مطالعه گروهی ارشد هماتولوژی 95

mohana

Well-known member
بچه ها یعنی دارین درس میخونین؟؟؟ اینجا هم سر بزنید لاقل بقیه ببینن گروه ما چقد درس خونه!!!!!!!:bunnyearsmiley:

من دوسال دیگه کنکور دارم

مهنا جان منم نمیدونم چون گل افشان خواهم خوند .... شما هم سالی رادمن هم گل افشان رو میخونین؟؟؟

گل افشان رو قبلا خوندم...میخوام ببینم سالی رادمن که رفرنسمونه نسبت به گل افشان چطوره...

سلام به شما عزیزان

در پاسخ به اون دوستمون که گفتند که بین الملل چقدر هست: حقیقتش ما که داریم می بینیم از دوستامون ترمی 5 میلیون میگیرن- بعضی دانشگاهها بیشترم میگیرن ولی خب بیسش همین قدره- دیگه دل بخواهی نظارتی نیست

کتاب سالی راد من هم متاسفانه چون آخرین چاپش 2005 هست و دیگه احتمال زیاد تجدید چاپ نمیشه- ترجمش هم پیدا نمیشه مگه این که تجدید چاپ کنه انتشارات

کتاب دکتر علیزاده که تحت سرپرستی دکتر پوپک بوده رو یه بار ورق زدو ولی خب بعضی جاهاش اشکالای بدی داشته- اگه ترجمه دکتر گل افشان پیدا کنید خوبه

mohana

Well-known member
سلام
ترجمه دکتر گل افشان هم پیدا نمیشه :(
خب پس چرا رفرنسمون رادمنه وقتی هیچ جا پیداش نیس :|

از کار وزارت خونه که نمیشه سر در آورد

کتاب بانک خون دکتر گل افشان هم بخشای مهم کتاب سالی رادمن رو داره- اینطور نیست که هر کی سالی رادمن رو نخونه قبول نشه- حالا اگه میخواین و علاقمندین و دلتون میخواد سوالی رو از دست ندید اگه بخونید خوبه

sadlove

New member
سلام دوستان عاشق هماتولوژی

یک گروه تو تلگرام هست که با هم زیر نظر ارشد های هماتو درس میخونیم هر کس از دوستان دوست داشتند از شون چیزی یاد بگیریم امر کنه اد کنم
موفق باشید

Dexter2009

New member
من امروز ۳ ساعت بانک خون خوندم...:thumbsupsmileyanim: از فردا باید بیشتر و بهتر بخونم...

IL-2

Well-known member
امید ما خداست دوست من...:riz277:
چرا هیچکس گزارش نمی ده...بچه های هماتو چی شدند؟

اینکه آره عزیزم
منظورم این بود که از مطالعه گروهی هماتو امسال تو قبول شی انشاءالله
این تاپیک هم توی فروم قبولی داشته باشه

Dexter2009

New member
اینکه آره عزیزم
منظورم این بود که از مطالعه گروهی هماتو امسال تو قبول شی انشاءالله
این تاپیک هم توی فروم قبولی داشته باشه
توکل بر خدا
ان شاالله شما هم جزو قبولی های امسال باشی عزیزم

Dexter2009

New member
امروز تقریبا 4 ساعت ... ایمنی + هماتو
فردا هم ان شاالله : 4 ساعت ایمنی + هماتو :21:

Dexter2009

New member
عاشقان هماتو کجان...بابا تلگرام رو بیخیال شید...از بس شلوغه معلوم نیست کی به کیه!!
بیاید اینجا هر شب گزارش بدید ببینیم چی کار داریم می کنیم!
_____
امروز ۳/۵ ساعت...فردا به امید خدا ۵ ساعت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

Dexter2009

New member
دیروز ۵ ساعت - زیست - بانک- هماتو
------------
امروز ان شاالله بیوشیمی و زیست ۵ تا ۶ ساعت...
-----------

mahya

New member
سلام میشه ی برنامه درسی بهم بدین, من بعداز ظهرا سرکارم, تا ساعت 4 بعدازظهربیکارم

Dexter2009

New member
سلام میشه ی برنامه درسی بهم بدین, من بعداز ظهرا سرکارم, تا ساعت 4 بعدازظهربیکارم

تا 29 آبان ---- خون شناسی و بانک خون ----> اریتروپوئز , فاکتورهای رشد - آنمی های میکروسیتیک - آنمی بیماری های مزمن - آنمی ناشی از اختلال کلیوی - آنمی ناشی از اختلال غدد و ناشی از اختلال کبدی --- گروه خونی ABO - Rh - لوئیس
بقیه ی درس ها رو هر طور تونستید با برنامه ریزی و متناسب با وقت خودتون بخونید.

mahya

New member
تا 29 آبان ---- خون شناسی و بانک خون ----> اریتروپوئز , فاکتورهای رشد - آنمی های میکروسیتیک - آنمی بیماری های مزمن - آنمی ناشی از اختلال کلیوی - آنمی ناشی از اختلال غدد و ناشی از اختلال کبدی --- گروه خونی ABO - Rh - لوئیس
بقیه ی درس ها رو هر طور تونستید با برنامه ریزی و متناسب با وقت خودتون بخونید.
v

مرسی خیلی لطف کردین, من بانک خون سالی رادمن رو میخونم چون ترجمه درسنامه هست خوندنش سخته, شما چ کتابی رو پیشنهاد میکنیدجایگزین کنم؟

بالا