مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
صد در صد کتاب جامع تره و جزئیات بیشتر...ولی خوب وقت گیر...نمیتونم بگم این کفایت میکنه...من در این مورد نظری ندارم:riz304:

اخه مساله اينجاس كه معلوم نيست جي ميشه!اكه خريدم وخوندمش ولي رفرنس تغيير نكردجي!صبر ميكنم تا ابان ،ببينم ازمون دكتري جطوره!بعد يه فكريميكنم!

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
بجه ها فصل هاي اخر فيزيولوزي هم كه بر اساسdsm4اكه بخوان تغييري تو اعلام رفرنس اسيب داشته باشن،بايد واسه فيزيو هم باشه!كاش ميشد از يه جا برسيد ،كه تا اخر امسال كتابي بر اساسdsm5جاب ميشه،يا نه?

crazy 4 u

New member
منم ک کاپلان دی اس ام چهارو میخونم از یکی از بچه های تک رقمی پرسیدم گفت اونو بخونم فعلن...

بچه ها من ی پیشنهاد دارم لطفن ی راهکارا ک برا درس خوندن منابع کشف میکنید تو این تاپیک ب اشتراک بذارید لطفن:(40): اگه دوست داشتین

نوشتن ساعت مطالعه خعلی کمکم میکنه حالا ممکنه این چیزا رو هممون میدونیم ولی خالی از فایده نیس:smiliess (3):

henri

New member
بچه ها کاپلان جدید بیاد هر 3 جلدش دوباره عوض میشه ؟
اگه کاپلام جدید بیاد کتابای اسیب دیگه هم ک برا وزارت علومه مثل سلیگمن عوض میشه ؟ کلا همه چی تغییر میکنه خداااااااا

- - - Updated - - -

بچه ها کاپلان جدید بیاد هر 3 جلدش دوباره عوض میشه ؟
اگه کاپلام جدید بیاد کتابای اسیب دیگه هم ک برا وزارت علومه مثل سلیگمن عوض میشه ؟ کلا همه چی تغییر میکنه خداااااااا

henri

New member
از شما کسی نیس بخاد علومم بده ؟
اگه هست برنامتون چ جوریاس ؟
من حسابی گیج شدم دیگه

fada19990

New member
من حسابی گیج شدم دیگه

اره هنري جان اكه بخواد تغيير كنه،كل كتاباي اسيب تغيير ميكنه!من الويتم بابهداشته،ولي واسه علوم هم ميخونم!

masoumeh90

New member
من حسابی گیج شدم دیگه

هنری جان من میخوام علوم بدم...تا بهمن رو علوم متمرکزم...بیشتر رو بالینی کار کن چون ضریبش 3 هست...آسیب شناسی هم مال گنجی رو بخون چون همین پارسال 5 تا سوال اومد ازش...آمارم که بخون برا بهداشتم لازمه:riz304: در جریان برنامه هات بذار

henri

New member
هنری جان من میخوام علوم بدم...تا بهمن رو علوم متمرکزم...بیشتر رو بالینی کار کن چون ضریبش 3 هست...آسیب شناسی هم مال گنجی رو بخون چون همین پارسال 5 تا سوال اومد ازش...آمارم که بخون برا بهداشتم لازمه:riz304: در جریان برنامه هات بذار

مرسی معصومه جان
من میخاستم گنجی رو بخرم یکی بهم گفت صبر کن تا ترجمه رضاعی بیاد بهتر از گنجیه منم نگرفتم هنو تا اعلام منابع صبر میکنم ببینم خود بهداشت چی میگه ولی برا علوم راست میگی پارسالم بود موندم حالا چیکار کنم شما از کتاب گنجی راضیی ؟ تعاریف اختلالا و نشانه ها ک عوض نشده ؟
شما برا بالینی چ کتابی میخونی ؟ آمار چی؟

NaaNa

New member
سلام دوستان عزیز
من 4 ساله فارغ تحصیل شدم ولی چون کار میکردم و تنبلی هم کردم هیچ وقت جدی واسه کنکور درس نخوندم امسال هم رتبه ی بهداشتم 246 شد :sad:
فقط زبان و فیز و اسیب خوب زدم بقیه تعریفی نداره.بخصوص اوضاع امارم خیلی بده :thumbsdownsmileyani
همه ی کامنت های دوستان رو از اول تاپیک خوندم از همه بابت راهنمایی هاشون ممنون بخصوص sepideeee جان که منو خیلی راهنمایی کردن.امیدوارم منو در جمع خودتون بپذیرید.:heart:
در ضمن من خیلی نگران تغییر کتاب ها بودم زنگ زدم انتشارات ارجمند گفتن کاپلان اگر تجدید چاپ بشه شاید جلد اولش بهمن یا اسفند چاپ بشه و جلد 2 هم میره واسه نمایشگاه کتاب.گفتن دکتر رضاعی از ابان قراره ترجمه رو شروع کنن.
یه سوال دارم دوستان من هنوز شروع به خوندن نکردم بجز زبان ولی کتاب های من قدیمی هستن همه چاپ 87 و 88 هستن به نظرتون باید چاپ جدید تهیه کنم؟اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم:riz304:

masoumeh90

New member
مرسی معصومه جان
من میخاستم گنجی رو بخرم یکی بهم گفت صبر کن تا ترجمه رضاعی بیاد بهتر از گنجیه منم نگرفتم هنو تا اعلام منابع صبر میکنم ببینم خود بهداشت چی میگه ولی برا علوم راست میگی پارسالم بود موندم حالا چیکار کنم شما از کتاب گنجی راضیی ؟ تعاریف اختلالا و نشانه ها ک عوض نشده ؟

ببین هنری جان الان اگه میخوای تو علوم موفق شی باید طبق علوم پیش بری...من راضیم...چون قبلا هم تا حدی کاپلان رو خوندم بعضی جاهاش آشناس...تو حتما باید گنجی رو بخونی چون ترجمه رضاعی طبق گفته دوستمون ساید حالا بهمن بیاد ما تا اون موقع کنکورو دادیم و با dsm5 آشناییم...پس چیزی از دست نمیدیم...فقط کمی زمان بره
در مورد آمار و روش تحقیق هم گرفتم که خیلی خیلی عالیههه...که واسه همون بهداشتم همینو خواهم خوند...برا بالینی هم فیرس منبع هست که قراره اونو بخونم...فعلا از پیشرفتم راضی نیستم عین حلزونم...تو در چه حالی؟:28:

masoumeh90

New member
سلام دوستان عزیز
من 4 ساله فارغ تحصیل شدم ولی چون کار میکردم و تنبلی هم کردم هیچ وقت جدی واسه کنکور درس نخوندم امسال هم رتبه ی بهداشتم 246 شد :sad:
فقط زبان و فیز و اسیب خوب زدم بقیه تعریفی نداره.بخصوص اوضاع امارم خیلی بده :
همه ی کامنت های دوستان رو از اول تاپیک خوندم از همه بابت راهنمایی هاشون ممنون بخصوص sepideeee جان که منو خیلی راهنمایی کردن.امیدوارم منو در جمع خودتون بپذیرید.:
در ضمن من خیلی نگران تغییر کتاب ها بودم زنگ زدم انتشارات ارجمند گفتن کاپلان اگر تجدید چاپ بشه شاید جلد اولش بهمن یا اسفند چاپ بشه و جلد 2 هم میره واسه نمایشگاه کتاب.گفتن دکتر رضاعی از ابان قراره ترجمه رو شروع کنن.
یه سوال دارم دوستان من هنوز شروع به خوندن نکردم بجز زبان ولی کتاب های من قدیمی هستن همه چاپ 87 و 88 هستن به نظرتون باید چاپ جدید تهیه کنم؟اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم:riz304:

سلام...امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیرین که حتما هم همینطور خواهد بود...خیلی خوشحالم که هستین...به نظر بنده حقیر بهتره چاپ های جدید رو تهیه کنین...چون خیلی از مطالب تو چاپ های جدید اضافه شده ولی محتوا همونه...فروید همیشه فرویده و بقیه ایضا...برا اینکه با اطمینان کامل بخونین بهتره چاپ جدید دستتون باشه...موفق باشی دوست جونم:28:

masoumeh90

New member
اخه مساله اينجاس كه معلوم نيست جي ميشه!اكه خريدم وخوندمش ولي رفرنس تغيير نكردجي!صبر ميكنم تا ابان ،ببينم ازمون دكتري جطوره!بعد يه فكريميكنم!

ببین یه چیزی رو بگم و اون اینکه اصل مطلب یکیه و فقط نحوه بیان متفاوته...اصل رو از هر جا که شده یاد بگیر...بعد طبق منبع اعلام شده بخون اونوقت میبینی همه چی برات آشناس...:28:

henri

New member
سلام دوستان عزیز
فقط زبان و فیز و اسیب خوب زدم بقیه تعریفی نداره.بخصوص اوضاع امارم خیلی بده :thumbsdownsmileyani
همه ی کامنت های دوستان رو از اول تاپیک خوندم از همه بابت راهنمایی هاشون ممنون بخصوص sepideeee جان که منو خیلی راهنمایی کردن.امیدوارم منو در جمع خودتون بپذیرید.:heart:

سلام خوش اومدی
ب نظرم نمیخاد همه رو عوض کنی آما و روش تحقیق و رشد برا منم قدیمیه وهمونه مطالب حالا میخای برای آسیبات ی فکری کن تونستی برو سرفصلا رو چک کن تغییر کرده بود بگیر

henri

New member
ببین هنری جان الان اگه میخوای تو علوم موفق شی باید طبق علوم پیش بری...من راضیم...چون قبلا هم تا حدی کاپلان رو خوندم بعضی جاهاش آشناس...تو حتما باید گنجی رو بخونی چون ترجمه رضاعی طبق گفته دوستمون ساید حالا بهمن بیاد ما تا اون موقع کنکورو دادیم و با dsm5 آشناییم...پس چیزی از دست نمیدیم...فقط کمی زمان بره
در مورد آمار و روش تحقیق هم گرفتم که خیلی خیلی عالیههه...که واسه همون بهداشتم همینو خواهم خوند...برا بالینی هم فیرس منبع هست که قراره اونو بخونم...فعلا از پیشرفتم راضی نیستم عین حلزونم...تو در چه حالی؟:28:

عزیزم ب نظرم اسمی ک برا آمار اوری حذف شده جدا جدا بنویس
منم خیلی کندم این هفته فصل 1 و 2 کرامر خوندم اونم در حد روخونی
اینقد استرس دارم و تعداد منابع زیاده ک نمیدونم کدومو بخونم با این ظرفیتای بهداشتم حسابی اعصابم خرد شده سال دیگه شاید یهو بگن 10 نفر میخان :wacsmiley:

masoumeh90

New member
مرسی معصومه جان

خخخخخ این چرا حذف شده...احیانا فکر کرده تبلیغ کردم...م د ر س ا ن ش ر ی ف منظورم بود هنری جان...ببین تو این آمار و روش تحقیق و با فیرس و دو جلد لورابرک و ژنتیک منصور و دو جلد گنجی و سلیگمن و فیزیولوژی و انگیزش و هیجان خداپناهی و علم النفس رو هم سعی کن ی یکی از این ها رو بگیری بخونی چون تلفیقی از چند منبع رو مینویسن...باز نمیتونم زیاد بگم چون شاید تبلیغ شه...اگه بازم سوالی داشتی تو خصوصی پیام بده که اینجام جوش عوض نشه...میسی میسی دوستم:28:

masoumeh90

New member
اینقد استرس دارم و تعداد منابع زیاده ک نمیدونم کدومو بخونم با این ظرفیتای بهداشتم حسابی اعصابم خرد شده سال دیگه شاید یهو بگن 10 نفر میخان :wacsmiley:

استرس رو ولش کن...ما دوباره سعی خودمونو میکنیمممممم...ما چی؟؟؟؟ما می تونیمممممممممممممممممم...باید بتونیم...بزن قدش حالا:28:

- - - Updated - - -

استرس رو ولش کن...ما دوباره سعی خودمونو میکنیمممممم...ما چی؟؟؟؟ما می تونیمممممممممممممممممم...باید بتونیم...بزن قدش حالا:28:

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
عیدتون مبارک
هنری جان بعنوان خواهر بزرگترت باهات حرف میزنم خووووب گوش کن
خواهرمن آجی گلم آخه تو چرا اینقدر استرس داری؟؟چرا با جسم و روانت اینکارو میکنی؟؟بابا یه کنکوره فقط یه کنکور که ده هزار نفر دیگه از سدش گذشتن تو هم یکیش!
اینجوری که تو استرس داری هر روز باید مامانت بیاد گل گاو زبون برات دم کنه تا کنکور تلف نشی!
استرستومدیریت کن تا عملکردت مختل نشه خودت روانشناسی میدونی دیگه چطوری.
به نظرم کنار کتابای کنکورت یکی دوتا کتاب بگیر بخون در مورد همین مدیریت استرس و این چیزا
عزیزم از حرفم ناراحت نشیا آخه این استرست هم انرژی تو رو ضایع میکنه هم بچه های دیگه تحت تاثیرمنفی حرفات قرار میگیرن
اینکه توی پیام خصوصی بهت نگفتم برای این بود که اگه کسی دیگه هست که اینجوری استرس داره میخوردش اونم بشنوه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

masoumeh90

New member
عیدتون مباااااارک دوست جونیاااااای من...امید که طاعات و عباداتتون مورد قبول درگاه حق...بهترین دعاها رو براتون دارم:thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا