مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
سلام دوستان گل بیوتکی...
بیوشیمی استرایر فصل14
سلولی فصل رونویسی
میکروب بهادرفصل 7(استافیلوکک)

به طور جدی پیشنهاد میکنم که مباحث بیوشیمی و سلولی رو باهم پیش برید
میتونید ملاک رو لودیش قرار بدید
و اگر در لودیش مثلا بخش پیام رسانی هستید از استرایر هم همون بخش رو مطالعه کنید

Mohammad gh

New member
بچه ها شما وزارت علوم چی رو امتحان میدین؟

من فکر میکنم سلولی مولکولی و ژنتیک مولکولی ارزشش رو داشته باشه مخصوصا چون ضریب ویروس و بیوفیزیک یا ندارن یا اگر باشه خیلی کم هست
بیوتک میکروبی هم خب رشته ی خوبیه ولی مجموعه ی ویروس ایمنیش کمی اذیت میکنه
به هرحال بهتره علوم رو هم شرکت کنید
قطعا ضرری نمیکنید الان تعدادی از بچه های سایت تو گرایشات مختلف علوم مشغول تحصیل هستن
اگرچه میگن که بهداشت رو ترجیح میدادن ولی از علوم هم راضی هستن.مخصوصا که برای تحقیقات گرایشات علوم میتونن حتی بهتر هم باشن

Azin E

New member
واسه علوم اگه اشتباه نکنم ۱۲۰۶ رو امتحان بدین.و توصیم اینه که شرکت کنید.چیزی که از دست نمیدین.شانس قبولی تو علوم بیشتره.مخصوصا چون اکثرا واسه بهداشت دارن میخونن،واسه علوم هنوز نرسیدن درسا رو جمع کنن و ضعیف کنکور میدن.راجع به کتاب یا ج/ز /و/ه هم قبلا کلی تو همین تاپیک حرف زدیم.من با ج/ز/و/ه قبول شدم ولی یکی از دوستای خودم کتاب خوند و قبول شد.مهم کیفیت خوندنه.چون حجم کتاب بیشتره و شما نمیدونین قسمت مهمش کجاست کیفیت خوندن پایین میاد ولی اگه همه کتابو با دقت بالا بخونین بهتر هم نتیجه میگیرین

Mohammad gh

New member
سلام به همه خر من از پل ارشد به خوبی رد شد شما هم نگران نباشید راحتر از اون چیزیه که فکرشو میکنید.زیاد خوندن رو ملاک قرار ندید خوب رو درست بخونید.چون باید همه اطلاعات رو تو روز کنکور داشته باشید با یک روش صحیح مطالعه و بخصوص مرور میتونید به رتبه دلخواه برسید تقریبا دیگه موقع تفریحی خوندن تموم شده و روزی 10 ساعت کمتر نباید بخونید همه چیز رو فدای کنکور کنید تو این 7 ماه که شیرینی قبول شدن با یک رتبه خوب تا اخر عمر زیر زبونتون میمونه از قبولی های رشته خودتون و روش در س خوندن درستشون استفاده کنید مرور کردن اصول داره بی برنامه کار نکنید برنامه خوب باید مثل ساعت باشه و قابل اجرا .رتبه 7 نانو....................

مرسی بخاطر راهنماییتون

baran-

New member
سلام دوستان گل
من فعلا مطلب جدید نمی خونم دارم قبلی ها رو مرور می کنم...تا چ پیش آید...
یا امسال بیوتک متقاضی نداره...
یا انقد مشعول خوندنن که که وقت سر زدن به گروه و ندارن
الله و اعلم...
من هر چند وقت یه بار مثل بعضی پیرزنا(البته دور از جونم!!!!!!!!!) هی غرغر میکنم که آی ایها الناس کسی اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی دریغ:sad:

v.abbasi

New member
سلام دوستان
خسته نباشید خدا قوت
میخاستم بدون برای میکروب کتاب دکتر آموزگار و دکتر بهادر برای خوندن چه علوم و چه بهداشت کافیه؟
کتاب دکتر بهادر و باید از کجا تهیه کرد خیلی سخت پیدا میشه؟؟

Taraa

Well-known member
سلام دوستان گل
من فعلا مطلب جدید نمی خونم دارم قبلی ها رو مرور می کنم...تا چ پیش آید...
یا امسال بیوتک متقاضی نداره...
یا انقد مشعول خوندنن که که وقت سر زدن به گروه و ندارن
الله و اعلم...
من هر چند وقت یه بار مثل بعضی پیرزنا(البته دور از جونم!!!!!!!!!) هی غرغر میکنم که آی ایها الناس کسی اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی دریغ:sad:

سلام

من یکی زیاد وقت نمیکنم سر بزنم اینجا ... ترجیح هم میدم زیاد خودمو درگیر انجمن نکنم از ترس غرق شدن تو حواشیش

از شهریور با روزی 2 ساعت شرو کردم الان روی روزی 6-7 ساعت مطالعه هستم
از شنبه هم مطالعه طبق برنامه ام رو شرو کردم

موفق باشیم

baran-

New member
سلام دوستان
خسته نباشید خدا قوت
میخاستم بدون برای میکروب کتاب دکتر آموزگار و دکتر بهادر برای خوندن چه علوم و چه بهداشت کافیه؟
کتاب دکتر بهادر و باید از کجا تهیه کرد خیلی سخت پیدا میشه؟؟

من در کنار بهادر؛جاوتز رو هم می خونم...
اره کتابش خیلی سخت گیر میاد..منم پارسال از طریغ اینتزنتی سفارش دادم(از شعبه اصلیش:تبریز)برام پست کردن

baran-

New member
کسی بیوشیمی دولین می خونه ؟؟؟؟؟ خوب هس ؟؟ :dadad4:

من دولین و دارم ولی هنوز خیلی سراغش نرفتم{فقط فصل1:)))))}
ولی خب دولین کاملا بالینیه
اگه قراره فقط یه کتاب بیوشیمی بخونید بهتره یا استرایر یا لنینجریا ضروریات محمدی رو بخونید

Mohammad gh

New member
کسی بیوشیمی دولین می خونه ؟؟؟؟؟ خوب هس ؟؟ :dadad4:

والله کتابش کمی روی مخ هست
شاید بخاطر اینه که هیچ ترجمه ی درست حسابیی ازش نیست
البته جدیدا رضا محمدی ترجمش کرده که با این حساب باید بهترین ترجمه ی بازار بوده باش
منم فکر میکنم همون لنی و اسی که دوستمون معرفی کردن گزینه های بهتری هستن

mh891

New member
آره خوندم دولینو سخته . :wacsmiley:
ضروریات محمدی بخونم یا استرایر ؟؟؟؟ پایه بیوشیمیم ضعیفه ... کدوم بهتره برا من ؟؟؟ لطفا کمکم کنین گیج شدم:sad:

aseman1322

New member
آره خوندم دولینو سخته . :wacsmiley:
ضروریات محمدی بخونم یا استرایر ؟؟؟؟ پایه بیوشیمیم ضعیفه ... کدوم بهتره برا من ؟؟؟ لطفا کمکم کنین گیج شدم:sad:
دوست عزیز اگه ژایه بیوشیمیت ضعیفه من کتاب دکتر احسانی رو بهت معرفی می کنم و در کنارش کتاب برای کنکور رو بخون بعدش تست های هر فصل رو جدا جدا بزن
اما اگه یه کمی اطلاعات از بیوشیمی داری استرایر رو بگیر و بخون
موفق باشی

baran-

New member
استرایر به نظرم خیلی خوب و ساده توضیح داده
فقط یه کم زیاده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا