مطالعه گروهی آزمون Msrt

ROJO

New member
سلام دوستان خسته نباشید
منم هستم دارم اماده میشم ...این دوره هم نشد دوره بعدو حتما قبولم ایشالا
من نافل دکترا میخونم با کیت...ولی کلا شنیداری مشکل دارم باید خیلی کار کنم رو مباحث

چرا اینقد زود?!!!!

BBT

New member
سلام دوستان خسته نباشید
منم هستم دارم اماده میشم ...این دوره هم نشد دوره بعدو حتما قبولم ایشالا
من نافل دکترا میخونم با کیت...ولی کلا شنیداری مشکل دارم باید خیلی کار کنم رو مباحث

سلام مرسی
شما هم خسته نباشی
منم همینا میخونم
ولی احساس میکنم دیر شروع کردم نرسم تمومشون کنم :j58r36j3gcr4suxymup

biotechnologist

New member
سلام مرسی
شما هم خسته نباشی
منم همینا میخونم
نترس میرسی. حالا کی گفته باید تمومشون کنی! البته من MSRT شرکت نکردم ولی لغات تافل رو مسلط باشید و گرامر در حد دبیرستان و لیسنینگ هم در حد کتاب کیت بدون شک بالای 50 میگیرید. موفق باشید. در ضمن مطمئن باشید اغلب از چند روز تا چند هفته واسه خوندن وقت میذارن و کمتر کسی پیدا میشه مثلا بیشتر از یک ماه خونده باشه پس بیخودی به خودتون استرس ندید.:a2d3:

- - - Updated - - -

سلام مرسی
شما هم خسته نباشی
منم همینا میخونم
نترس میرسی. حالا کی گفته باید تمومشون کنی! البته من MSRT شرکت نکردم ولی لغات تافل رو مسلط باشید و گرامر در حد دبیرستان و لیسنینگ هم در حد کتاب کیت بدون شک بالای 50 میگیرید. موفق باشید. در ضمن مطمئن باشید اغلب از چند روز تا چند هفته واسه خوندن وقت میذارن و کمتر کسی پیدا میشه مثلا بیشتر از یک ماه خونده باشه پس بیخودی به خودتون استرس ندید.:a2d3:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

پیچک

New member
خبر ندارین دوره بعد آزمون کی میشه؟... دیگه باید شروع کنم ... به اسفند که نرسیدیم

N@RVIN

Well-known member
یکی دست منم بگیره ببره سر آزمون به خودم باشه حسش معلوم نیس کی بیاد :tonguesmiley:

BBT

New member
نترس میرسی. حالا کی گفته باید تمومشون کنی! البته من MSRT شرکت نکردم ولی لغات تافل رو مسلط باشید و گرامر در حد دبیرستان و لیسنینگ هم در حد کتاب کیت بدون شک بالای 50 میگیرید. موفق باشید. در ضمن مطمئن باشید اغلب از چند روز تا چند هفته واسه خوندن وقت میذارن و کمتر کسی پیدا میشه مثلا بیشتر از یک ماه خونده باشه پس بیخودی به خودتون استرس ندید.::

- - - Updated - - -

چشم :smilies-azardl (181
مرسییییی:riz304:
فعلا که این کتاب کیت گیجم کرده:j58r36j3gcr4suxymup
انگار اصلا voice هایی که تو سی دی اش هست با خود کتاب همخوانی نداره

- - - Updated - - -

خبر ندارین دوره بعد آزمون کی میشه؟... دیگه باید شروع کنم ... به اسفند که نرسیدیم

تو سایتش برید دقیقا تاریخ ازمونا و دوره هاشو زده

- - - Updated - - -

تو سایتش برید دقیقا تاریخ ازمونا و دوره هاشو زده

biotechnologist

New member
چشم :smilies-azardl (181
مرسییییی:riz304:
فعلا که این کتاب کیت گیجم کرده:j58r36j3gcr4suxymup
انگار اصلا voice هایی که تو سی دی اش هست با خود کتاب همخوانی نداره
آخی! احتمالا شماره تمرین رو اشتباه پیدا کردی. منم اولش همین وضعو داشتم بعد فهمیدم چه جوری پیداش کنم. کتابم دست دوستمه وگرنه بهت می گفتم چه جوریه. :smilies:

N@RVIN

Well-known member

ای نامرد :dadad4: خب آخه من امsال شرکت نمی کنم میخوام کارای واجترمو انجام بدم سال بعد شرکت کنم با یک نمره علمی عالی و یه رزومه ی خوب قبول بشم :) وقتی که حداقل یذره لیاقت کشیدن عنوان فیلسوف رو داشته باشم :p

- - - Updated - - -

ای نامرد :dadad4: خب آخه من امsال شرکت نمی کنم میخوام کارای واجترمو انجام بدم سال بعد شرکت کنم با یک نمره علمی عالی و یه رزومه ی خوب قبول بشم :) وقتی که حداقل یذره لیاقت کشیدن عنوان فیلسوف رو داشته باشم :p

BBT

New member
آخی! احتمالا شماره تمرین رو اشتباه پیدا کردی. منم اولش همین وضعو داشتم بعد فهمیدم چه جوری پیداش کنم. کتابم دست دوستمه وگرنه بهت می گفتم چه جوریه. :smilies:

:smiliess (12):.......

- - - Updated - - -

:smiliess (12):.......

BBT

New member

- - - Updated - - -

بله خب کارای مثل ازدواج و ... واجبتره فعلا برای شما :smilies-azardl (113:black_eyed:

biotechnologist

New member
دوستانی که هنوز واسه آزمون ثبت نام نکردن و وقت بیشتری دارن، واسه لیسنینگ یه پیشنهاد دارم. مجموعه سخنرانی های TED Talks رو میتونید گوش کنید تا لیسنینگتون قوی بشه. اغلبش به زبان ساده و بسیار قابل فهمه. من چند تاشو گوش کردم به نظرم خوب بود. شمام گوش کنید خیلی خوبه. گوشتون کم کم عادت می کنه. اینم آدرسش:
https://www.ted.com/talks?language=en&sort=newest
فقط اولش زبان انگلیسی رو انتخاب کنید. موفق باشید:riz304::thumbsupsmileyanim:

N@RVIN

Well-known member
بله خب کارای مثل ازدواج و ... واجبتره فعلا برای شما :smilies-azardl (113:black_eyed:

من گفتم ازدواج نه گفتم ازدواج ..فرزندم منظورم کارهای علمی مثل پایان نامه و مقاله و اینا بود :))) ببین حرف تو دهن بچه میذاریا:25r30wi:

خب حالا تاپیک ملتو اسپمیش نکنم

ممنون بیو ..شما شرکت کردی قبلا .نمره ات چند شده؟

BBT

New member
هر کدوم از این وویسا میزنم
این خانمه میاد که میگه
i don't like this painting very much
:sdasdasd::13:

BBT

New member
من MHLE شرکت کردم. کارنامم اینجاست:
http://olumpezeshki.ir/thread3673-6.html

- - - Updated - - -

:25r30wi: خیلی با حال بود
کیت رو کامل خوندی ؟؟؟؟

- - - Updated - - -

من MHLE شرکت کردم. کارنامم اینجاست:
http://olumpezeshki.ir/thread3673-6.html

- - - Updated - - -

:25r30wi: خیلی با حال بود
کیت رو کامل خوندی ؟؟؟؟
بالاخره کشفش کردم چطوریه
وویس های بعدیش برای صفحه 86 به بعدههه

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
آفرین! میدونستم میتونی:smilies-azardl (113
نه بابا! من فقط فصل یک کیت رو رسیدم بخونم.:25r30wi: قبلش اثاث کشی داشتیم و چند روز سفر. خواهرم میگفت با این وضعی که تو خوندی رد میشی آبرومون میره:eek:t0837h0nn8zfqu8ult ولی خدا کمک کرد قبول شدم:thanks:

biotechnologist

New member
حالا خانواده افسانه های زیادی از قبولی من تو آزمون MHLE نقل می کنن که خودم شاخ در میارم!:whistle:

love virology

New member
درود / بچه ها کسی شرایط ازمون ایلتس داره بهتره بره این ازمون یا mhle یا msrt ازمون بده

بالا