اینقدر مینالید و ناراحت هستید
چرا شماها(بچه های 92)نمیاید اینجا در این مورد بحث کنید و اسیب شناسی کنید ببینید اشکال از کجا بوده
رفرنسای که خوندید بگید. و... تا بچه های 93 اگاه بشند

والله من خودم سلولی54 زدم
منبع هم یه خونده بودم با بعضی از فصلای خلاصه لودیش که به نظرم کافین
دوست عزیز بحث منبع نیس
سولا به نوعی راحت در عین حال متفاوت بود
من همه اون مطالب رو خونده بودم ولی وقتی بعد عید که مرور میکردم مباحث پرسوال رو انتخاب کردم که کمتر ازش امسال سوال اومد
در عوض روشهای مطالعه سلول که همش یه بار خونده بودم و هر سال فقط یه سوال تو بعضی گروهها میومد امسال چندین سوال داشت
پس خلاصه این میشه سوالای مزخرف برا من!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا