مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DNA.2013

New member
منم امروز شروع کردم واسه بهداشت ولی فقط 1 صفحه از سندرمهای دیسمورفیک خوندم. آخه مهمون رسید واسمون از فردا دیگه خوب میخونم مهنامی خانوم یاد بگیر ببین یه صفحه خوندم اومدم گفتم :smiley:

marjan_h67

New member
منم امروز شروع کردم واسه بهداشت ولی فقط 1 صفحه از سندرمهای دیسمورفیک خوندم. آخه مهمون رسید واسمون از فردا دیگه خوب میخونم مهنامی خانوم یاد بگیر ببین یه صفحه خوندم اومدم گفتم :smiley:

افریـــــــــــــــن مریم جووووووووووووووونم....:thanks:
ایشالا از فردا بترکونی دیگه...:smilies-azardl (181:smilies-azardl (113

:heart:

mahnam

New member

منم یه کم از ژنوم مهدوی خوندم :65d6a5d6s:

marjan_h67

New member
منم یه کم از ژنوم مهدوی خوندم :65d6a5d6s:

افریــــــــــــــــــــن مهنامی
:applause:
هورااااااااااااااااااااااااا.....بالاخره مهنام گزارش داد....
:thumbsupsmileyanim:
منو این همه خوشبختی محالـــــــــــــــــه!!!!
:thanks:

saedidavoud

New member
سلام دوستان من واسه وزارت علوم میخوندم تازه میخوام واسه بهداشت ژنتیک شروع کنم البته روی بیوشیمی و سلولی و ملوکولی مسلط هستم و ژنتیک هم حدودا 40 درصد مطالب رو میخواستم تموم دوستان کمکم کنند که چیکار کنم از منابع واسه ژنتیک و زبان گرفته تا هر چیز که میدونید خواهشا کمکم کنیدوالبته زبانم ضعیف هست.
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
ویه سوال دیگه با چه درصد هایی میشه ژنتیک قبول شد. با این حدود احتمالش هست
ژنتیک 50
بیوشیمی 75
سلولی مولکولی 80-70
زبان 20-30 یا کمتر

baran1001

New member
سلام دوستان من واسه وزارت علوم میخوندم تازه میخوام واسه بهداشت ژنتیک شروع کنم البته روی بیوشیمی و سلولی و ملوکولی مسلط هستم و ژنتیک هم حدودا 40 درصد مطالب رو میخواستم تموم دوستان کمکم کنند که چیکار کنم از منابع واسه ژنتیک و زبان گرفته تا هر چیز که میدونید خواهشا کمکم کنیدوالبته زبانم ضعیف هست.
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
ویه سوال دیگه با چه درصد هایی میشه ژنتیک قبول شد. با این حدود احتمالش هست
ژنتیک 50
بیوشیمی 75
سلولی مولکولی 80-70
زبان 20-30 یا کمتر

سلام دوست عزیز
واسه ژنتیک ویرایش 14 امری ترجمه لیلا یوسفیان خوبه. واسه زبان هم کتاب زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشد گروه پزشکی خیلی خوبه یعنی کاملا منابع زبان رو پوشش میده..

موفق باشین

hadi330

New member
سرطان امری ...
بیو آب و عناصر و ... تموم شد با تست .
زبان هم بهداشت 82 عصر .
کسی میدونه برای لغات زبان (به جز 504 و تافل ) چه کتابی خوبه ؟

DNA.2013

New member
بچه ها هر کس جعبه لایتنر با قیمت مناسب لینک خرید داره بهم بده لطفا.حس درست کردنش نیس...

mahnam

New member
بچه ها هر کس جعبه لایتنر با قیمت مناسب لینک خرید داره بهم بده لطفا.حس درست کردنش نیس...

مریم جون از جعبه ی کفشم می تونی استفاده کنیااااا :black_eyed:
منظورم اینه که الکی پول ندی!!! :(50):
فقط با 4 تاکاغذ خونه هاشو از هم جدا کن
اما باز اگه با قیمت مناسب دیدم بهت میگم
اما خب میگم حالا امتحان کنی بد نیستا!

DNA.2013

New member
ممنون از توجهت مهنام جون
ولی من یه بار دبیرستان بودم درست کردم هی خراب میشد جابجا میشد مقواهاش!
قیمت تا زیر 20 سراغ داشتی بهم بگو
توی یونیمون 10 تومنیش بود شانس من تموم کرده دیگه هم نمیاره!

سلام بچه ها.می‌شه لطفا هرچه سریعتر به مشکله من هم جواب بدین تا زودتر از این نگرانی خالص شم؟

من دانشجوی ترم ۱ ژنتیک مولکولی دانشگاه آزاد اهر هستم،آیا می‌تونم تو‌ کنکور بهداشت رشتهٔ ژنتیک پزشکی‌ ثبت نام کنم و اگه قبول شدم از آزاد انصراف بدم؟یا کلا حق شرکت ندارم.

اگه شرکت کنم و قبول شم بعد از آزاد انصراف بدم مجازات چیه؟آیا علاوه بر محرومیت از کنکور سال بعد از آزاد هم اخراج میشم؟

آلدوز

New member
میتونی شرکت کنی
مطابق چیزی که توی دفترچه نوشته شده بود «در زمان قبولی و ثبت نام در دانشگاه » نباید اشتغال به تحصیل در دانشگاه دیگه داشته باشی. این تبصره صحبت از لحظۀ قبولی میکنه نه زمان برگزاری آزمون
بازهم دفترچه رو به دقت بخون

baran1001

New member
سلام بچه ها.می‌شه لطفا هرچه سریعتر به مشکله من هم جواب بدین تا زودتر از این نگرانی خالص شم؟

من دانشجوی ترم ۱ ژنتیک مولکولی دانشگاه آزاد اهر هستم،آیا می‌تونم تو‌ کنکور بهداشت رشتهٔ ژنتیک پزشکی‌ ثبت نام کنم و اگه قبول شدم از آزاد انصراف بدم؟یا کلا حق شرکت ندارم.

اگه شرکت کنم و قبول شم بعد از آزاد انصراف بدم مجازات چیه؟آیا علاوه بر محرومیت از کنکور سال بعد از آزاد هم اخراج میشم؟

مهسا جان به نظرم میتونی شرکت کنی اما در صورت قبولی و انصرافت از دانشگاه از آقای عبدی یا دکتر قیامی بپرسی حتما کمکت میکنن.

marjan_h67

New member
امروز امری فصل توارث چند ژنی و چند عاملی
بیو یکم مرور قسمتای مولکولی
مرور از تافل و 504

من احتمالا 2 روز نیستم ک گزارش بدم...باید واسه کاری برم کرمان:13: اگه تونستم چیزی بخونم وقتی برگشتم حتما گزارش میدم:smilies:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا