مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-ja

New member
بد بخت این سنجشیها که هر کاری بکنن گیرن. ضرایب رو تغییر بدن باید جواب بدن تغییر ندادن باز باید جواب بدن. چقدم جواب میدن.

چوب دو سر طلا همینه دیگه.

TrueLove90

New member
منم فارغ التحصیلم
همه دوستام که قبل از من فارغ شدن بدون مدرک شرکت کردن کنکور پارسالو!
لازم نیست
البته ما رشتمون طرح داره ولی فکر کنم واسه همه همینطور باشه

...

واقعا !؟؟ نمیدونستیم !
اگه بشه چه خوب میشه

منم دوتا از دوستام میخوان شرکت کنن ، چون هنوز اقدام نکردن واسه مدرک منصرف شدن
پس به اونا هم بگم ... ممنون

...

alireza-ja

New member
...

واقعا !؟؟ نمیدونستیم !
اگه بشه چه خوب میشه

منم دوتا از دوستام میخوان شرکت کنن ، چون هنوز اقدام نکردن واسه مدرک منصرف شدن
پس به اونا هم بگم ... ممنون

...

اگر قرار بود مدرک یا گواهی موقت داشته ارائه بدیم 90 درصد آقایون فارغ التحصیل نمیتونستن کنکور بدن. گواهی موقت منم که اومده تازه بهم نمیدنش که هیچ نمیزارن نگاهشم بکنیم. چون مشکل خدمت داریم پس منم به همراه دوستام نمیتونستیم شرکت کنیم.

آخرین ویرایش:
عدم تغییر ضرایب شدیدا منو نگران کرده تنها چیزی که آرومم می کرد همین بود چون با مشاوره ها هم که صحبت کردم گفتن اگه ضرایب تغییر نکنه فقط بیوتکی ها ضرر کردن نه بقیه

biotec93

New member
یکی از قواعد دموکراسی که بهتره همه یاد بگیرن بالاخص شما دوست گرامی اینکه هر کس بتونه حرفشو راحت بزنه بدون توهین یا ناسزا و دیگران هم اگه دوست داشتن می تونند اون حرف رو بشنون یا بخونن و اگر هم نه می تونند نشنوند یا نخوونند من مسوول اراده شما نیستم .!! ولی به حرفتون احترام می گذارم
دموکراسی یا د رک شرایط؟

آخرین ویرایش:

biotec93

New member
بد بخت این سنجشیها که هر کاری بکنن گیرن. ضرایب رو تغییر بدن باید جواب بدن تغییر ندادن باز باید جواب بدن. چقدم جواب میدن.

چوب دو سر طلا همینه دیگه.

واقعن
ولی تغییر ضرایب من خیلی ناراحت نمیکنه که اضافه شدن یه درس دیگه

love virology

New member
چه خبره بابا / یه چندتا سوال درسی بزاریم جوووو عوض شه برای ما هم خوبه

shentia

New member
عدم تغییر ضرایب شدیدا منو نگران کرده تنها چیزی که آرومم می کرد همین بود چون با مشاوره ها هم که صحبت کردم گفتن اگه ضرایب تغییر نکنه فقط بیوتکی ها ضرر کردن نه بقیه

خیلی جالبه .... تا قبل از این ترس از تغییر ضرایب همه رو نگران کرده بود و شما به عنوان فاجعه ازش یاد میکردی به خصوص زبان
الان نظرتون تغییر کرد؟

شاید بیوشیمی و سلولی ضریبش یکی باشه اما اگه زبان واسه بیوتک 3 بمونه واسه بیوشیمی و ژنتیک سخت تره

aseman1322

New member
همه اینا به کنار، تغییر ضرایب و اضافه شدن درس و.... همه اینا رو یه جور میشه باهاش کنار اومد.
اگه رشته رو از حالت شناور بردارن و ما رشته های غیر مرتبط نتونیم شرکت کنیم چی؟
بچه ها به نظرتون چقد احتمال داره این اتفاق بیفته؟؟؟

همه اینا به کنار، تغییر ضرایب و اضافه شدن درس و.... همه اینا رو یه جور میشه باهاش کنار اومد.
اگه رشته رو از حالت شناور بردارن و ما رشته های غیر مرتبط نتونیم شرکت کنیم چی؟
بچه ها به نظرتون چقد احتمال داره این اتفاق بیفته؟؟؟

هر اتفاقی ممکنه فقط باید صبری خسته کننده رو در پیش گرفت
تا کمتر از 24 ساعت دیگه همه پاسخ ابهامات خودشونو میگیرن

تاکید می کنم اگر ضریب زبان 3 بمونه ضریب بیوشیمی کم بشه و ضریب سلولی زیاد فقط این طوری به نفع ما میشه ولا غیر ضمن اینکه ضریب میکروب هم 2 بمونه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
متاسفانه ی سری اینجا نشستن فقط حال می کنن با یکی سرشاخ شن یا بخوان گافی بگیرن
البته خوب از جامعه متمدن ما بیش از این انتظاری نیست

فقط دوستان آماده باشن اگه ی وقتی زمان برگزاری کنکور رو 31 اردیبهشت 1 خرداد اعلام کردن همه از هر طریق ممکن اعتراض کنیم چون از اینا بعید نیست
شاد باشید

hamoon

New member
تا ساعت 6 فردا گیس وگیس کشی نشه صلوات!

بچه ها آروم باشید بالاخره یه چی میشه دیگه
به نظر من مهم ترین چیز اینه که:
آرامش خودمونو حفظ کنیم.
اجازه ندیم اینطور باهامون رفتار کنن و هر تغییری رو هر زمانی که دلشون خواست اعمال کنن:p7977cujr38iyymsu8:
مدیریت بحران داشته باشیم و هر چه زودتر خودمونو باشرایط جدید:14: وفق بدیم
و اساسی ترین مسیله اینه که تو این مدت زمان باقی مونده فقط بخونیم و بخونیمو بخونیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا