مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eco.bio

New member
بیوتکنولوژیست عزیزم منظورم این بود که اصلا هیچ کدوم از بچه های بیوتک نه به تاپیک سر میزنن نه....:14:

hoorsa

New member
بیوتکنولوژیست عزیزم منظورم این بود که اصلا هیچ کدوم از بچه های بیوتک نه به تاپیک سر میزنن نه....:14:

هستم اگر خستمم
با بروبچ هستمم
این بیت رو برای عوض کردن فضا به همه ی بیوتک های سال بعد و سال های بعد! تقدیم می کنم
اکو بیو جون من که دارمتون از دور...اما خنده داره بیام اینجا چون خوب پیش نمی رم
مثلا بیام بگم من هنوز 80 صفحه میکروب خوندم...هنوز فصل 5 مورتیمرم...هنوز 40-30 صفحه سلولی خوندم...زبان صفحه 40 لزگی ام؟
آره ؟ خب نمی شه که قربونت برم ...خب اینجا جای کسی هست که خوب می خونه تا بقیه ی بچه ها هم اونو نگا کنن و حس رقابت شکل بگیره

eco.bio

New member
هستم اگر خستمم
با بروبچ هستمم
این بیت رو برای عوض کردن فضا به همه ی بیوتک های سال بعد و سال های بعد! تقدیم می کنم
مثلا بیام بگم من هنوز 80 صفحه میکروب خوندم...هنوز فصل 5 مورتیمرم...هنوز 40-30 صفحه سلولی خوندم...زبان صفحه 40 لزگی ام؟
آره ؟ خب نمی شه که قربونت برم ...خب اینجا جای کسی هست که خوب می خونه تا بقیه ی بچه ها هم اونو نگا کنن و حس رقابت شکل بگیره

وای عزیزم خیلی خنده دار بود مرسی :25r30wi:
خب عزیزم قرار نیس فقط هرکی که خونده بیاد اینجا اعلام کنه بیایین حرف بزنین تا ما هم بدونیم دوستان هستند همین.:28:

biotechnologist

New member
هستم اگر خستمم
با بروبچ هستمم

از کجا میدونید؟
شاید یکی از شما کمتر خونده باشه و با دیدن تلاش و روحیه شما اونم انرژی بگیره:thumbsupsmileyanim:

biotechnologist

New member
من رونویسی رو شرو کردم.بقیه هنوز مثل قبل هستن.آخه چون خیلی خسته بودم دو سه روز واسه خودم استراحت کردم:whistle::painting::smilies-azardl (113

eco.bio

New member
خیلی خوبه بیوتکنولوژیست عزیز. منم میخونم ولی گزارشم گفتنی نیس:sadsmiley: یه مشکلی داشتم که واقعا از برنامه عقب افتادم ولی شکر خدا:ad54ad:

hoorsa

New member
وای عزیزم خیلی خنده دار بود مرسی :25r30wi:
خب عزیزم قرار نیس فقط هرکی که خونده بیاد اینجا اعلام کنه بیایین حرف بزنین تا ما هم بدونیم دوستان هستند همین.:28:

عزیزم همه که مثل تو به مسایل نگاه نمی کنن و خنده شون نمی گیره
برو یه سر به ارسال هام بزن ببین چه برچسب هایی که سرشوخ طبعی بهمون نچسبوندن
واقعا از ته ته قلبم برای خودم متاسفم

hoorsa

New member
از کجا میدونید؟
شاید یکی از شما کمتر خونده باشه و با دیدن تلاش و روحیه شما اونم انرژی بگیره:thumbsupsmileyanim:

[چی بگم والا...شایدم حق با شماست
باشه ...پس من از این به بعد میام دورهمی خوش می گذره
به قول شاعر : من با تو خوشم تو خوشی با دل من..."دل من" بود ؟نمی دونم یادم رفته دقیقا چی بود
حافظه م درحد حافظه ماهیه...سه ثانیه س
فردا میام گزارش کار می دم...امروز باید برم حرفایی که تو یه تاپیکی شنیدمو هضم کنم...یه خورده عصبانیم از خودم[

eco.bio

New member
هورسا جون من نمیدونم کیا ناراحتت کردن ولی عزیزم اگه بخوای با حرف و دیدگاه مردم زندگی کنی دیگه کارت ساخته هس. ولشون کن زندگیتو بکن به موقعش اظهار نظر کن و وفتیم اونا حرف نا بجایی زدن خودتو به بی خیالی بزن:a2d3:

HONEY2

New member
سلام خوب هستید دوستان یه سوال داشتم منتست iqbواسه سلولی از اول تا اخر بخونم یا فقط سوالایی که مشخص شده واسه زیست فناوری هست بزنم برم سراغ لودیش؟:smiliess (11):

eco.bio

New member
سلام خوب هستید دوستان یه سوال داشتم منتست iqbواسه سلولی از اول تا اخر بخونم یا فقط سوالایی که مشخص شده واسه زیست فناوری هست بزنم برم سراغ لودیش؟:smiliess (11):

سلام دوست عزیز. اره باید همه شونو بخونین! درضمن یعنی چی برم سراغ لودیش؟!!!!!!!!!! اگه منظورتون اینه لودیش بخونی اره لودیش بهتره.

hoorsa

New member
هورسا جون من نمیدونم کیا ناراحتت کردن ولی عزیزم اگه بخوای با حرف و دیدگاه مردم زندگی کنی دیگه کارت ساخته هس. ولشون کن زندگیتو بکن به موقعش اظهار نظر کن و وفتیم اونا حرف نا بجایی زدن خودتو به بی خیالی بزن:a2d3:

بی خیالش شدم ...تموم شد
من که نمی تونم به خاطر خوش آمد بقیه خودمو عوض کنم...
من همینم که هستم...به قول شاعر :
خودت باش
کسی هم خوشش نیامد خوب نیامده دیگه
این جا که مجسمه سازی نیست
"با اندکی تصرف"

hoorsa

New member
سلام بچه ها
آی کیو بی میکروب من تست های بیوتکنولوژی رو نداره...همش مال میکروب و قارچ و ویروسه
به نظرتون غیرطبیعی نیست ؟
چاپش برا سال 91 هست

hoorsa

New member
سلام بچه ها..من اومدم گزارش بدم که تا امروز چی خوندم...ببخشید قبلا گفته بودم فردا میام اما نشد فردا بیام ، امروز اومدم دیگه
سلولی مولکولی برای کنکور 32 صفحه از 360 صفحه
شیمی مورتیمر 67 صفحه از 257 صفحه (5 فصل اول رو خوندم)
میکروب آموزگار 84صفحه از 480 صفحه
زبان هم به میمنت و مبارکی 25 صفحه از 534 صفحه ی لزگی
حدودا اوایل آذر شروع کردم و اوایل دی تقریبا جدی خوندم !!!
برنامه من :از یکشنبه تا چهارشنبه صبح ها بیمارستان(چهارشنبه ها لانگ هستیم)
ظهر هم خستگی صبح رو از تنمون بیرون می کنیم
شب هم برنامه ی درسی فردا رو عوض می کنیم و ناخن هامونو سوهان می زنیم.......
خب شوخی کردم...ظهرا حدود یک یا دو میرسم خونه..تا5و6 که هیچی اما شبا رو دارم+پنجشنبه ها و جمعه ها و شنبه هاکامل
آها یادم رفت که بگم لغات ضروری تافل هم می خونم
و یه چیز مهم تر اینکه به روش جی 5 درس می خونم....چیزی شبیه به لایتنر
حالا اگه بچه ها بیان و بگن که تا حالا چقدر خوندن ممنون می شم و می فهمم چقدر عقب هستم
من سال اول کنکورم هست و رشته مم غیر مرتبطه

HONEY2

New member
سلام خسته نباشی لااقل بدون یکی هست از توام عقب تره!!!!!!!!!!!!!!!!!ببخشد واسه منم سوال پیش اومده تستای غیر بیوتکنولوژی رم باید از iqbبزنیم؟
:33:

hoorsa

New member
سلام خسته نباشی لااقل بدون یکی هست از توام عقب تره!!!!!!!!!!!!!!!!!ببخشد واسه منم سوال پیش اومده تستای غیر بیوتکنولوژی رم باید از iqbبزنیم؟
:33:

مرسی هانی جان
پس بیا دوتایی خودمونو به بقیه برسونیم
من که می خونمشون نمی دونم لازمه یا نه..اما به نظرم بخونی خیلی بهتره...خودتو بیشتر محک می زنی
شما آی کیوبی میکروب تون سوالای بیوتک هم داره؟

HONEY2

New member
سلام دوست عزیز. اره باید همه شونو بخونین! درضمن یعنی چی برم سراغ لودیش؟!!!!!!!!!! اگه منظورتون اینه لودیش بخونی اره لودیش بهتره.

سلام اکوجان اخه مرتضی میگفت اول تست ایکوبی بزنید تا بهتر بفهمید کدوم منبع بهتره و اسه همین گفتم اول تستای هر فصل رو میخونم بدونم کجاها مهم تره بیشتر بخونم:idea_majidonline:

HONEY2

New member

مرسی هانی جان
پس بیا دوتایی خودمونو به بقیه برسونیم
من که می خونمشون نمی دونم لازمه یا نه..اما به نظرم بخونی خیلی بهتره...خودتو بیشتر محک می زنی
شما آی کیوبی میکروب تون سوالای بیوتک هم داره؟
نه ماله منم نداره!!!!!:5:

HONEY2

New member
سلام بچه ها خسته نباشین میگم بچه ها چون عادت کردم اخه معلم کلاس دوم ابتدایی ام (قراردادی !!!)بعد از ظهرام یه نی نی 1 ساله دارم باید نگهش دارم پس به خودتون امید وار باشین با اراده برین جلو موفق میشین منم بالاخره تا ساله دیگهام شده به شما میرسم فقط میخوام بدونین هیچ چیز به اندازه درس خوندن نمیتونه مسیر زندگیتونو عوض کنه!!!!!من تو سختی زندگی افتادم میدونم بخونین !!!!!!!!!!!!خودتونو بکشین قبول شین من نمیتونم زود زود گزارش بدم ولی واسه همتون دعا میکنم هیچ وقت خسته نشین:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا