مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ایا فکر می کردید روزی 21 دی ماه 93 روز بسیار مهمی در زندگیتان شود؟
پاسخ ابهامات خود را ساعت 6 عصر 21 دی 93 از سنجش پزشکی بگیرید

alireza-ja

New member
احتمال میدم بازم احتماله / مثل علوم ضریب زبان 2 میشه / چون تعداد سوال میاد پایین دروس اصلی ضریب زیاد میشه/ ولی واقعا مجموعه 1 گروه مرگه .../ امیدوارم سرفراز بیایید بیرون / واقعا چندتا از بچه های بیوتک اینجا دوست دارم رتبه برتر بشند مثل TrueLove90 divine avenger alireza-ja

لطف دارید شما وایرولوژی جان. ایشالا امسال خبر قبولی شما رو بشنوم چون واقعا قبولی شما آرزوی من هم هستش چرا که مشخصه زحمت میکشید.

حقیقتش با اینکه خبر قبولیم اومده بود تا 1 ماه پیش قصد شرکت کردن داشتم ولی توصیفاتی که از دانشگاه شنیدمو و دیدم منصرف شدم و اگر خدا بخواد و کمک کنه دارم واسه دکترای بیوتکنولوژی دارویی و البته بیوشیمی علوم خودم رو آماده میکنم. توی همین مدت بعد از قبولی حسابی خودم رو از فضای کنکور ارشد دور کردم و تونستم 3 تا چکیده مقاله در زمینه ویروس واسه کنگره بفرستم که البته اولیش پذیرفته شد تا ببینیم 2 تای بعدی چی میشه و الان هم با دکتر جبارزاده وارد پروژه های دراگ دیسکاوری شدم اینه که خودم رو وارد فضای پژوهشی کردم و دیدم هر چه زودتر از کنکور که واقعا یه سد راه به حساب میاد، دور بشم بیشتر موفقم. و واقعا الان بعد از 4 سال طعم رشته زیست شناسی رو دارم میچشم.

ان شاالله که هم شما و هم بچه های تاپیک بیوشیمی و بیوتک سال آینده بهترین سال زندگیشون باشه با قبولیشون توی دانشگاههای خوب کشور. چرا که واقعا افراد زحمت کشی هستند.

ببخشید سرتون رو به درد آوردم.

همگی موفق باشید.
:riz304:

alireza-ja

New member
آآآآآآآآآ. پس علیرضا هم شرکت میکنه؟؟؟گفته بود بهم که من از رشته ام راضیم اینجا علوم خوبه و بحث پژوهش. نظرش عوض شد.بگو نیا بزا ما رتبه اول شیم دیگه بابا:4d564ad6:

- - - Updated - - -

بهتر ضریب زبان کم شه رتبه اول ماله خودمه.هورااااااااااا:4d564ad6: :a2d3:

نه شر کت نمیکنم. خیالتون راحت. از رشتم راضی هستم. حالا فوقش شرکت هم میکردم من 1 میشدم شما 2 فرقی با هم ندارن.:a2d3:

love virology

New member
میگم 2015 خیلی خوش خوشانته هاااااا / حالا خودت دم از زبان زبان میزنی خودت زبان خوندی ؟؟/ ببیتم رتبتون چند میشه امسال فکر کنم زیر 10 حتما میشید

love virology

New member
ارزوی بد برای دیگران کردن نهایت خود پسندیگی هست / امیدوارم هرکی شسته رفته و مشتی وار خونده قبول شه

میگم 2015 خیلی خوش خوشانته هاااااا / حالا خودت دم از زبان زبان میزنی خودت زبان خوندی ؟؟/ ببیتم رتبتون چند میشه امسال فکر کنم زیر 10 حتما میشید

توکل به خدا شایدم نه حتما 1 میشم از اول البته:ad54ad:
اما منظورم ضرر برای همه بچه های بیوتک در رقابت با بچه های گروه های دیگست زبان واسه ما برگ برنده بود حالا که مجبوریم ژنتیک هم بخونیم

love virology

New member
ما که بخیل نیستیم امیدوارم 1 بشید ولی بدونید / من دوستم الان ارشد بیوتکه / درسایی که میچرخه همش مهندسی ژن و سلولی البته مولکولی بیشتر / زبان مهمه ولی درسایی هستن که مهتر از این درس / ازمون ارشد اگر چندتا سوال مشتی سلولی و مهندسی میدادن دیگه بحث زبان نبود / ولی امیدواررررررم همه بچه های این گروه دردانشگاه مورد علاقشون ببینم

intereza7

New member
ایا فکر می کردید روزی 21 دی ماه 93 روز بسیار مهمی در زندگیتان شود؟
پاسخ ابهامات خود را ساعت 6 عصر 21 دی 93 از سنجش پزشکی بگیرید

21 دی همیشه واسه من روز مهمی بوده آخه تولدمه، ولی فک کنم امسال روز مرگم باشه :((((

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
احتمال میدم بازم احتماله / مثل علوم ضریب زبان 2 میشه / چون تعداد سوال میاد پایین دروس اصلی ضریب زیاد میشه/ ولی واقعا مجموعه 1 گروه مرگه .../ امیدوارم سرفراز بیایید بیرون / واقعا چندتا از بچه های بیوتک اینجا دوست دارم رتبه برتر بشند مثل TrueLove90 divine avenger alireza-ja
نظر لطفته عزیز دل
راجب دروس مهم هم باهات کاملا موافقم درس اصلی و زیربنای بیوتک زیست مولکولی هست
ولی راجب کم شدن ضریب زبان شک دارم
اما امیدوارم ضریب سلولی مولکولی رو زیاد کنن

بله دیگه اینجاست که باید بسی زحمت کشید

به سلامتی قصد دارید که دوباره ارشد شرکت کنید؟جدی؟

alireza-ja

New member
نظر لطفته عزیز دل
راجب دروس مهم هم باهات کاملا موافقم درس اصلی و زیربنای بیوتک زیست مولکولی هست
ولی راجب کم شدن ضریب زبان شک دارم
اما امیدوارم ضریب سلولی مولکولی رو زیاد کنن

به سلامتی قصد دارید که دوباره ارشد شرکت کنید؟جدی؟

نه دیگه توی پستای قبلی توضیح دادم. ایشالا آمادگی واسه کنکور دکترای بیوتک دارویی.

TrueLove90

New member

...

ممنون دوست عزیز ، لطف دارین :4d564ad6:
انشالله شما هم از الان جـزو رتبه های تک رقمی ویروشناسی هستین :a2d3:

...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا