مطالعه گروهی ارشد مجموعه زیست شناسی 93-92

ایثار

New member
سلام من بیوشیمی و زبان ومیکروب باشما هستم بیوشیمی نجات شکوهی میخونم میکروب مورای زبانهم 504 به صورت روزانه زبان رو مشخص کنیم چون خیلی توش گیر داریم بقیه درسها رو هفتگی لطفا نظراتتون رو بگید تا زود تر شروع کنیم

cell55

New member
سلام من بیوشیمی و زبان ومیکروب باشما هستم بیوشیمی نجات شکوهی میخونم میکروب مورای زبانهم 504 به صورت روزانه زبان رو مشخص کنیم چون خیلی توش گیر داریم بقیه درسها رو هفتگی لطفا نظراتتون رو بگید تا زود تر شروع کنیم

سلام
به نظر من تا همه بیان ما فعلا طبق برنامه خودمون پیش بریم و گزارش بدیم تا اگه شد با هم برنامه ریزی کنیم.

cell55

New member
سلام به همه دوستان عزیز

بیاین دیگه از امشب گزارش هاتون را بدین دیگه! :smiliess (2):
تا حالا هیچ کس هیچ گزارشی نداده!!!:smiliess (12):

sevill1991

New member
من خیلی از میکروب خوشم نمیاد اگه نخونم مشکلی پیش میاد؟

منم مثل شما بودم ولی وقتی آموزگار و خواندم الان میکروب و دوست دارم
هردرسی حتی اگه ضریبش 1 باشه تو رتبه کلتون تاثیر میذاره پس بخوانید

sevill1991

New member
...

آره بچه ها کتاب کلـاسیک تا ژنومیک اکرمی خیلی روون و خوبه

میتونین کنارش کتاب برای کنکور ژنتیک هم بخونین خلاصه س خوبه

برای سلولی هم به نظر من کتاب سلولی مولکولی مجید مهدوی + برای کنکور بخونین

کتاب مهدوی خیلی روون و خوبه

من خودم از اینا استفاده کردم و میکنم ! جواب میده

اصلا هم سخت نیست توو چهار ماه!

فقط باید بخونی و خلاصه کنی و بعد هر فصل تستشو بزنی

موفق باشین

...

با دوستم موافقم کتاب برای کنکور ژنتیک و حتی درسهای دیگه(انتشارات خسروی)برای کنکور علوم توپه!

darab

New member
بچه ها کتاب مجید مهدوی کافیه یا نه؟ واسه رشته من که سلولی ضریب 2 داره این کتاب جواب میده ؟

Immunity

Well-known member
سلام دوستان منم تو وزارت علوم میخوام سلولی امتحان بدم امیدوارم همگی بتونیم دانشگاهی مورد علاقمون قبول بشیم...همینجا همراهیه خودمو اعلام میکنم!!

omid9030

New member
سلام دوستای گلم
من اتفاقی اینجا رو دیدم اخه بیشتر به تایپیک بچه های ژن انسانی میرم (پیشنهاد میکنم اونجا هم سر بزنید و سوالاتتون رو اونجا هم مطرح کنید اخه اونا هم برای علوم برنامه دارن)ایشالا بتونم کمکتون کنم
من بهتون این منابع رو پیشنهاد میکنم
اما ابتدا توصیه میکنم اگه خواستید ( )خاصی برای ازمون یا بسته اموزشی(برا کسانی که وقت زیادی ندارن) ثبت نام کنید حتما اکسین برین
درمورد منابع سعی کنید برای کنکور علوم برای همه دروس تست خانه زیست رو تهیه کنید که عالیه هستن
برای ژنتیک:از کلاسیک تا ژنومیک رو بخونید(اساد خوب نیست میتونید مقایسه کنید)+برای کنکور ژنتیک
سلولی:مجید مهدوی+برای کنکور
میکروب :سعی کنید از کتاب خلاصه موسسات استفاده کنید (البته فقط برای ما بچه های ژنتیک) وزیاد تست بزنید...من کتاب ماهان رو دارم
بیوشیمی :کتاب بیوشیمی پوران پژوهش دکتر احسانی+بیوشیمی برای کنکور
زبان:504والبته حتما تست خانه زیست رو خوب کار کنید
بیوفیزیک:مثل میکروب از کتاب خلاصه موسسات استفاده کنید

آخرین ویرایش:

omid9030

New member
بچه ها در مورد بیو فیزیک و میکروب:
ببینید بچه ها نیازی نیست وقتتون رو برای این دوتادرس روی رفرنس اصلی بگذرونید و سعی کنید از خلاصه شده نفرات برتر یا همون طور که گفتم از های م استفاده کنید وبیشتر روی ژن و زبان وقت بذارید
اگه به کارنامه های نفرات قبول شده بچه های زیست تو همین سایت نگاه کنید متوجه حرف های من میشید

omid9030

New member
راستی اگه باز سوالی داشتین
میتونید با حسان و mahnam
که مدیر بخش تایپیک ژنتیک انسانی93 هستن در میون بذارید که بچه های خوبی هستن و به خوبی راهنمایی میشید
همین که بگید از طرف امید 9030فرستاده شدیم به خوبی راهنمایی میشید

TrueLove90

New member
بچه ها کتاب مجید مهدوی کافیه یا نه؟ واسه رشته من که سلولی ضریب 2 داره این کتاب جواب میده ؟

...

شما برای ارشد میخوای یا دکترا ؟؟

برای ارشد واسه بهداشت ماهم ضریب 2 داره ، همین مهدوی + برای کنکور میخونیم کافیه به نظرم

ولی دکترا اطلاعی ندارم خب که چجوری هست سلولیش

ولی اگه پایه تون خوب نیست ؛ پیشنهاد میکنم اول مهدوی بعد برای کنکور

کتاب سلولی مجید مهدوی واسه نشر خانه زیست شناسی هست

یه کتاب هم هست یه ماه دیگه چاپ میشه ، واسه دوره ماه های آخر میگن خوبه :

ضروریات سلولی مولکولی دکتر محمد نژاد و دکتر بهری

...

pirayesh2012

New member
:smiliess (11):سلام بچه ها درس ژنتیک برای ماصریب 2داره به نظر شما کتاب ژنتیک پوران پژوهش روبخونم یا درسنامه یوسف سیدنا؟؟؟1

darab

New member
...

شما برای ارشد میخوای یا دکترا ؟؟

برای ارشد واسه بهداشت ماهم ضریب 2 داره ، همین مهدوی + برای کنکور میخونیم کافیه به نظرم

ولی دکترا اطلاعی ندارم خب که چجوری هست سلولیش

ولی اگه پایه تون خوب نیست ؛ پیشنهاد میکنم اول مهدوی بعد برای کنکور

کتاب سلولی مجید مهدوی واسه نشر خانه زیست شناسی هست

یه کتاب هم هست یه ماه دیگه چاپ میشه ، واسه دوره ماه های آخر میگن خوبه :

ضروریات سلولی مولکولی دکتر محمد نژاد و دکتر بهری

...
مرسی:riz304:منم واسه ارشد میخوام.اتفاقا الان دارم مهدوی میخونم.پس تموم شد میرم سراغ برای کنکور:a2d3:

darab

New member
سلام دوستای گلم
من اتفاقی اینجا رو دیدم اخه بیشتر به تایپیک بچه های ژن انسانی میرم (پیشنهاد میکنم اونجا هم سر بزنید و سوالاتتون رو اونجا هم مطرح کنید اخه اونا هم برای علوم برنامه دارن)ایشالا بتونم کمکتون کنم
من بهتون این منابع رو پیشنهاد میکنم
اما ابتدا توصیه میکنم اگه خواستید ( )خاصی برای ازمون یا بسته اموزشی(برا کسانی که وقت زیادی ندارن) ثبت نام کنید حتما اکسین برین
درمورد منابع سعی کنید برای کنکور علوم برای همه دروس تست خانه زیست رو تهیه کنید که عالیه هستن
برای ژنتیک:از کلاسیک تا ژنومیک رو بخونید(اساد خوب نیست میتونید مقایسه کنید)+برای کنکور ژنتیک
سلولی:مجید مهدوی+برای کنکور
میکروب :سعی کنید از کتاب خلاصه موسسات استفاده کنید (البته فقط برای ما بچه های ژنتیک) وزیاد تست بزنید...من کتاب ماهان رو دارم
بیوشیمی :کتاب بیوشیمی پوران پژوهش دکتر احسانی+بیوشیمی برای کنکور
زبان:504والبته حتما تست خانه زیست رو خوب کار کنید
بیوفیزیک:مثل میکروب از کتاب خلاصه موسسات استفاده کنید
بسیار سپاسگزاریم:rose:

darab

New member
چرا هیچ کس گزارش نمیده.سل کجایی؟
گزارش من: سلولی یک فصل ونیم(تکنیک ها و بیوشیمی سلول)
ژنتیک:فصل 2 کتاب اکرمی
زبان:دودرس 504 و 2:4d564ad6:تکست تخصصی

بالا