مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

هانیه

Well-known member
0.261659001299858502_taknaz_ir.jpg

مجید دیجی

مدیر بخش
من لنینجر میخونم و زبان هم متن کار میکنم
سلولی مهدوی و بیوفیزیک رضایی

میگم من برای بیوشیمی مدر.سا.ن شر.یف رو گیر آوردم خوبه ؟
برای بقیه درس ها هم همین طور اما برای درس هایی مثل زیست خیلی قطوری داره به نظرتون به کارم میاد ؟

Immunity

Well-known member
میگم من برای بیوشیمی مدر.سا.ن شر.یف رو گیر آوردم خوبه ؟
برای بقیه درس ها هم همین طور اما برای درس هایی مثل زیست خیلی قطوری داره به نظرتون به کارم میاد ؟
مجید دادا.. بنظرم خوب نیس کتاب بخون کنارشم تست زیادبزن

biologisst

New member
منم میخوام پایه ی زیستم رو قوی کنم از هفته ی دیگه میام باهاتون میخونم.

من سلولی مولکولی لودیش دارم بنظرتون خوبه؟

واسه زبانم تافل میخونم کتاب 504 هم دارم دیگه کتاب مربوطی به ذهنم نمی رسه.

برای بیوشیمی هم باید لنینجر بگیرم ندارم

واسه میکروب جاورتز دارم ولی به درد خوندن نمی خوره خیلی جامع هست نظرتون واسه میکروب چیه؟

alireza-ja

New member
منم میخوام پایه ی زیستم رو قوی کنم از هفته ی دیگه میام باهاتون میخونم.

من سلولی مولکولی لودیش دارم بنظرتون خوبه؟

واسه زبانم تافل میخونم کتاب 504 هم دارم دیگه کتاب مربوطی به ذهنم نمی رسه.

برای بیوشیمی هم باید لنینجر بگیرم ندارم

واسه میکروب جاورتز دارم ولی به درد خوندن نمی خوره خیلی جامع هست نظرتون واسه میکروب چیه؟

سلولی مولکولی لودیش که حرف نداره اگه بتونی بخونیش و به اندازه کافی مرورش کنی خوب چی از این بهتر.
زبان رو نمیدونم.
لنینجر هارپر استرایر همشون خوبه هر کدومو انتخاب کردی بخون. ولی مراقب باش که حجمش خیلی زیاده. بنظرم کتاب احسانی یا ضروریات رضا محمدی خوب جواب میده.

میکروب واسه علوم باید 3 بخش بخونی:
میکروب عمومی: کتاب میکروب شناسی عمومی صدیقه مهرابیان خیلی خوبه حجمش هم زیاد نیست. انتشارات آییژ
میکروب پزشکی: کتاب دکتر بهادر خیلی خوبه. البته چند فصل اول این کتاب هم عمومی داره که خوبه.
میکروب کاربردی: کتاب میکروبیولوژی کاربردی صدیقه مهرابیان خوبه که حجمش زیاد نیست. انتشارات آییژ
میکروب محیطی هم هستش که کتاب جمع و جور و مفید سراغ ندارم هر چی من میشناسم زیادن. زیاد هم ازش سوال نیومده تا حالا. لازم نیست روش وقت بزارید چون وقت مطالعه بقیه رو میگیره

آخرین ویرایش:

biologisst

New member
سلولی مولکولی لودیش که حرف نداره اگه بتونی بخونیش و به اندازه کافی مرورش کنی خوب چی از این بهتر.
زبان رو نمیدونم.
لنینجر هارپر استرایر همشون خوبه هر کدومو انتخاب کردی بخون. ولی مراقب باش که حجمش خیلی زیاده. بنظرم کتاب احسانی یا ضروریات رضا محمدی خوب جواب میده.

میکروب عمومی: کتاب میکروب شناسی عمومی صدیقه مهرابیان خیلی خوبه حجمش هم زیاد نیست. انتشارات آییژ
میکروب پزشکی: کتاب دکتر بهادر خیلی خوبه. البته چند فصل اول این کتاب هم عمومی داره که خوبه.
میکروب کاربردی: کتاب میکروبیولوژی کاربردی صدیقه مهرابیان خوبه که حجمش زیاد نیست. انتشارات آییژ
میکروب محیطی هم هستش که کتاب جمع و جور و مفید سراغ ندارم هر چی من میشناسم زیادن. زیاد هم ازش سوال نیومده تا حالا. لازم نیست روش وقت بزارید چون وقت مطالعه بقیه رو میگیره

ممنون واقعا برای میکروب مونده بودم چه کتابی بخونم.

راستی من کتاب احسانی زنوز رو دارم ولی نخوندمش. آخه خیلی بهش مطمئن نبودم . پس همونو میخونم. ممنونم بازم.

alireza-ja

New member
ممنون واقعا برای میکروب مونده بودم چه کتابی بخونم.

راستی من کتاب احسانی زنوز رو دارم ولی نخوندمش. آخه خیلی بهش مطمئن نبودم . پس همونو میخونم. ممنونم بازم.

خواهش میکنم. کاری نکردم.
البته من خودم به شخصه کاربردی نمیخونم چون واقعا وقت گیره مثلا اگر 4 5 سوالهم از ش بیاد باید واسه این 4 5 سوال کلی از قبل واسش مطالعه و مرور کرد خوب یه چنین وقتی رو میزارم روی بیوشیمی یا سلولی که بیشتر از 20 تا سوال میاد اونجا نتیجه بهتری میگیرم.

موفق باشید

هانیه

Well-known member
سلام
برای زنتیک وسلولی چه کتاب تستی دارین بچه ها؟به نظرتون چه کتاب هایی خوبن(تست برا زنتیک وبرای سلولی کتاب وتست بیشتر مد نطرمه)؟

sa@@ra

New member
زبان رو نمیدونم.

علیرضا جان اینایی که واسه میروب نوشتی نیازی نیست
واسه میکروب صنعتی غذایی و محیطی یه کتا ب خلاصه جمع و جور خوندم که نهایتا 100 صفحه بود
نویسنده دکتر حمید مقیمی هیت علمی بیوتک میکروبی دانشگاه تهران..استاد خودم...انتشارات ان....وار د....انش.خود ایشون یه میکروب پزشکی هم دارن
اینجوری هم نیست بگی 2و3 تا سوال میاد
مثلا 2والای 3 دوره کنکور قبلی اکثرش تو میکزوب از بخش ماربردی بود
ولی میکروب اصلی رو که بخوایید بخونید میکروب اموزگاره..واقعا عالیه..البته پر نکتس . هم عمومی داره هم پزشکی..کنارش میشه از پزشکی بهادرم استفاده کرده
اما اون کتابا نه به نظر من البته
موفق باشید

sa@@ra

New member
سلام
برای زنتیک وسلولی چه کتاب تستی دارین بچه ها؟به نظرتون چه کتاب هایی خوبن(تست برا زنتیک وبرای سلولی کتاب وتست بیشتر مد نطرمه)؟

برای ژنتیک همون تست نجات مهدیه خوبه که جواب تشرحی هم داره
واسه سلولی که لودیش..اگه وفت نداری مهدوی و برای کنکور.....کتابای دکتر عبادی هم هست اونا هم عالین...تست هم انتشارات خانه زیست شناسی +کتابخانه فرهتگ دکتر عبادی

بالا