مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
سلام مرضیه جان
بازم طبق معمول مرسی که به جای صرفا منتظر جواب بودن , جواب سوالهای بچه ها مخصوصا تازه واردها رو می دی
سنا که متعلق به همین سایت هست و گفتنش تبلیغ هم باشه جای دوری نمی ره
ولی من شخصا اعتقادی به آ ز م و ن هیچ جا ندارم, استاندارد نیستند و ممکنه به اشتباه بیفتی تو محک زدن خودت, این نظر کاملا شخصیه و بسته به شرایط خودست تصمیم درست رو بگیر
همینطور در مورد ک ل ا س
موفق باشی

سلام. خواهش میکنم. راستش من شدیدا از فیست میترسم و تا الان حتی به فصل هم ازش نخوندم ، فکر کردم شاید ک )ل )ا )س برم کمکم کنه.
از بابت پاور پوینت ها هم ممنون.

rawy

New member
راووى جاننن منظورتون اين لينکه!!!!ظاهرا بايد حضورى مىرفتيم,طفلک ما شهرستانى هاااااااا..........!!!من خيلى سوال داشتم:((((((((.

عزیزم آنلاین انجام شد و تموم شد، فقط تو ساعت و تاریخ اعلام شده بود، فکر می کنم بعد از عید هم چنین برنامه ای انجام بشه، اگر مطلع شدم اینبار زودتر خبر می دم

rawy

New member
سلام. خواهش میکنم. راستش من شدیدا از فیست میترسم و تا الان حتی به فصل هم ازش نخوندم ، فکر کردم شاید ک )ل )ا )س برم کمکم کنه.
از بابت پاور پوینت ها هم ممنون.

فیست؟ فیست که ترس نداره به اون ماهی، کری رو خوندی؟ اگه خوندی اطمینان صد در صد بهت می دم که فیست از اون خیلی آسون تره

fada19990

New member
عزیزم آنلاین انجام شد و تموم شد، فقط تو ساعت و تاریخ اعلام شده بود، فکر می کنم بعد از عید هم چنین برنامه ای انجام بشه، اگر مطلع شدم اینبار زودتر خبر می دم

واااااى اگه اينطوررررر بشهه عااااليه:))))...... مررررررسى راوى جااااااان

rawy

New member
برعکس اکثر دوستان واسه من فیست سخته و کری آسون!!!

منم همین فکر رو می کردم ولی اگه کری رو خوندی یه نگاه به کنکور پارسال بنداز ببین چطوره؟
طبق فرمایشات آقای غضنفری که تو عکس هایی که گذاشتم هم بود کری رو باید خیلی ریز بخونید برعکس فیست
به کارنامه رتبه یک پارسال یه نگاه بنداز، فیست 100 ولی کری درصدشون پایین تر بود، اکثر بچه ها همینطور بودند

balzak

New member
سلام, ممنون شکر
یعنی بعد از کنکور بهداشت پارسال شروع کردید به خوندن برای علوم؟؟؟ :smiliess (8): پس حتما امسال کولاک می کنید دیگه
امیدوارم امسال همون سالی باشه که منتظرش بودید برای رسیدن به موفقیت
سلامتی منم با یکی از دوستایی که سال اول اینجا تو انجمن آشنا شدیم داریم تقریبا باهم پیش می ریم, تا ببینیم چقدر از پس کار برمیایم, واقعا کار نشدنی ای نیست فقط باید تلاش مداوم داشت و همت , که متاسفانه گاهی می لنگه :65d6a5d6s:
مرسی که سر زدید :rose:

بله راستش.اما این کنکور علوم خدا میدونه خوب میشم یا بد.الان که سونامی علوم مارو باخودش برده به قعرش.اما به هر حال تلاشمو کردم.ایشالا همگی قبول شیم.
پس بابا این بار منتظر رتبه 1-2-3بهداشت باید باشیم ایشالا.
باهات موافقم.من از تجربه پارسالم فهمیدم کنکور بهداشت خیلی راحتتره و نظام مندتره نسبت به علوم.
بهداشت خوبیش اینه کسی که خوندتش تقریبا غیر ممکنه کنکورشو خراب کنه.
آره همت میخواد.درسته منابع عوض شدن.اما خدااایش آمار زیستی خیلی سخت بود.نیمه پر لیوان عوض شدن بعضی منابعه که مختص روانشناسنااااست.
قبولی فقط برنامه میخواد و اراده.که هردشونو شما دارین ماشالاااااااا.

