مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hoorsa

New member
سلام بچه ها خسته نباشین میگم بچه ها چون عادت کردم اخه معلم کلاس دوم ابتدایی ام (قراردادی !!!)بعد از ظهرام یه نی نی 1 ساله دارم باید نگهش دارم پس به خودتون امید وار باشین با اراده برین جلو موفق میشین منم بالاخره تا ساله دیگهام شده به شما میرسم فقط میخوام بدونین هیچ چیز به اندازه درس خوندن نمیتونه مسیر زندگیتونو عوض کنه!!!!!من تو سختی زندگی افتادم میدونم بخونین !!!!!!!!!!!!خودتونو بکشین قبول شین من نمیتونم زود زود گزارش بدم ولی واسه همتون دعا میکنم هیچ وقت خسته نشین:riz304:

می دونید، قبلا من جای الان شما بودم ، بقیه بچه های تاپیک جای الان من، مطمئن باشید بعدا شما جای الان من می شید ، من جای الان بچه های تاپیک و یکی دیگه میاد جای الان شما می شه و این داستان ادامه داره
به خدا می دونم خیلی سخت نوشتم ...خیلی
:riz513:

HONEY2

New member
می دونید، قبلا من جای الان شما بودم ، بقیه بچه های تاپیک جای الان من، مطمئن باشید بعدا شما جای الان من می شید ، من جای الان بچه های تاپیک و یکی دیگه میاد جای الان شما می شه و این داستان ادامه داره
به خدا می دونم خیلی سخت نوشتم ...خیلی
:riz513:
متوجه شدم ممنون موفق باشی:smilies-azardl (181

eco.bio

New member
سلام اکوجان اخه مرتضی میگفت اول تست ایکوبی بزنید تا بهتر بفهمید کدوم منبع بهتره و اسه همین گفتم اول تستای هر فصل رو میخونم بدونم کجاها مهم تره بیشتر بخونم:idea_majidonline:

دوست عزیز لابد منظور اقا مرتضی این بوده که اول تستهارو یه نگاه بکنین ببینین که از کجا سوال بیشتر میدن. اخه درسو نخونده چطور میخوایین تست بزنین مگر اینه پیش زمینه خووووووووبی داشته باشین! شما بخونین بعدش تست بزنین که موقع تست زدن هم میتونین سبک و سنگین کنین:28:

eco.bio

New member
سلام بچه ها خسته نباشین میگم بچه ها چون عادت کردم اخه معلم کلاس دوم ابتدایی ام (قراردادی !!!)بعد از ظهرام یه نی نی 1 ساله دارم باید نگهش دارم پس به خودتون امید وار باشین با اراده برین جلو موفق میشین منم بالاخره تا ساله دیگهام شده به شما میرسم فقط میخوام بدونین هیچ چیز به اندازه درس خوندن نمیتونه مسیر زندگیتونو عوض کنه!!!!!من تو سختی زندگی افتادم میدونم بخونین !!!!!!!!!!!!خودتونو بکشین قبول شین من نمیتونم زود زود گزارش بدم ولی واسه همتون دعا میکنم هیچ وقت خسته نشین:riz304:

تجربه ثابت کرده کسایی که تو سخت ترین شرایط هستن بهترین نتیجه رو میگیرن. واقعا ذات انسان اینجوریه که تو موقعیت سخت میتونه خودشو نشون بده دوست من:applause:

biotechnologist

New member
ویرایش جدید IQB باکتری احتمالا بزودی به بازار بیاد که از نظر سوالات بیوتک مورد توجه است.:thumbsupsmileyanim:

biotechnologist

New member
باکتری آنتی بیوتیک رو تموم کردم.فلور نرمالم.دارم 1 دور بخشهایی رو که خوندم مرور میکنم.مولکولی رو نویسی رو تموم کردم.شیمی عمومی و آلی رو هم دارم میخونم ولی نمیدونم کدوم فصل های مورتیمره.زبان هنوز همون قبلی ها هستم.:14:

eco.bio

New member
بیوتکنولوژیست عزیز فلور نرمالم باید بخونیم؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

kiana

New member
سلام دوستان یه سوال داشتم زیست رو اول از سلولی بهتره شروع کرد یا از ملکولی؟ :21:

biotechnologist

New member
هر طور راحت تری.من همیشه اول مولکولی میخوندم بعد سلولی،ایندفه اول سلولی خوندم بعد مولکولی:thanks:

biotec2013

New member
سلام
اگه ممکنه برنامه درسی رو که گروهی قراره بخونید به منم بگید
من تازه می خام شروع کنم
ممنون میشم

م.صفری

New member
سلاام
اگه کسی دفترچه انتخاب رشته علوم پزشکیو داره لینکشو اینجا بذاره یا برام میل کنه لطفا
اینم میلم smasoore@yahoo.com

من هر چی سرچ میکنم مال وزارت علم میاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا