مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

دانیال

New member
:thanks:
سلام وادب خدمت تلاشگران عرصه علم
امیدوارم همگی خسته نباشین
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Samaneh1366

New member
سلام دوستان ....
نظر شما متین اما نرم افزار pbd فقط به علت نصب راحت رو گوشی و گستردگی لغات معرفی کردم
برنامه امروز را اجرا کردم آخر شب اطلاع میدم

eng.food

New member
سلام
از مسافرت اومدم درگیر این تکمیل ظرفیت داتشگاه ازادم هنوز نشده بخونم!
میخوام فرمش رو تکمیل کنم نمیدونم چطوری الویت بندی کنم
کسی هم کمک نمیکنه:smiliess (7):

Samaneh1366

New member
سلام رسیدن به خیر من ارشد آزاد شرکت نکردم اما اگه گرایشی که شرکت کردید مهم نیست از ورامین شروع کنید بعد شهریار بعد دامغان ... همیشه میگن انتخاب اول رو آرمانی بزنید( تحقیقات) رتبه شما چند بوده تو کدوم واحد امتحان دادید؟
آلبالو جان پارسه جزوه است برای میکروب مواد غذایی رشته صنایع غذایی و کامل هستش اگه کنار ادمز بخونی خوبه و کتاب میر نوشته احسان جناب هستش و آخرش تست هم داره اما اونم مال صنایع غذایی هستش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eng.food

eng.food

New member
اگه جزوه پارسه دارین بگین یه تقسیم بندی کنیم مباحثش رو با یه رفع اشکال از تقسیم بندی ها چه طوره؟

eng.food

New member
اگه از پارسه میخونید بگید مباحثش رو با هم برنامه بریزیم

eng.food

New member
سلام رسیدن به خیر من ارشد آزاد شرکت نکردم اما اگه گرایشی که شرکت کردید مهم نیست از ورامین شروع کنید بعد شهریار بعد دامغان ... همیشه میگن انتخاب اول رو آرمانی بزنید( تحقیقات) رتبه شما چند بوده تو کدوم واحد امتحان دادید؟
آلبالو جان پارسه جزوه است برای میکروب مواد غذایی رشته صنایع غذایی و کامل هستش اگه کنار ادمز بخونی خوبه و کتاب میر نوشته احسان جناب هستش و آخرش تست هم داره اما اونم مال صنایع غذایی هستش
سلام مرسی
انتخاب کردم تموم شد

tooran.b

New member
سلام خدمت همه بچه های بهداشت و ایمنی مواد غذایی
پیشنهاد خوبیه برای مطاله گروهی امیدوارم موفق باشین اما من الان توی شوک نتیجه موندم که خیلی سخت خوندم البته فقط دو ماه خوندم اما درست و اصولی خوندم ولی دقت نداشتن سر جلسه باعث شد با رتبه 47 بین الملل یزد قبول شدم اما خوب هزینه بالا داشت امیدوارم همه بچه هایی که از الان میخونن همدیگه رو تهران ببینن

tooran.b

New member
من میکروب پارسه . رضوی لر خوندم و 63 درصد زدم اصول نگهداری 68 درصد اما شیمی رو 46درصد و اصول رو 36 درصد زدم بیشترینم مشکلم زبان بود که فقط توی دوره 2 ماهه نتونستم بخونم اما نا امید نشدم الان که 50 درصد راه رو رفتم فقط از دوستان میخوام راهنمایی کنیین زبان از چه منابعی استفاده کنم تا حتما موفق باشم

am-ml

New member
من میکروب پارسه . رضوی لر خوندم و 63 درصد زدم اصول نگهداری 68 درصد اما شیمی رو 46درصد و اصول رو 36 درصد زدم بیشترینم مشکلم زبان بود که فقط توی دوره 2 ماهه نتونستم بخونم اما نا امید نشدم الان که 50 درصد راه رو رفتم فقط از دوستان میخوام راهنمایی کنیین زبان از چه منابعی استفاده کنم تا حتما موفق باشم
سلام دوست عزیزم
زبان 504 واژه و کتاب امیر لزگی و لغات ضروری تافل رو میتونید استفاده کنید ،به ترتیبی که نوشتم مهم هستن.
تو انجمن ها هم یه تاپیک با عنوان لزگی را با هم تمام کنیم هست که اونجا بچه ها دارن زبان رو با هم دیگه میخونن و میتونید اونجا اطلاعات خوبی درباره مطالعه زبان و............ به دست بیارین.
امیدوارم موفق باشی

Samaneh1366

New member
salaaaam dostan khbari az hichkasi nist kojaen? dostam age ehsas mikoni ke salahe karet be khondane mojaddade hatman inkaro bokon

بالا