مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
سلام دوستای گل روانشناسممم

خداقوت بچه ها

دوستان به گامهای کوچکی که بر میدارید قانع باشید و بدونید که موفقیتهای بزرگ با گامهای کوچیک شروع میشننن...و از اون کتابی که میترسین برید توش که بقیش آسون میشه به امید خدا...

دوستان من مشکل مرور پیدا کردم احساس میکنم هرچی که خوندم رو فراموش کردم آخه مرور نکردم نمیدونم چه جوری مرور کنم... حالا بدترشم اینه که نمیدونم وقتی ی کتابو تموم کردم چطوری مرورش کنم و چند وقت به چند وقت مرور کنم؟؟!!
شما راه حل داریننن برام؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستای گل روانشناسممم

خداقوت بچه ها

دوستان به گامهای کوچکی که بر میدارید قانع باشید و بدونید که موفقیتهای بزرگ با گامهای کوچیک شروع میشننن...و از اون کتابی که میترسین برید توش که بقیش آسون میشه به امید خدا...

دوستان من مشکل مرور پیدا کردم احساس میکنم هرچی که خوندم رو فراموش کردم آخه مرور نکردم نمیدونم چه جوری مرور کنم... حالا بدترشم اینه که نمیدونم وقتی ی کتابو تموم کردم چطوری مرورش کنم و چند وقت به چند وقت مرور کنم؟؟!!
شما راه حل داریننن برام؟؟

منم همین مشکل رو دارم نمیدونم چجوری مرور کنم
دوستان حتما میدونن فقط من از یکی شنیدم میگفت مرور 1 روز بعد 1 هفته و 1 ماه بعد بشه خوبه اما خودم اصلا انجام ندادم

fada19990

New member
من سه تا بيس دقيقه ميدرسم كه بين هر كدومشون ده دقيقه استحراحت ميكنم،بيس دقيقه اول رو هم به مرور اختصاص ميدم،هر وقتم فصل تموم شد مجداد مرور ميكنم!

sepideeee

New member
من سه تا بيس دقيقه ميدرسم كه بين هر كدومشون ده دقيقه استحراحت ميكنم،بيس دقيقه اول رو هم به مرور اختصاص ميدم،هر وقتم فصل تموم شد مجداد مرور ميكنم!

فدا فکر کنم بعد از 20 دیقه ده دیقه استراحت زیاده ها ... وقتت خیلی تلف میشه .. حداقل بین دو تا بیست دیه اول استراحت نکن .. بین دومی و سومی استراحت کن به نظرم

marzieh88

New member
مزگان جان قسمت های مهم کاپلان از نظر یه مشاور:ابتدای فصل ها -توضیح اختلال- معرفی اختلال- درصد شیوع - تفاوت جنسیتی - علت شناسا به خصوص علل روان شناختی - تشخیص افتراقی - قسمت های پزشکی چندان مهم نیست فقط در حد انتقال دهنده و ناحیه مغزی درگیر
موفق باشی

marzieh88

New member
بچه ها تافل رو روزی ی درس میخونید؟ من نتونستم با متناش کنار بیام سخته برام فقط لغتای درس 1 رو خوندم ب متناش رسیدم ول کردم دقیقا 3 بار این وضعیت تکرار شد دیگه فعلا گذاشتمش کنار
شما روزی چند ساعت برا زبان وقت میذارید؟
برای زبان علوم ک تخصصییه چی خوندید؟
برای بهداشتم فقط تافل میخونید؟
هنری من فعلا فقط زبان میخونم تا شرایطم استیبل شه ، روزی 2-3ساعت.
واسه بهداشت فقط لزگی میخونم و چون زبانم قویه واسه علوم چیزی نمیخونم .
خود لزگی ک . ل . ا . س . برگزار میکنه ، تبلیغشو تو انقلاب دیدم . فکر کنم آخر کتاب لزگی هم نوشته باشه .
موفق باشی

marzieh88

New member
بچه ها زبان رو شما با لایتنر میخونید ؟ ی طرف کارت لغت پشتش معنی مینویسد؟

من یه مدت از جعبه لایتنر استفاده کردم دیدم تاثیرش بیشتر از سایر روش ها نیییییییییییییییست !
الان یه برگه آ4 رو نصف میکنم و روش لغت مینویسم و کمی اونورتر معنیشو ، وقتی کلمه اولو حفظ کردم میزم سراغ دومی ، بعد اولی و دومی رو از خودم میپرسم . وقتی 2تاشو حفظ کردم لغت سوم رو میخونم و بعد لغت اول و دوم و سوم رو از خودم میپرسم و الی آخر....
این روش لایه ای هستش که واسه من خیلی جواب داده.
پیروز باشی

marzieh88

New member
منم همین مشکل رو دارم نمیدونم چجوری مرور کنم
دوستان حتما میدونن فقط من از یکی شنیدم میگفت مرور 1 روز بعد 1 هفته و 1 ماه بعد بشه خوبه اما خودم اصلا انجام ندادم