ایشالا که سال 94 برای همه سال پر خیرو برکتی باشه و همه به آرزومون (انستیتو) برسیم
ا

پالیز

New member
بچه کسی مصاحبه انگیزشی اوتمر رو خونده؟ به غیر از دکتر نصر اصفهانی ترجمه دیگه ایی هم از این کتاب هست؟

آخرین ویرایش:

پالیز

New member
بچه ها من دو جلد مارنات رو خوندم ولی برای سال 82 هستش لطفا اگه کسی کتابی با سال نشر جدید تر داره منو راهنمایی کنه
اول اینکه اگر اشتباه نکنم mcmi توش نبود، بهش اضافه شده؟
بعد اینکه خیلی تغییرات زیاده؟ در حدی که بخوام کتاب جدید تر رو بخونم

rawy

New member
بچه ها من دو جلد مارنات رو خوندم ولی برای سال 82 هستش لطفا اگه کسی کتابی با سال نشر جدید تر داره منو راهنمایی کنه
اول اینکه اگر اشتباه نکنم mcmi توش نبود، بهش اضافه شده؟
بعد اینکه خیلی تغییرات زیاده؟ در حدی که بخوام کتاب جدید تر رو بخونم
حساس نشو، مارنات فقط کلیات و نکات برجسته اش مهمه، نحوه مصاحبه و اجرای آزمون ها تغییر می کنه مگه؟
mcmi همون میلون هست

پالیز

New member
حساس نشو، مارنات فقط کلیات و نکات برجسته اش مهمه، نحوه مصاحبه و اجرای آزمون ها تغییر می کنه مگه؟
mcmi همون میلون هست

ممنون
همون میلون توش نیست البته کتابو از کتابخونه گرفتم صفحاتشم کنده نشده برا همین میخواستم ببینم مطالب تو کتابایجدید چه طوره

پالیز

New member
نه همونه فقط، جلد 1
ممنون که پاسخ دادین یک ساعت هم نیست سوال گذاشتم سه بار اومدم سر زدم:tonguesmiley:
شما کتابو خونید؟
من بنا بر توصیه دوستان بر تئوری خوندن این کتاب عمل کردم و ازش فلش تهیه کردم ولی از دو فصل اخر یعنی 9 و 10رو که اختلالات محور یک و شخصیت رواز دید اسیب شناسی و شیوه های مصاحبه توضیح داده حتی یه دونه فلشم نتونستم بنویسم احساس کردم همش جز سر فصل های درس اسیب شناسی و ربطی به روانسنجی نداره میخواستم ببینم بقیه چه طوری خوندن؟

آخرین ویرایش:

marzieh88

New member
سلام بچه ها ، وقت بخیر
من این هفته خیلی بچه خوبی بودم:tonguesmiley:
4فصل بالینی خوندم ، زبانم که طبق روال .
همگی موفق و شاد باشید:bunnyearsmiley:
(مژگان گفته بودی امشب میای گزارش میدی ، فکر نکنی ما یادمون رفته ها :smiliess (3): )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

marzieh88

New member
منم همین فکر رو می کردم ولی اگه کری رو خوندی یه نگاه به کنکور پارسال بنداز ببین چطوره؟
طبق فرمایشات آقای غضنفری که تو عکس هایی که گذاشتم هم بود کری رو باید خیلی ریز بخونید برعکس فیست
به کارنامه رتبه یک پارسال یه نگاه بنداز، فیست 100 ولی کری درصدشون پایین تر بود، اکثر بچه ها همینطور بودند
آهان یعنی کری ظاهرش آسونه ولی سوالاش سخت؟ _و در مورد فیست برعکس؟_
ازین زاویه بهش نگاه نکرده بودم:smiliess (11):

zahr@

New member
سلااااام
راوی جاان مررسی بابت عکس ها عزیزم
من یه کم گیج شدم مگه جلد سوم کاپلان جز منابع هست؟ پس اسیب شمسی پور چی؟

oksana

New member
سلااااام
راوی جاان مررسی بابت عکس ها عزیزم
من یه کم گیج شدم مگه جلد سوم کاپلان جز منابع هست؟ پس اسیب شمسی پور چی؟

سلام دوست عزیز چون کتاب اریک مش حذف شده احتمال داده میشه که برای روانشناسی کودک از جلد سوم کاپلان سول بیاد اگر وقت دارید آسیب شمسی پور را هم یک نگاهی بندازید البته به نظر من موفق باشید

- - - Updated - - -

آهان یعنی کری ظاهرش آسونه ولی سوالاش سخت؟ _و در مورد فیست برعکس؟_
ازین زاویه بهش نگاه نکرده بودم:smiliess (11):

کری کم حجمه ولی سوالات بسیار ریز و جزئی هستش ولی فیست معمولا سوال هاش به صور کلی میاد موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

rawy

New member
ممنون که پاسخ دادین یک ساعت هم نیست سوال گذاشتم سه بار اومدم سر زدم:tonguesmiley:
شما کتابو خونید؟
من بنا بر توصیه دوستان بر تئوری خوندن این کتاب عمل کردم و ازش فلش تهیه کردم ولی از دو فصل اخر یعنی 9 و 10رو که اختلالات محور یک و شخصیت رواز دید اسیب شناسی و شیوه های مصاحبه توضیح داده حتی یه دونه فلشم نتونستم بنویسم احساس کردم همش جز سر فصل های درس اسیب شناسی و ربطی به روانسنجی نداره میخواستم ببینم بقیه چه طوری خوندن؟

تو اسفند می خونمش، جایی که حس می کنی کنکوری نیست و تکراری هست رد شو، آقای غضنفری واضح نگفتن اما یه جورایی سربسته گفتند 4 فصل اولش مهم تره

rawy

New member
سلام دوست عزیز چون کتاب اریک مش حذف شده احتمال داده میشه که برای روانشناسی کودک از جلد سوم کاپلان سول بیاد اگر وقت دارید آسیب شمسی پور را هم یک نگاهی بندازید البته به نظر من موفق باشید

- - - Updated - - -

کری کم حجمه ولی سوالات بسیار ریز و جزئی هستش ولی فیست معمولا سوال هاش به صور کلی میاد موفق باشید

:thanks::thumbsupsmileyanim:

rawy

New member
ممنون
همون میلون توش نیست البته کتابو از کتابخونه گرفتم صفحاتشم کنده نشده برا همین میخواستم ببینم مطالب تو کتابایجدید چه طوره

کتاب من 90 هست از تغییرات جدیدتر اطلاعی ندارم
فهرست
1 مقدمه
2 بافت سنجش بالینی
3 مصاحبه سنجشی
4 سنجش رفتاری
5 مقیاس های هوشی وکسلر
6 مقیاس های حافظه وکسلر
7 مینه سوتا
8 پرسشنامه چند محوری بالینی میلون
جلد 2
9 کالیفرنیا
10 رورشاخ
11 اندریافت موضوع
12 نقاشی های فرافکن
13 ابزارهای کوتاه مدت برای برنامه ریزی درمان، نظارت و سنجش پیامد
14 غربالگری و سنجش آسیب های عصبی - روانی (نوروپسیکولوژی)
15 سنجش روانی و برنامه ریزی درمان
16 گزارش روان شناختی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا