مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdieh

New member

میکروب بهادر بهترین کتاب کنکوریه. ولی جزئیات توش نیست. اگه پایه میکروبت خوبه و به درصد حدود 40 راضی هستی کافیه. ولی اگه نتیجه بهتری میخایی یه کتاب مرجع مثل جاوتز درکنارش داشته باشی بهتره. (بخصوص برا اینکه هر جا رو متوجه نشدی از رو جاوتز مفصلشو بخونی) تست میکروب هم برای آزمون وزارت علوم، خانه زیست کافیه. ولی اگه برا جفتش(هم بهداشت هم علوم میخای امتحان بدی) iqb بهتره

شیمی مورتیمر خوبه. فقط باید درکنارش تست بزنی. کتاب تست شیمی عمومی تو بازار وجود نداره. درنتیجه تستای سالای قبل رو از همین سایت دانلود کن

زبان لزگی عالیه. (هم سوالای وزارت علوم رو پوشش میده، هم وزارت بهداشت) فقط سعی کن از جعبه لایتنر حتما استفاده کنی . بازدهیتو بالا میبره

زیست سلولی مولکولی "برای کنکور " کمه. اگه زیست سلولی و مهندسی ژنتیک مهدوی رو در کنارش بخونی نتیجه عالی میشه. برا تست سلولی هم، iqb هم وزارت بهداشت رو پوشش میده هم وزارت علوم

خیلی کامل توضیحاتش

eco.bio

New member
بچه ها چه خبرااااااااااااااااا:65d6a5d6s:
اوضاع خوبه؟
یعنی اینطوریه:smilies-azardl (181
یا نه اینطوریه:smiliess (9):

هاکان

New member
ممنونم تارا جان خیلی مفید و کامل توضیح دادین.
به امید پیروزی در ارشد 92
از این کمک بسیار بزرگت ممنونم.:riz304:

eco.bio

New member
بچه ها شما درس میخونید براتون سوال پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟ من که همش سوال دارم

تو فصل یک جاوتز من ، تو بخش قارچها نوشته:

جدار لوله ها از جنس پلی ساکاریدی به نام کیتین بوده که مشابه دیواره سلولی پروکاریوت ها است

فک کنم به جای پروکاریوت ها باید مینوشت یوکاریوت ها !!!!!!!!!!!!
تو کتاب شما چی نوشته؟ نظر خودتون چیه؟

تو کتاب من که نوشته مشابه دیواره سلولی است!:ad54ad: دیگه پروکاریوت یا یوکاریوت ننوشته!:shocked:

saharandishe

New member
سلام دوستان خسته نباشید،اوضاع خوب پیش میره،؟رضایت بخش هست.؟
امیدوارم که همگی پرنشاط وپرانرژی باشین.

آخرین ویرایش:

kiana

New member
salam dustaye azizam man 92 konkur daram vali hanuz shuru nakardam :smiliess (12): taze az in hafte mikham shuru konam be nazaretun manbae shimi chi bekhunam ?

saharandishe

New member
salam dustaye azizam man 92 konkur daram vali hanuz shuru nakardam :smiliess (12): taze az in hafte mikham shuru konam be nazaretun manbae shimi chi bekhunam ?

سلام خوش اومدین،میتونیدبرای پیداکردن مناسبترین منابع به پست های اول این تاپیک سربزنیدولی مختصرابرای شیمی مورتیمرمنبع پیشنهادی وتوصیه شده ای هست که همه باهم دراین زمینه متفق القول هستند.

kiana

New member

سلام خوش اومدین،میتونیدبرای پیداکردن مناسبترین منابع به پست های اول این تاپیک سربزنیدولی مختصرابرای شیمی مورتیمرمنبع پیشنهادی وتوصیه شده ای هست که همه باهم دراین زمینه متفق القول هستند.

ممنون عزیزم امیدوارم با کمک همدیگه امسال قبول بشیم :auizz3ffy9vla57584x

هاکان

New member
سلام بچه ها
نظرتون چیه بیایم فقط مهارتهای لزگی رو بین گروه خودمون تقسیم بندی کنیم بعد به ایمیل هم ارسال کنیم؟؟؟
آزمونای سال قبل رو که همه داریم فقط مهارتها.حالا اگه جمع بخواد آزمونای سال قبل رو هم با هم ترجمه کنیم؟؟؟
منتظرم
بیوتک های عزیز موافقید؟؟؟

هاکان

New member
راستی من میخوام هر جمعه بیام اینجا و فصولی رو از هر منبع که قرار هست تو اون هفته بخونم اعلام کنم
به نظرم اگه بیایم برا خوندن کتابای دیگمونم این روش رو اجرایی کیم می تونیم اینجا سوالاتی که داریم و همینطور تستایی که داریم و بزاریم و گروهی با هم جواب بدیم؟؟؟
نظرتون چیه بچه ها؟؟؟

unique2000

New member
سلام من که خیلی موافقم عالیه
راستی من میخوام هر جمعه بیام اینجا و فصولی رو از هر منبع که قرار هست تو اون هفته بخونم اعلام کنم
به نظرم اگه بیایم برا خوندن کتابای دیگمونم این روش رو اجرایی کیم می تونیم اینجا سوالاتی که داریم و همینطور تستایی که داریم و بزاریم و گروهی با هم جواب بدیم؟؟؟
نظرتون چیه بچه ها؟؟؟

eco.bio

New member
بنظر من خب لزگی رو تو تایپک دیگه بچه ها انجام میدن بهتره با اونا همکاری کنیم که دیگه هم دوباره کاری نشه.
:smiliess (4):منکه با کتابهای دیگه موافقم.

aohm

New member
بچه ها...واقعا شرمنده كه بي ارتباط با بحث سوال ميپرسم
تقصير...:ph34r-smiley:.. بعضياست.. كه بايد راهنمايي كنن اما نميكنند:smiliess (7):،خب من چكار كنم؟!!:dadad4:
شما ميدونيد كتاب ميكروب تاليف بهادر و مباني سلولي مولكولي مهدوي تو فروشگاه سايت هست يا نه؟ من گشتم پيداش نكردم
ميشه اگه هست لينكشو اينجا بذاريد تا بقيه هم استفاده كنن
ممنون ميشم

aohm

New member
منابع من اینا هستن:
زیست: برای کنکور
میکروب:بهادر
شیمی:مورتیمر
زبان:لزگی
حالا میتوند کمکم کنید؟؟؟

كتابايي كه نداري رو ميتوني از فروشگاه سايت تهيه كني.اينا آدرسشه:
فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

راهنمای خرید - فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

آخرین ویرایش:

aohm

New member
مرسي تارا جان
ولي اتفاقا من اصرار دارم از همينجا بخرم.. و از همه دوستان هم خواهش ميكنم همينكارو بكنن،چون براي تامين هزينه هاي سايت ما هم وظيفه مونه كه همكاري كنيم،چون همه مون يه جور به اين سايت مديونيم
حالا من نميخاستم اسم بيارم تارا جان...ولي منظورم از بعضيااااااا.......آره:smiliess (6): :smiliess (3):

biotechnologist

New member
دوستان من دوباره اومدم.ببخشید چند روز به اینترنت دسترسی نداشتم.امیدوارم ازم دلگیر نشده باشید.اینترنت جدیدم فعال شه دوباره همش میام.:28:

biotechnologist

New member
راستی من هنوز تو اندامکها موندم.آخه یه ذره کار برام پیش اومد.امیدوارم شما خوب پیش رفته باشید.:smilies-azardl (113

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا