مطالعه گروهی ارشد زیست فناوری پزشکی _ 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

226

New member
خوب بذارین اونا:smilies-azardl (181 تو حال خودشون باشن!
ولی به نظر من بهتره آدم از اولش سفت و سخت بخونه.چون اینطوری بارتو برا روزای آخر بهتر بستی...من آخرای امتحان خودمو فحش میدادم که چرا تابستو درست و حسابی نخوندم که انقدر استر س و فشار روم نباشه
کلانم به نظرم بستگی به روحیه ی آدم داره.بعضیا واسه اینکه احساس نکنن دارن از بقیه عقب میمونن؛ازاول بکوب میخونن
بعضیام ریلکسن از وسطام خوب خودشونو جمع میکنن و موفقم میشن

منظورتون کیا هستند که تو حال خودشون بمونن؟!!

226

New member
سلام
با این حرفاتون منو نا امید کردین ک
من خودمو کشتم همش ده صفحه لودیش خوندم
ای خدااااا استرس گرفتم
اصلا نمیکشم تو ماه رمضون :((((

اصلا استرس نگیرید . شرایط فعلا برای خیلی ها مشابهه
گفتم یکی بود می گفت من 20 ساعت درس می خوندم !! من موندم این چجوری 2 ساعت می خوابیده چون بیشتر از 2 ساعت که نمی تونسته !!
ببینید اگر بخواین دنبال حرفا باشین بدجور ضربه فنی میشیدا !!

marynas

New member
سلام
با این حرفاتون منو نا امید کردین ک
من خودمو کشتم همش ده صفحه لودیش خوندم
ای خدااااا استرس گرفتم
اصلا نمیکشم تو ماه رمضون :((((

همینکه شروع کردید خیلی خوبه! کم کم رو غلتک میفتید و هم ساعت مطالعه میره بالا هم سرعت خوندن!مقایسه خودتون بابقیه درست نیس!
هیشکی از اولش با روزی 10ساعت شروع نکرده!
من الان فک کنم ازهمه عقبترم چون هنوز امتحان دارم پ استرس نداشته باشین :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

226

New member
دوستان عزیز رقابت خوبه به شرط اینکه موجب استرس نشه
اعلام ساعت مطالعه خوبه اما نباید استرس گرفت وای من ...!!! اینجا نقطه خطره

- - - Updated - - -

دوستان عزیز رقابت خوبه به شرط اینکه موجب استرس نشه
اعلام ساعت مطالعه خوبه اما نباید استرس گرفت وای من ...!!! اینجا نقطه خطره

226

New member
بله همدانشگاهی بوديم...
نه اتفاقا چون دم کنکور کاملا مسلط به دروس هستن راحتتره فقط مرور و تست .. نفراول کنکور رشته ايمونو پارسال از بچه های دانشگاه ما بود اونم همينطوری خونده بود . 
اونا فعلا جاوتز و می خونن تا ترجمه ناپلی رو پيدا کنن بخرن ..
البته اونا می خوان علومم شرکت کنن

خیلی هم عالی . حالا نازنین خانوم تشویقشون کنید به جمع ما ملحق بشند تا هم ما پرانگیزه تر شیم هم اینجا شلوغ تر بشه .:bunnyearsmiley:

.Nazanin

New member
خیلی خوبه.موفق باشی
من امتحان کردم درس بخونم حالم بد شد سردرد گرفتم.
ایشالا از بعد ماه رمضون منم شروع میکنم
ممنونم الهه جون
ببين تا وقتی گرسنه نشدی بخون مثلا بعد سحری و درسی که برات راحتتره اونو بخون در ضمن اصلا به اين فکر نکن که روزه ای يه بار امتحان کنی می بينی می شه خوند خانمی.....

Mohammad gh

New member
ببینید دوستان رفرنس هایی که وزارت بهداشت معرفی میکنه اصلا منظورش ترجمه نیستا !! اشتباه نکنید . کار ما اشتباهه که دنبال ترجمه ایم . در اصل باید کتاب معرفی شده رو به زبان اصلی خوند . بهداشت کار نداره منبعی که معرفی میکنه ترجمه داره یا نه کما اینکه تاپلی اصلش الان که خیلی وقته تو بازاره ولی خوندنش کار هرکی نیست!!

برادر من وزارت بهداشت میدونه که 99 درصد داوطلبین نمیتونن رفرنسو زبان اصلی بخونن پس منظورش ترجمه شده هست منتهی معرفی نمیکنن که تبلیغ نشه و خود دانشجو دیگه باید انتخاب کنه البته تفاوت ترجمه ها هم صرفا در یه سری مسائل جزئی و جمله بندی هست پس مشکلی پیش نمیاد
اما مثلا برای ژنتیک میگن ترجمه ی دولویی رو بخونید چون امری ترجمه هاش بیشتر از بقیه منابع متفاوته
تاپلی هم به نظرم زینتی هست
حتما سوالاتی که تو اون باشه در 4 منبع دیگه هم هست

Leyli002

New member
همونایی که 8،9 ساعت میخونن دیگه
من که الان مجبورم باید واسه یه امتحان زبان درس بخونم دیروز استارتم با 6 ساعت بود کاملانم مفید.چون 8 ساعت رو کتاب بودم .2ساعت غیر مفید زدم. تا 8-9ساعتو میشه خوند
از ساعت 11تا سحر اینورم ازساعت 12ظهر تا 5
توصیه منم به همه اینه که حتما از زمان استفاده کنید.تا آخر بهمن تستو و کتابو همه رو ببندین...
پیامم نقل قول نشد.این مربوط به کاربر226 بود

آخرین ویرایش:

.Nazanin

New member
همونایی که 8،9 ساعت میخونن دیگه
من که الان مجبورم باید واسه یه امتحان زبان درس بخونم دیروز استارتم با 6 ساعت بود کاملانم مفید.چون 8 ساعت رو کتاب بودم .2ساعت غیر مفید زدم. تا 8-9ساعتو میشه خوند
از ساعت 11تا سحر اینورم ازساعت 12ظهر تا 5
توصیه منم به همه اینه که حتما از زمان استفاده کنید.تا آخر بهمن تستو و کتابو همه رو ببندین...
پیامم نقل قول نشد.این مربوط به کاربر226 بود
موفق باشی گلم خوشحال می شم هر روز اينجا سر بزنی و گزارش مطالعه خودتو اعلام کنی :riz304:

Taraa

Well-known member
خیلی بده که آدم از این و اون ایراد بگیره بعد خودش همون کارا رو انجام بده ... این ینی طرف انقدر نگاهش به دیگران و رفتاراشون هست که از خودش غافل شده
یکی از علائم این اشتباه رفتاری، زیاد حرف زدن هست

غرض ایجاد این تاپیک نزدیک شدن به قبولی کنکور و کمک کردن به دیگران برای رسیدن به این هدف هست .. هر چیزی که مانع این غرض بشه من مدیر موظف به برخورد میشم
هر وقت قصد پست گذاشتن توی این تاپیک داشتید لطفا این غرض رو با خودتون مرور کنید و ببینید که آیا ضربه ای بهش نمیزنید

ایندفه رو به تذکر عمومی کفایت میکنم چون فک میکنم اعضای این تاپیک قابلیت این که دوستای خوبی برای هم باشن رو دارن
کامنت های اسپم حذف شد

تشکر از همکاری من بعدتون

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
چی شد پس گزارشات
چرا یهو خوابید اینجا

- - - Updated - - -

چی شد پس گزارشات
چرا یهو خوابید اینجا

marynas

New member
من یکی از امتحانام مونده تموم شه شروع میکنم ب خوندن واسه کنکور و میام گزارش میدم:4d564ad6:
چن نفر دیگم امیدوارم تا اونموقع بیان :thumbsupsmileyanim:

.Nazanin

New member
من که چند روزه رو درگير اين مهمونيای افطار هستم :14: انشاا.. از فردا بازم شروع می کنم بخوندن

Roda

New member
سلام دوست جونیا :smiliess (4):
من خودمو کشتم دیروز یه ساعت مولکولی خوندم
خخخخخخ خسته نباشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

.Nazanin

New member
خوب خدا رو شکر ساعات مطالعه ام داره به روزای قبل بر می گرده البته گوش شيطون کر
فعلا 5 ساعت مولکولی امروز :a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا