مطالعه گروهی ارشد هماتولوژی 95

mortezas2

New member
سلام دوستان
کارشناسی بیوتکنولوژی ترم 7! ارشد درست درمونم که نداریم اومدم سراغ هماتو واقعا از درسش خوشم میاد کلی پرسجو کردم منابع شروع بنظرتون خوبه ؟
هنری دیویدسون
گل افشان
بیوشیمی امیره نجات شکوهی
سلولی مولکولی درسنامه دکتر بید خوری یا خلاصه لودیش عباس بهادری
زبان هم 504 و لزگی

چیزی از قلم نیفتاده ؟

زیست به نظرتون بهادری بهتر نیست ؟

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلام دوستان
کارشناسی بیوتکنولوژی ترم 7! ارشد درست درمونم که نداریم اومدم سراغ هماتو واقعا از درسش خوشم میاد کلی پرسجو کردم منابع شروع بنظرتون خوبه ؟
هنری دیونسون
گل افشان
بیوشیمی امیره نجات شکوهی
سلولی مولکولی درسنامه دکتر بید خوری یا خلاصه لودیش عباس بهادری
زبان هم 504 و لزگی

چیزی از قلم نیفتاده ؟

زیست به نظرتون بهادری بهتر نیست ؟

سلام
برای ایمونولوژی کتاب ابوالعباس... و یا رویت
زبان لغات ضروری تافل... و کتاب برای کنکور هم خیلی خوبه

digoxin

New member
سلام
برای ایمونولوژی کتاب ابوالعباس... و یا رویت
زبان لغات ضروری تافل... و کتاب برای کنکور هم خیلی خوبه

الهی ... امروز نظرات سه سال پیش رو درباره ی لیسانس به پزشکی میخوندم واقعا حرفاتو که دیدم از ته دل خندیدم . ولی خیلی دلم سوخت آبجی . واقعا دلم سوخت . الان چکار میکنی حداقل ارشد قبول شدی یا نه ؟ میدونی واقعا یکم بد شانس تر از مایی چون حق شرکت در ارشد ای پرستاری رو هم از هوشبری ها گرفتن بجز ویژه و nicu

Dexter2009

New member
الهی ... امروز نظرات سه سال پیش رو درباره ی لیسانس به پزشکی میخوندم واقعا حرفاتو که دیدم از ته دل خندیدم . ولی خیلی دلم سوخت آبجی . واقعا دلم سوخت . الان چکار میکنی حداقل ارشد قبول شدی یا نه ؟ میدونی واقعا یکم بد شانس تر از مایی چون حق شرکت در ارشد ای پرستاری رو هم از هوشبری ها گرفتن بجز ویژه و nicu

هر هدفی داریم به خودمون ربط داره نه به تو...دلت هم برای خودت بسوزه !!!

mohana

Well-known member

خواب دیدین خیر باشه!!!!
لیسانس ب پزشکی؟!!!!!!

mortezas2

New member
دوستان ج/زوه هماتولوژی دکتر ب/شاش رو ندارین ؟
هماتولوژی و انعقاد خون هنری دیویدسون ۲۰۱۱ درسی کارشناسی ارشد
مولف دکتر داود ، مونا خورشیدفر،سعید محمدی،علی گودرزی،زهرا علیزاده
همینو دارین میخونین نه ؟
از بس کتابا زیاده و بازی شده با کلمات یکم واسم پیدا کردن کتاب درست سخت شده !اگهع از کتاباتون عکس دارین بزارین عالی میشه :|

خلاصه لودیش عباس بهادر کتابش چه شکلیه انتشارات کجاست ؟
http://www.adinehbook.com/gp/product/9648565102/ref=pd_sim_b_title_3/722-8878331-8296643

http://www.adinehbook.com/gp/product/6005523683/ref=sr_1_1000_4/722-8878331-8296643

کدوم یکیه ؟ :|

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member
همینو دارین میخونین نه ؟
از بس کتابا زیاده و بازی شده با کلمات یکم واسم پیدا کردن کتاب درست سخت شده !اگهع از کتاباتون عکس دارین بزارین عالی میشه :|

آدینه بوک: زیست سلولی و مولکولی لودیش 2008: مرجع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم جهت آزمونهای کارشناسی ارشد �

آدینه بوک: زیست سلولی و مولکولی لودیش 2008: مرجع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم جهت آزمونهای کارشناسی ارشد �

فقط هماتولوژی هنری و هافبراند رو بخون...کافیه

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
از چند نفر پرسیدم هنری دیویدسون پیشنهاد دادن ! فرقشون مگه چیه؟ به من گفتن قابل فهم تره !
ج/زوه دکتر ب/شاش هم خیلی پیشنهاد دادن کسی نداره ؟

دیوید سون خ بیشتر از هافبراند توضیح داده حتی دیدگاهشون هم فرق داره. حتماااا هنری رو بخوووونید.

IL-2

Well-known member
در ضمن من تاحالا جززززوه بشششسشاش رو نخوندم که نظری بدم

Leyenda

Well-known member
من جز وه ب ش ااش رو داشتم و خوندم
خیلی مطالب خاصی نداره،همون کتاب دیویدسونو بخونی کافیه،منم دیویدسون ترجمه دکتر ب ش اااش رو میخونم اما ۲۰۰۷ هست ....ولی من فقط با این ترجمه راحترم و برام قابل درکه
جز ووه اش خیلی خاص نیست،اما کلا سس هاش خیلی خوبه،خیلی مفهومی یاد میده،من فقط یک جلسه همایش انمی رو داشت رفتم خیلی عالی بود.هنوزم که هنوزه فی البداهه میتونم انمی ها رو توضبح بدم،بس که عالی گفت
اما بدون اینها خیلی ها قبول شدن.

mortezas2

New member
همینو دارین میخونین نه ؟

آدینه بوک: زیست سلولی و مولکولی لودیش 2008: مرجع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم جهت آزمونهای کارشناسی ارشد ?

آدینه بوک: زیست سلولی و مولکولی لودیش 2008: مرجع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم جهت آزمونهای کارشناسی ارشد ?

دوستان اینو جواب بدین خواهشن ! این دوتا کدوم مترجمین؟

بالا