کریزی4یو جان
روشی که هنری معرفی کرد رو از رامین نیکخو مشلور برجسته کنکور شنیدم و واسه کنکور کاشناسی استفاده کردم خیلی خوب بود.
مرور اول کمتر از 24ساعت بعد از مطالعه
مرور دوم کمتر از 1هفته بعد از مطالعه
مرور سوم کمتر از 1ماه بعد از مطالعه.
اگه حوصله همشو نداری عرض کنم که مرور اول از همه مهم تر هستش .
موفق باشی

fada19990

New member
فدا فکر کنم بعد از 20 دیقه ده دیقه استراحت زیاده ها ... وقتت خیلی تلف میشه .. حداقل بین دو تا بیست دیه اول استراحت نکن .. بین دومی و سومی استراحت کن به نظرم

سبيده جووون خوشحالم كه هميشه هستي!راستش درمورد اين موضوع خيلي فك كردم ولي متاسفانه بيشتر از اين نميتونم تمركز كنم

PSyChoO

New member
مزگان جان قسمت های مهم کاپلان از نظر یه مشاور:ابتدای فصل ها -توضیح اختلال- معرفی اختلال- درصد شیوع - تفاوت جنسیتی - علت شناسا به خصوص علل روان شناختی - تشخیص افتراقی - قسمت های پزشکی چندان مهم نیست فقط در حد انتقال دهنده و ناحیه مغزی درگیر
موفق باشی
خخخخ. این که شد همش:)))
مخسی میشه واسه جدول بندی ازشون استفاده کرد:heart:

crazy 4 u

New member
مرضیه جونم بی نهایتتتتت از راهنمایی هات سپاسسسسسسسسسسسسسسسسس :heart: خداخیرت بده عزیزم..... موفق باشی

دوستای گل انجمن دوستون دارمممممممممممممممممممم:heart::(40)::rose:

henri

New member
سلام دوستان خوبید؟
من چون از عصری نیستم و احتمالا چند روز نباشم و نت ندارم الان اومدم
این هفته من 2 فصل هالجین خوندم با 20 تا لغت از 504

8810443

New member
سلام من تازه اومدم تو انجمن جمعه ها روز استراحت من هست و فقط جمعه ها سر می زنمولی خیلی فعالم من بر مبنای برنامه سنا درس می خونم و دارم تلاش می کنم تا آزمون سوم مسلط شومزبان زیاد می خونم و امسال 10% زدم تافل و 504 هم خوانده ام ولی ...بنظرتون دیگه چیکار کنم و آیا سراسری هم امتحان بدم یا فقط وزارت بهداشت بخونم؟

NaaNa

New member
کسی نیست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
من 2 فصل کرامر خوندم با یه نصفه فصل امار و یه تعداد لغت زبان :thumbsdownsmileyani
نمیدونم دارم چکار میکنم فقط وقت تلف میکنم :sad:

flor

New member
سلان.کسی رو میشناسین شهید بهشتی بین الملل قبول شده باشه؟؟؟؟؟

NaaNa

New member
کجایین دخملااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همتون غیبت خوردین..............
منم رفتم دیگه:smiliess (9):

PSyChoO

New member
سلام من تازه اومدم تو انجمن جمعه ها روز استراحت من هست و فقط جمعه ها سر می زنمولی خیلی فعالم من بر مبنای برنامه سنا درس می خونم و دارم تلاش می کنم تا آزمون سوم مسلط شومزبان زیاد می خونم و امسال 10% زدم تافل و 504 هم خوانده ام ولی ...بنظرتون دیگه چیکار کنم و آیا سراسری هم امتحان بدم یا فقط وزارت بهداشت بخونم؟
سلام. خوش اومدی.
اینجا قراره هر هفته بچه ها بیان و بگن دقیقن چه فصلی از کدوم کتابا خوندن:)
دوتاشو نمیتونی باهم بخونی بنظر من یکیشو انتخاب کن خوب براش بخون ولی اون یکی ام امتحانشو بده :)

سلام دوستان خوبید؟
من چون از عصری نیستم و احتمالا چند روز نباشم و نت ندارم الان اومدم
این هفته من 2 فصل هالجین خوندم با 20 تا لغت از 504
سلام هنری جان
خوب کردی اومدی:)
آی گفتیا چقد دلم هالجین میخاد :((
موفق باشییییییییییی
هفته دیگه میخام بیشتر بترکونییییییییییی

کسی نیست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
من 2 فصل کرامر خوندم با یه نصفه فصل امار و یه تعداد لغت زبان :thumbsdownsmileyani
نمیدونم دارم چکار میکنم فقط وقت تلف میکنم :sad:
من اصی حسش نبود بیام:دی
هی احساس نخوندگی دارم:(
سیلام بر نانای خوش معرفت:)
به به عجب تلاشی نانا داری از همه میزنی جلو:)
دقیقا منم حس وقت تلف کردن دارم اصی حالم بده از بس نگرانم:(
منم یک فصل و نصفی آمار خوندم از کاظم محمد و نصف فصل بالینی کرامر+ چندتا درس 504 و تافل .
الانم دارم جدول حل میکنم:دی

کجایین دخملااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همتون غیبت خوردین..............
منم رفتم دیگه:smiliess (9):

بودی حالا یه چایی در خدمت بودیم:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا