مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

Samaneh1366

New member
سلام
سمانه خانوم ممنون بابت راهنمایی
یه جورایی درس زده شده بودم
امیدوارم دوباره بتونم مثل قبل روی درس تمرکز کنم
اگه مشکلی داشتم باز مزاحم میشم
بازم ممنون
موفق باشی
خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم
موید باشید

tooran.b

New member
سلام مریم جان امیدوارم تو هم موفق باشی وقتی بدونبم رقیب سر سخت داریم انگیزه بیشتر هم پیدا میکنیم من که مطمینا قبولم اگه رقیب سر سخت بخواین من هستم

آخرین ویرایش:

maryam.82

New member
سلام مریم جان امیدوارم تو هم موفق باشی وقتی بدونبم رقیب سر سخت داریم انگیزه بیشتر هم پیدا میکنیم من که مطمینا قبولم اگه رقیب سر سخت بخواین من هستم

سلام
چه شروع پر قدرتی؟؟؟؟؟؟؟ خوش آمدید

مرسی دوستان
ایشالا که همه با هم همکلاس بشیم
:28:
سر دو راهی مونده بودم
یا بیکاری و خونه نشینی( با این اوضاع، کار که اصلا نیست)
یا ادامه تحصیل و سرگرم شدن تا دو سال دیگه(هرچند که دیر شده واسه ادامه تحصیل)
که فعلا راه دوم رو انتخاب کردم...تا خدا چی بخواد!

mehdi.63

New member
بازم کمک

سلام سمانه خانوم
بازم ممنون واسه معرفی منابع بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی
من بروجرد زندگی میکنم
واسه کتاب میکروب و شیمی پارسه ، به نمایندگی پارسه سر زدم ، ولی گفت کتاب تکی نمیفروشیم ... باید پک کامل صنایع غذایی رو ببری !
2 شنبه میخوام بیام تهران واسه اوون کتابا که معرفی کردی
واسه پارسه توو انقلاب جایی هست کتاب تکی میکروب و شیمی پارسه رو پیدا کنم ..اگه هست ممنون میشم راهنماییم کنی
یه سوال دیگه هم دارم واسه بقیه کتابها ، ممنون میشم اسم دقیق کتاب مولف و ناشر کتاب رو بگی
شرمنده که دم و دقیقه مزاحم میشم
منتظر راهنمایتون هستم:smiliess (10):

Samaneh1366

New member
سلام سمانه خانوم
بازم ممنون واسه معرفی منابع بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی
من بروجرد زندگی میکنم
واسه کتاب میکروب و شیمی پارسه ، به نمایندگی پارسه سر زدم ، ولی گفت کتاب تکی نمیفروشیم ... باید پک کامل صنایع غذایی رو ببری !
2 شنبه میخوام بیام تهران واسه اوون کتابا که معرفی کردی
واسه پارسه توو انقلاب جایی هست کتاب تکی میکروب و شیمی پارسه رو پیدا کنم ..اگه هست ممنون میشم راهنماییم کنی
یه سوال دیگه هم دارم واسه بقیه کتابها ، ممنون میشم اسم دقیق کتاب مولف و ناشر کتاب رو بگی
شرمنده که دم و دقیقه مزاحم میشم
منتظر راهنمایتون هستم:smiliess (10):
سلام
بله موسسه پارسه پک رو کامل میفروشه راستش منم این جزوه هارو از کرج دم دانشکده کشاورزی تهران تهیه کردم البته الان اطلاع ندارم که الانم هست یا نه..
من واسه این رشته 2 احتمال میدم اگه این رشته رو دانشگاه دامپزشکی تهران میگره احتمالا طراح های سئوال شما با ما 1 باشن اگه اینجوری باشه بهتون پارسه رو معرفی نمیکنم نمیخوام شرمنده بشم پس میشه 1 لطفی بکنید من دفترچه رو ندیدم بهم بگید دانشگاه تهران میگیره؟؟
در این حالت بهتون اینارو پیشنهاد میدم
1 - شیمی مواد دکتر فاطمی
2-میکروب ام . آر . ادمز
3-نگهداری دکتر فاطمی
4- بهداشت مواد غذایی 1- دکتر رکنی 2- بهداشت شیر و فرآوردهای آن دکتر گیتی کریم 3- سوسیس و کالباس دکتر حسینی
5_ کنترل کیفیت اگه میتونید نقندریان رو بخونید اگه نه که کتاب درسنامه جامع کارشناسی ارشد صنایع غذایی تالیف احسان جناب معرف به میر
اما در حالت 2 اگه طراح ها از صنایع غذایی باشن همون پارسه رو پیشنهاد میدم
و برای تهیه این کتاب ها اصلا نباز به اومدن به تهران نیست از طریق اینترنت میشه خرید
موفق باشید

mehdi.63

New member
سلام سمانه جان
توو دفترچه که اسم دانشگاه نزده ... فقط اسم رشته هست
بعد کنکور ، اگه مجاز بشم اسم دانشگاه ها رو میتونم واسه انتخاب معرفی میکنن.
اما این رشته اولین ساله که به ارشد گروه دامپزشکی اضافه شده
99% همون احتمال اولتون درسته یعنی طراح دانشکده دامپزشکی تهران باید باشه.
توو این کتابها ، کتاب رکنی رو دارم دوران کاردانی خوندم ،
نقطه قوت من زبان انگلیسی عمومی و میکروب شناسی هست
ولی زبان تخصصی مشکل دارم
بهر حال اول خدا بعد شما کمکم کنید
توو این زمونه مثل شما کم گیر میاد که به فکر کمک به مردم باشه.
بازم ممنون

Samaneh1366

New member
سلام سمانه جان
توو دفترچه که اسم دانشگاه نزده ... فقط اسم رشته هست
بعد کنکور ، اگه مجاز بشم اسم دانشگاه ها رو میتونم واسه انتخاب معرفی میکنن.
اما این رشته اولین ساله که به ارشد گروه دامپزشکی اضافه شده
99% همون احتمال اولتون درسته یعنی طراح دانشکده دامپزشکی تهران باید باشه.
توو این کتابها ، کتاب رکنی رو دارم دوران کاردانی خوندم ،
نقطه قوت من زبان انگلیسی عمومی و میکروب شناسی هست
ولی زبان تخصصی مشکل دارم
بهر حال اول خدا بعد شما کمکم کنید
توو این زمونه مثل شما کم گیر میاد که به فکر کمک به مردم باشه.
بازم ممنون

خواهش میکنم شما لطف دارید خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم
موفق باشید

pegah_baran

New member
سلام به همگی
دوستان به نظرتون میشه میکروب و شیمی رو از جزوات پارسه بخونم؟ آخه حجم کتابا خیلی زیادن منم ببخشیدا بی حوصله. اصلا جزوه خاصی واسه رشته بهداشت و ایمنی هست یا نه:33:. ممنون میشم راهنمایی کنید. وقت کمه یا من حس میکنم فرصت زیادی نمونده؟ آخه من از صفر شروع کردم هنوز زیاد پیش نرفتم. 2 -3 تا فصل میکروبو خوندم چند صفحه ای هم شیمی و اصول ولی بقیه رو باز نکردم.( کتاب شیر و گوشت و هم که شکر خدا هنوز نگرفتم)، سم شناسی و ... رو هم حذف کردم ببخشید که خیلی تنبلم ولی لطفا راهنمایی کنید...

دانیال

New member
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان؛
تصمیم گرفتم تا با تهیه جزوه و کتاب شروع به مطالعه کنم. به نظر شما از کدام موسسه جزوه و کتاب تهیه کنم؟؟؟
و در کل مطالعه کدام یک از موارد زیر بهتر می باشد؟؟
1- کتابهای رفرنس اعلام شده از وزارت بهداشت
2- جزوات آموزشی موسسات

با تشکر

amiir

New member
سلام خدمت همه دوستای عزیز!
خسته نباشید و امیدوارم از درس خوندن خسته نشده باشین.
دانیال جان به نظر من فقط و فقط همین رفرنسای وزارت بهداشت خوب خوب بخونی جواب میده و اصلا نیازی به جزوه و بسته آموزشی و کنکور آزمایشی نیست.
موفق باشی!

دانیال

New member
imeni ghazayi tehran
سلام و خسته نباشید؛
تصمیم گرفتم تا با تهیه جزوه و کتاب شروع به مطالعه کنم. به نظر شما از کدام موسسه جزوه و کتاب تهیه کنم؟؟؟
2- جزوات آموزشی موسسات

با تشکر

Samaneh1366

New member
سلام به همگی
دوستان به نظرتون میشه میکروب و شیمی رو از جزوات پارسه بخونم؟ آخه حجم کتابا خیلی زیادن منم ببخشیدا بی حوصله. اصلا جزوه خاصی واسه رشته بهداشت و ایمنی هست یا نه:33:. ممنون میشم راهنمایی کنید. وقت کمه یا من حس میکنم فرصت زیادی نمونده؟ آخه من از صفر شروع کردم هنوز زیاد پیش نرفتم. 2 -3 تا فصل میکروبو خوندم چند صفحه ای هم شیمی و اصول ولی بقیه رو باز نکردم.( کتاب شیر و گوشت و هم که شکر خدا هنوز نگرفتم)، سم شناسی و ... رو هم حذف کردم ببخشید که خیلی تنبلم ولی لطفا راهنمایی کنید...

سلام دوست من
نه عزیزم اصلا این کارو نکن فقط رفرنس بخون و نگران زمان هم نباش زمان داری ولی اگه رشته ات با بهداشت خیلی فرق داره و اصلا هیچی در مورد شیمی و ... نمیدونید پیشنهاد میدم 1 دور از رو پارسه بخون بعد از رو کتاب ها
موفق باشی :rose:

Samaneh1366

New member
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان؛
2- جزوات آموزشی موسسات

با تشکر

سلام آقا دانیال
من جزوه رو پیشنهاد نمیکنم بهترین راه خوندن رفرنس هاست
موفق باشید

Samaneh1366

New member
سلام خدمت همه دوستای عزیز!
خسته نباشید و امیدوارم از درس خوندن خسته نشده باشین.
دانیال جان به نظر من فقط و فقط همین رفرنسای وزارت بهداشت خوب خوب بخونی جواب میده و اصلا نیازی به جزوه و بسته آموزشی و کنکور آزمایشی نیست.
موفق باشی!
سلام
شما هم خسته نباشید .. با شرمندگی تمام چند تا سئوال داشتم شما ارشد اصفهان میخوندید یا تهران ؟ از قضیه گرفتن دانشجوی شهریه ای از ترم بهمن با خبرید؟ آیا دانشگاه شما قراره ظرفیت بده؟ ممنون میشم جواب بدید

amiir

New member
سلام
شما هم خسته نباشید .. با شرمندگی تمام چند تا سئوال داشتم شما ارشد اصفهان میخوندید یا تهران ؟ از قضیه گرفتن دانشجوی شهریه ای از ترم بهمن با خبرید؟ آیا دانشگاه شما قراره ظرفیت بده؟ ممنون میشم جواب بدید
سلام،من علوم پزشکی اصفهان میخونم!
والله بخشنامه پذیرش دانشجوی شبانه رو تو اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه زدن ولی اینکه رشته ما رو هم بگیرن یا نه نمیدونم از مدیرگروهمون پرسیدیم گفت ما که موافقت نکردیم ولی تصمیم نهایی رو خود وزارت خونه میگیره و زیاد دست دانشگاه ها باز نیست. از یه طرفم وزیر بهداشت دو روز پیش تو صحبتاش گفت که پذیرش دانشجوی شبانه به عهده دانشگاهاس معلوم نیست چی میگن فقط باید منتظر بمونین ببینین چی میشه.
دانشجوای دانشگاه که به شدت معترضن و حتی طومار هم نوشتیم ولی اینطور که معلومه تصمیم اصلی با وزارت خونه هست دیگه باید منتظر موند تا30آبان.

بالا