مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Gildokht

New member
اون ارشد بیوتک قبل از اومدن این دفترچه هم میدونست قراره زیرگروه بندی شه رشته ها

biotec93

New member
اون ارشد بیوتک از کجا می دونه آخه؟؟؟؟؟؟ فعلا که چیزی معلوم نشده. من دو ساله دارم می خونم واسه بیوتک
رشته خودمو شرکت می کرم همون سال اول قبول می شدم. این کارو بکنن واقعا......
عزیزم نگران نباش...تا 21 صبر کنیم
توکل کنیم
من فقط یه چیزی از پارسال برام درس شد اونم اینکه انگیزه ام رو هیچ وقت هیچ وقت از دست ندم و تا لحطه اخر امیدوار باشم و تغییرات هم اگر من ناامید کنن
فقط ضرر میکنم چون من یه روحیه ایده ال گرایانه ای دارم و پارسال که بیوشیمی رو یک دفعه اضافه کردن من بهم ریختم ولی کسایی که تونستن خودشون مدیریت کنن
قبول شدن
در حالی که خیلی ها دیرتر از من شروع کرده بودن تونستن قبول شن..اصلن هم زمان رو دست کم نگیرید...من خیلی جاها تو تاپیک ها دیدم که میگن دیر شده دیر شده
اصلن اینجور نیست...تا اسفند عقب موندگی هارو جبران کنید مشکلی ندارید خداروشکر.
خدا تنهامون نمیذاره

همه ی جوری مضطرب و نگرانیم حتی ماهایی که نگران حذف رشتمون نیستیم هم نگرانیم چه برسه اونایی که این مشکل رو دارن
فقط این رو میدونم که ضریب درس زبان شده 2 من از اول به عشق زبان 3 اومدم این رشته امروز ی جورایی منم میگم کاش سمت بیوتک نمیومدم ولی خوب دیگه این طور شد تابستون امسال یکی که مطمین هستم پشت این قضایا هم هست و از کله گنده های بیوتکه هشدار داد که برم تغذیه
به هرحال هر چی باشه رقابت بسیار سنگین تر از پارسال میشه و از اونجا که سیاست این دولت کاهش ظرفیت تحصیلات رایگانه پس ادغام شدن 3 رشته یعنی...

فقط 3 روز فقط 3 روز تا مشخص شدن ابهامات بزرگ کنکور ارشد 94 باقیست
آیا ژنتیک به دروس ما اضافه می شود؟
آیا قرار برخی رشته ها حذف شوند؟
چه تغییراتی در انتظار داوطلبان بیوتک هست
همه اینها فقط 3 روز دیگر

biotec93

New member
فقط 3 روز فقط 3 روز تا مشخص شدن ابهامات بزرگ کنکور ارشد 94 باقیست
آیا ژنتیک به دروس ما اضافه می شود؟
آیا قرار برخی رشته ها حذف شوند؟
چه تغییراتی در انتظار داوطلبان بیوتک هست
همه اینها فقط 3 روز دیگر

وای فشارم اقتاد..شما خیلی حرص میخوریا..

این موسسسسه ها به درد چی میخورن پس؟ اصلن در جریان هیچی نیستن...

واقعن دست شون درد نکنه این نوابغ اول اطلاعیه میدن بعد جلسه میزارن!!!!

کسی هم که طرفداری دانشجو رو نمیکنه

shentia

New member
همه ی جوری مضطرب و نگرانیم حتی ماهایی که نگران حذف رشتمون نیستیم هم نگرانیم چه برسه اونایی که این مشکل رو دارن
فقط این رو میدونم که ضریب درس زبان شده 2 من از اول به عشق زبان 3 اومدم این رشته امروز ی جورایی منم میگم کاش سمت بیوتک نمیومدم ولی خوب دیگه این طور شد تابستون امسال یکی که مطمین هستم پشت این قضایا هم هست و از کله گنده های بیوتکه هشدار داد که برم تغذیه
به هرحال هر چی باشه رقابت بسیار سنگین تر از پارسال میشه و از اونجا که سیاست این دولت کاهش ظرفیت تحصیلات رایگانه پس ادغام شدن 3 رشته یعنی...

شما که با کله گنده ها سر و کار داشتی میگفتی یه کم از بیوتک ها دفاع کنن اینطور بدبختشون نکنن حرف مارو بهشون برسون تا بیشتر از این گند نزدن
یه مشت بیکفایت اون بالا شدن همه کاره!

leila89

New member
واقعا برای این مسئولینی که اون بالا نشستن متاسفم اصلا به فکر ما نیستن
فقط می خوان کاری کنن که به نفع خودشون باشه
هر سال هر تغییری دلشون می خواد انجام می دن و انگار نه انگار
خدا خودش داره می بینه امیدوارم جوابشون را بده
با این کارهاشون فقط عمر ما را تلف می کنن
خیلی آدم های.....

aseman1322

New member
ضریب زبان هم که کم بشه که دیگه واویلا
دلم خوش بود به زبان :65d6a5d6s:

fatemeh69

New member
هنوز هییییییچی مشخص نیس،ضریب هیچی،بعضیا چطوری مطمءن میان میگن ضریب زبان کم شده،حتی اگرم باشه الان وقت گفتنش نیست،باید صبر کنیم تا اطلاعیه ی ....بیاد

love virology

New member
احتمال میدم بازم احتماله / مثل علوم ضریب زبان 2 میشه / چون تعداد سوال میاد پایین دروس اصلی ضریب زیاد میشه/ ولی واقعا مجموعه 1 گروه مرگه .../ امیدوارم سرفراز بیایید بیرون / واقعا چندتا از بچه های بیوتک اینجا دوست دارم رتبه برتر بشند مثل TrueLove90 divine avenger alireza-ja

zahra.e

New member
آآآآآآآآآ. پس علیرضا هم شرکت میکنه؟؟؟گفته بود بهم که من از رشته ام راضیم اینجا علوم خوبه و بحث پژوهش. نظرش عوض شد.بگو نیا بزا ما رتبه اول شیم دیگه بابا:4d564ad6:

- - - Updated - - -

بهتر ضریب زبان کم شه رتبه اول ماله خودمه.هورااااااااااا:4d564ad6: :a2d3:

Taraa

Well-known member
جو ندید ... حق میدم بهتون نگران شده باشید ولی فوقش تا یک روز ...، بعدش دیگه باید سریع خودتونو جم کنید ، هر کسی اینکارو کرد برد کرده

تا اطلاعیه بعدی به همون روال قبلتون ادامه بدید .. با آرامش

احتمالا از آخر اول میشی

- - - Updated - - -

آآآآآآآآآ. پس علیرضا هم شرکت میکنه؟؟؟گفته بود بهم که من از رشته ام راضیم اینجا علوم خوبه و بحث پژوهش. نظرش عوض شد.بگو نیا بزا ما رتبه اول شیم دیگه بابا:4d564ad6:

- - - Updated - - -

بهتر ضریب زبان کم شه رتبه اول ماله خودمه.هورااااااااااا:4d564ad6: :a2d3:

مطمین باش از آخر اول مسشی

جو ندید ... حق میدم بهتون نگران شده باشید ولی فوقش تا یک روز ...، بعدش دیگه باید سریع خودتونو جم کنید ، هر کسی اینکارو کرد برد کرده

تا اطلاعیه بعدی به همون روال قبلتون ادامه بدید .. با آرامش

شما حتما خودت آزمون نداری چه جور میشه آروم بود تا وقتی که خیلی چیزا در هاله ای از ابهامه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بگو

بنا بر آخرین دریافت ها این تغییرات به هیچ وجه مال امسال نیست مصوبه این تغییرات در زمان دکتر طریقت منفرد وزیر دوره قبل تصویب شده ولی داره به تدریج انجام میشه فاز اولش پارسال بود که دیدیم و فاز دومش هم امساله با تغییرات بسیار گسترده که ترجیح میدم به علت برخی بداخلاقی ها که ممکن از طرف بعضی ها پیش بیاد از تغییراتی که در جلسه دیروز قطعی شده که امسال اجرا بشه فعلا چیزی نگم ولی شاید تا ساعت های اینده بعضی هاشو بگم ضمنا تغییراتی هم قرار بود در آزمون دستیاری ایجاد شه اما از اونجا که اونها پزشک هستند و زورشون به اونا نمیرسه تغغییرات ازمون دستیاری از سال بعد اعمال میشه

تغییرات در این ازمون کاملا به نفع ژنتیک میشه چون کسی که در شورای اموزش در این تغییرات نقش عمده داشته خودش ی ژنتیسین هست

اون کسایی هم که از کاهش ضریب زبان خوشحالند برای خودشون متاسف باشن چون بعد اعلام نتایج می فهمن چه قدر کاهش ضریب زبان به نفع گروه های رقیب بیوتک از جمله بچه های ژنتیک شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا