مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Taraa

Well-known member
فقط امیدوارم ضریب ژنتیک و شیمی آلی صفر باشه برا ما

love virology

New member
احتمال میدن ژنتیک 1 باشه / واقعا همه ضرر کردیم / بچه هایی که 93 92 قبول شدن برد اصلی کردن

shentia

New member
بچه ها نگران نباشید
ما به خدا توکل میکنیم

به هر چه توجه کنید با آن یکی می شوید پس اگه مدام متوجه موانع باشید اونا بزرگتر میشن پس فعلا مثبت فکر کنید و بی دغدغه

انشاا... که همه چیز به نفع بچه هاست مخصوصا بیوتکی ها

م.صفری

New member
سلام به همگی
دوستانی سال قبل ما رو همراهی میکردن میدونن که ما هم کم استرس تحمل نکردیم از تغییر منابع اونم تو ماه اسفند گرفته تا تغییر زمان کنکورو کاهش ظرفیت که اوجش بود
اما توکلمونو از دست ندادیم و ارادمون ضعیف نشد
همه تلاش کردیم و هر کس به حقش رسید
پس فرصت و از دست ندین چون بعدا برای ثانیه ثانیش افسوس میخورین
بهره فعلا همین طور مث قبل ادامه بدین تا ببینین اطلاعیه های بعد چی میگه
و به خاطر داشته باشین همه تو این شرایط یکسان هستین کسی برد کرده که باهاش خودشو وفق بده
پارسال بیوشیمی برای ما جای شیمی رو گرفت شوک بزرگی بود اما همین بیوشیمی باعث قبولی من شد
کی میدونه چی به صلاحه
فقط توکل و تلاش
نا امید نشین و کلافه نباشین
موفق باشین :riz304:

کاهش ضریب زبان به 2 قطعی شده و ضرایب دیگه هم در جلسه فردا قطعی میشه ضمن اینکه احتمال اضافه شدن ژنتیک هم کم نیست

پارسال بهترین فرصت بود چون سطح سوالات هم خوب بود ولی امسال به علت اشتراک سوالات سطح سوالات سنگین تر خواهد شد

aseman1322

New member
سلام
منم اطلاعیه رو دیروز دیدم. به نظر من ضریب ها همونه یعنی واسه ما بیوتک همون ضرایب هست ژنتیک و شیمی 0
مثل کنکور علوم میشه کسی که ژنتیک بلده میتونه بزنه و تو رتبش در زیر گروه ژنتیک تاثیر داره نه بیوتک.
و همینطور بیوشیمی
دقیقا مثل علوم
یعنی تو کارنامه 3تا زتبه جدا واسه هر زیرگروه داریم
ان شاالله که اینطوریه چون اگه غیر از این باشه واقعا مسخره اس و ظلم. با زندگی جوونا بازی میکنن :sad:

Gildokht

New member
سلام ببخشید من فقط عضو شدم یه سوال ازتون بپرسم
یعنی شما ها همتون کارشناسی زیست یا علوم آزمایشگاهی هستید که فقط نگران منایع هستید؟
خب یه بدبختی مثل من فکر میکرده این رشته امسال هم شناوره کلی هم تا حالا خوندم حالا واقعا دیگه نمیتونم این رشته رو امتحان بدم؟

biotec93

New member
یعنی شما ها همتون کارشناسی زیست یا علوم آزمایشگاهی هستید که فقط نگران منایع هستید؟
خب یه بدبختی مثل من فکر میکرده این رشته امسال هم شناوره کلی هم تا حالا خوندم حالا واقعا دیگه نمیتونم این رشته رو امتحان بدم؟

شما رشته تون چیه؟

aseman1322

New member
به نفع کسایی میشه که به دو تا درس تسلط دارن مثلا هم ژنتیک خوندن هم میکروب اینطوری شانسشون بیشتر میشه تو هردو رشته شانس قبولی دارند در حالی که قبلا ابنطوری نبود و هر رشته ای که شرکت میکردی فقط همونه میتونستی قبول بشه.
راجه به رشته دوم امتحانی هم که حتما باید از گروه دیگه ای باشه از 2 و3 و4

biotec93

New member

شما رشته تون چیه؟

فکر نمیکنم بخوان رشته ها رو محدود کنن
ال 21 صبر کنید که دفترچه گوگولیشون رو بدن بالاخره

Gildokht

New member
من رشته م رادیوتراپیه
از یه ارشد بیوتک پرسیده بودم گفته بود امسال دیگه شناور نیست

mh891

New member
:sadsmiley:Bacheha man asan khooob nistam.. :((((((((( yani momkene reshteharo mahdood konan ??? Kheily bi ensafye .. in hame khondam yeho biyan began nemishe ..

aseman1322

New member
من رشته م رادیوتراپیه
از یه ارشد بیوتک پرسیده بودم گفته بود امسال دیگه شناور نیست

اون ارشد بیوتک از کجا می دونه آخه؟؟؟؟؟؟ فعلا که چیزی معلوم نشده. من دو ساله دارم می خونم واسه بیوتک
رشته خودمو شرکت می کرم همون سال اول قبول می شدم. این کارو بکنن واقعا......

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا