مطالعه گروهی ارشد مجموعه زیست شناسی 93-92

biotech92

New member
راست ميگي ماهان اصلا خوب نيست و اگه هم خوب باشه براي رشته علوم انساني شايد جواب بده
اكسين از همه بهتره شك نكنيد

دوست خوبم اصلا مهم نیست کجا میری ازمون میدی و بیخود و خودتونو با این اسما سردرگم نکنین چون یکی برای مثال شما که میگی اکس.ین خوبه یکی از قبولیای دانشگا تهران میگف نرو اصن خوب نیست.شما اصلا به این حرفا گوش ندین و فقط ای را انتخاب کنین که اولا برنامه ریزی ازموناش خوب و معقول و منسجم باشه ودوم جامعه اماری بالایی داشته باشه در مورد جامعه اماری هم از تعداد شعبه های یک مو.س.سه میتونین به جامعه اماریش پی ببرین.
پس هر جایی را انتخاب کردین یا میکنین سعی کنین طبق همون برنامه پیش برین و ازمونا به برنامتون نظم بدن.به هیچ پشتیبانی هم نیاز ندارین.فقط میمونه مشاوره که بچه های این سایت وجاهای دیگه هستن
موفق باشین...

پروانه

New member
سلام
من توی سایت سازمان سنجش برای پیدا کردن کد رشته فارغ التحصیلی و دانشگاهی که توش درس میخونم توی سایت سازمان سنجش گشتم، پارسال یه قسمت بود اما الان هر چی گشتم پیداش نکردم.
میشه لطف کنید و بگید که از چه قسمتی باید کدها رو پیدا کنم؟ ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام
من توی سایت سازمان سنجش برای پیدا کردن کد رشته فارغ التحصیلی و دانشگاهی که توش درس میخونم توی سایت سازمان سنجش گشتم، پارسال یه قسمت بود اما الان هر چی گشتم پیداش نکردم.
اره منم یچیزایی یادم هس!!صبر کن پیداش کردم بهت میگم........ولی زودداری ثبت نا میکنیاااااااا

cell55

New member
سلام

سلام
باید انلاین سرچ کنی. از خود سایت سنجش. لینک زیر را ببین. منوی سمت راست.

سیستم ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1393

Aysel

New member
سلام
قسمت ثبت نام رو باز کن دست راست لینک های مربوط به کد ها هس

xavi

New member
سلام
دوستان بند 19 فرم پیش نویس ثبت نام ارشد که مربوط به کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی هست
برای رشته ی میکروبیولوژی چه کدی باید بنوسیم ؟
توی سایت سنجش سرچ کردم ولی کد رشته میکروبیولوژی رو پیدا نکردم
ممنون

cell55

New member
سلام
دوستان بند 19 فرم پیش نویس ثبت نام ارشد که مربوط به کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی هست
برای رشته ی میکروبیولوژی چه کدی باید بنوسیم ؟
توی سایت سنجش سرچ کردم ولی کد رشته میکروبیولوژی رو پیدا نکردم
ممنون

سلام
تمام گرایش ها را سرچ کردم ولی نتیجه نداد! ولی وقتی زیست شناسی سرچ کردم کد 204 داد. یعنی باید همه این را انتخاب کنیم؟؟؟؟ یعنی گرایش مهم نیست؟ تا جایی که یادمه پارسال گرایش های مختلف کدهای مختلف داشتند. نه؟

biotech92

New member
سلام.بچه ها شما رشته شناور شرکت میکنید؟؟؟
یعنی دوتا ازمون میدیم؟
کسی سالای قبل شرکت کرده؟چی؟
Tnx

xavi

New member
سلام
تمام گرایش ها را سرچ کردم ولی نتیجه نداد! ولی وقتی زیست شناسی سرچ کردم کد 204 داد. یعنی باید همه این را انتخاب کنیم؟؟؟؟ یعنی گرایش مهم نیست؟ تا جایی که یادمه پارسال گرایش های مختلف کدهای مختلف داشتند. نه؟
مرسی دوست عزیز
منم همه رو امتحان کردم فقط زیست شناسی میاد
اره پارسال این مدلی نبود
پس چه کدی باید وارد کنیم؟
دوستان کسی احیانا دانشجو نیست که بتونه از دانشگاه سوال کنه؟

Mohammad gh

New member
یه سوال اساسی

اگر کسی مثلا ترم ۵ باشه یا بالاتر ولی حالا حالاها فارق التحصیل نشه ایا میتونه به طور آزمایشی در این ازمون شرکت بکنه؟بهش گیر نمیدن؟

Zendegi

New member
اگر معاونت اموزشی دانشگاهتون برگه مربوط به معدل برای دانشجویان ترم اخری رو امضا کنه،نه گیر نمیدن.

پروانه

New member
اگر معاونت اموزشی دانشگاهتون برگه مربوط به معدل برای دانشجویان ترم اخری رو امضا کنه،نه گیر نمیدن.

فک کنم اگه گزینه شرکت در المپیاد رو بزنی اشکال نداشته باشه...من پارسال آزمایشی ثبت نام کردم و گزینه المپیاد رو هم نزدم و معدلم هم امضا نشد، حالا به نظرتون واسه امسال مشکلی پیش میاد؟ من فقط امتحان دادم.
راستی، واسه امسالم من این ترم فارغ التحصیل نمیشم، تو دفترچه خوندم که واسه میانگین معدل دانشجوهایی که هنوز درسشون تموم نمیشه و تا تاریخ 93/06/31 فارغ التحصیل میشن باید فرم ص 28 رو قسمت الف رو پر کنن و ببرن معاونت دانشگاه تا به سنجش معدلشونو اطلاع بدن و اگه دیگه واسه ارشد قبول شدن باید همین معدل رو که توی کارت ورود به جلسشون وارد میشه به دانشگاهی که قبول شدن اعلام کنن و اگه مغایرتی بین معدلا باشه رد میشن! ( فک کنم باید دو تا از فرما رو ببری دانشگاه که یکی متعلق به دانشگاس و یکی واسه دانشجو، درسته؟)

آخرین ویرایش:

cell55

New member
واسه امسالم من این ترم فارغ التحصیل نمیشم، تو دفترچه خوندم که واسه میانگین معدل دانشجوهایی که هنوز درسشون تموم نمیشه و تا تاریخ 93/06/31 فارغ التحصیل میشن باید فرم ص 28 رو قسمت الف رو پر کنن و ببرن معاونت دانشگاه تا به سنجش معدلشونو اطلاع بدن و اگه دیگه واسه ارشد قبول شدن باید همین معدل رو که توی کارت ورود به جلسشون وارد میشه به دانشگاهی که قبول شدن اعلام کنن و اگه مغایرتی بین معدلا باشه رد میشن! ( فک کنم باید دو تا از فرما رو ببری دانشگاه که یکی متعلق به دانشگاس و یکی واسه دانشجو، درسته؟)

سلام. بله همینطوره وقتی همه امضا کردند یک کپی می گیری و میدی به دانشگاه و نسخه اصلی هم پیش خودت میمونه.
اگر هم کسی تا بهمن فارغ التصیل میشه میتونه زمان گرفتن کارت معدل را ویرایش کنه.

هانیه

Well-known member
سلام کسی راجب رشته های شناور وزارت علوم اطلاعی دار؟عایا؟

پروانه

New member
سلام کسی راجب رشته های شناور وزارت علوم اطلاعی دار؟عایا؟

سلام
من برای رشته های شناور از سنجش سوال کردم: گفتن که امتحان توی دو نوبت برگزار میشه و سوالات با رشته اصلی متفاوته.
راستی، برای کد رشته های فارغ التحصیلی هم پرسیدم و رشته میکروبیولوژی و...رو مثال زدم ، اون جور که پاسخ دادن همه باید کد زیست شناسی رو وارد کنیم، کد 204.البته اگه براتون امکانش هست پیگیری کنید و قطعی مطمئن بشید.
موفق باشید.

Immunity

Well-known member
سلام
من برای رشته های شناور از سنجش سوال کردم: گفتن که امتحان توی دو نوبت برگزار میشه و سوالات با رشته اصلی متفاوته.
راستی، برای کد رشته های فارغ التحصیلی هم پرسیدم و رشته میکروبیولوژی و...رو مثال زدم ، اون جور که پاسخ دادن همه باید کد زیست شناسی رو وارد کنیم، کد 204.البته اگه براتون امکانش هست پیگیری کنید و قطعی مطمئن بشید.
موفق باشید.

تشکر......:riz304:

xavi

New member
سلام
موفق باشید.

خدا خیرت بده دوست عزیز

Proteus

New member
سلام. بله همینطوره وقتی همه امضا کردند یک کپی می گیری و میدی به دانشگاه و نسخه اصلی هم پیش خودت میمونه.
اگر هم کسی تا بهمن فارغ التصیل میشه میتونه زمان گرفتن کارت معدل را ویرایش کنه.

بچه ها براي من هر دو نسخه رو دانشگاه گرفت . الان من هيچي ندارم . چيكار كنم ؟

Zendegi

New member
فک کنم اگه گزینه شرکت در المپیاد رو بزنی اشکال نداشته باشه...من پارسال آزمایشی ثبت نام کردم و گزینه المپیاد رو هم نزدم و معدلم هم امضا نشد، حالا به نظرتون واسه امسال مشکلی پیش میاد؟ من فقط امتحان دادم.
راستی، واسه امسالم من این ترم فارغ التحصیل نمیشم، تو دفترچه خوندم که واسه میانگین معدل دانشجوهایی که هنوز درسشون تموم نمیشه و تا تاریخ 93/06/31 فارغ التحصیل میشن باید فرم ص 28 رو قسمت الف رو پر کنن و ببرن معاونت دانشگاه تا به سنجش معدلشونو اطلاع بدن و اگه دیگه واسه ارشد قبول شدن باید همین معدل رو که توی کارت ورود به جلسشون وارد میشه به دانشگاهی که قبول شدن اعلام کنن و اگه مغایرتی بین معدلا باشه رد میشن! ( فک کنم باید دو تا از فرما رو ببری دانشگاه که یکی متعلق به دانشگاس و یکی واسه دانشجو، درسته؟)
رد که نمی کنن.یه جورایی دوست دارند دانشجو ازاری کنن.ولی درسته یکی از فرما مال دانشگاه هست و دیگری مال خودتون.

بالا