مطالعه گروهی آزمون Msrt

شفيع

New member
یعنی اندازه لیسنینگ های همین کتاب تافل کیت هم وقت نمیدن؟! (چون الان دارم اون رو کار میکنم)

حمید جان چرا به اون اندازه وقت میدن(البته اگه از کیت بدن)اما بعضی وقتا از منابع دیگه ایی سوال طرح میکنن.

Hamidvet

New member
حمید جان چرا به اون اندازه وقت میدن(البته اگه از کیت بدن)اما بعضی وقتا از منابع دیگه ایی سوال طرح میکنن.

آخه وقت کمتر از اون بدن خدائیش خیلی ظلمه!! اونجوری اصا چشم فرصت نیگا کردن به گزینه هارم نداره ...

negar62

New member
آخه وقت کمتر از اون بدن خدائیش خیلی ظلمه!! اونجوری اصا چشم فرصت نیگا کردن به گزینه هارم نداره ...

فقط به یه سری نکات و کلمات اصلی دقت کنین. مثلأ توی گفتگوهای دو نفره کوتاه روی جمله دوم تمرکز کنین. این ترفندی بود که استادمون میگفت و من ازش جواب گرفتم. در غیر اینصورت واقعأ فرصت کمه که بتونین یه نگاهی قبلش روی سوالا بندازین. اگه تونستین که دیگه عالیه!! در ضمن این listening ها یه سری مهارت دارن. اینارو توی کیت باهاشون خیلی برخورد می کنین. مثلأ هیچ وقت با شنیدن یه کلمه مشابه همون متن گفتگوتوی سوال، اون گزینه رو نزنین! این فقط واسه رد گم کنی هست! به لغات مترادف/ مخالف/ مخالف دوگانه/ منفی و... حتمأ توجه کنین.

Hamidvet

New member
ممنون!
راستی در بخش listening فقط مکالمات دو نفره پخش میشه یا مونولوگ هم هست؟! ...

negar62

New member
ممنون!
راستی در بخش listening فقط مکالمات دو نفره پخش میشه یا مونولوگ هم هست؟! ...
خواهش میکنم. والا تا جاییکه من میدونم و تو آزمون بود مکالمات به دو دسته کوتاه ( دونفره ) و بلند که اونم دو نفره بود تقسیم میشه. مکالمه طولانیش از 4 تا سوال تشکیل شده . اگه اشتباه نکنم 3 یا 4 تا مکالمه طولانی بود. وقتی اونو گوش می کنین حواستون به کلمات کلیدی باشه و تا اونجا که امکان داره وقتی میشنوین جوابشو از روی گزینه ها پیدا کنین. چون بعدش و قتی دونه دونه سوالارو میپرسه تا حدودی یادتون میره

Hamidvet

New member
مرسی خانم نگار که بعد قبولیتون تو آزمون همچنان به این گروه سر میزنید و با حوصله تمام به سوالات جواب میدید ... :thumbsupsmileyanim:

negar62

New member
مرسی خانم نگار که بعد قبولیتون تو آزمون همچنان به این گروه سر میزنید و با حوصله تمام به سوالات جواب میدید ... :thumbsupsmileyanim:

خواهش میکنم. امیدوارم این نکات واستون مفید باشه.
موفق باشین

Hamidvet

New member
خیلی ممنون ، همینطور شما ..

راستی سوالات گرامر در چه سطحی میاد؟! ... من گرامر دایجست رو خوندم

negar62

New member
خیلی ممنون ، همینطور شما ..

راستی سوالات گرامر در چه سطحی میاد؟! ... من گرامر دایجست رو خوندم

در سطح تافل. چون دقیقأ همون کتاب گرامر تافل رو به ما پیشنهاد دادند. و واقعأ توی گرامر به من کمک کرد. با این کتاب و کیت من بخش structure رو 26/30 زدم. من بیس زبانم خوب بود. اما کتاب گرامر تافل که قبلأ گفتم خیلی کمک کننده بود.

Hamidvet

New member
در سطح تافل. چون دقیقأ همون کتاب گرامر تافل رو به ما پیشنهاد دادند. و واقعأ توی گرامر به من کمک کرد. با این کتاب و کیت من بخش structure رو 26/30 زدم. من بیس زبانم خوب بود. اما کتاب گرامر تافل که قبلأ گفتم خیلی کمک کننده بود.

منم خدا رو شکر بیس زبانم بد نیست، خوبه! ... خودم وقتی تست های گرامر آزمون های کتاب تافل کیت رو میزنم ، بیشتر از 5-6 تا غلط از 40 تا سوالش ندارم؛ بنظرتون میشه به این اعداد و ارقام اکتفا کرد و گفت گرامر من در حد نسبتا خوبیه؟! ...

negar62

New member
منم خدا رو شکر بیس زبانم بد نیست، خوبه! ... خودم وقتی تست های گرامر آزمون های کتاب تافل کیت رو میزنم ، بیشتر از 5-6 تا غلط از 40 تا سوالش ندارم؛ بنظرتون میشه به این اعداد و ارقام اکتفا کرد و گفت گرامر من در حد نسبتا خوبیه؟! ...

خیلی خوبه! اره فقط سعی کنین تمرین مداوم داشته باشین و listening هارو هم هرشب گوش بدین.

Hamidvet

New member
مرررسی! :thumbsupsmileyanim:
آره حتما خودمو تا جمعه هفته بعد (زمان آزمون) باید آماده نگه دارم ..

آخرین ویرایش:

negar62

New member

- - - Updated - - -

انشاا... خبر قبولیتونو اینجا بذارید. موفق باشید

Hamidvet

New member
راستی :

معنی عبارت زیر در مکالمات دو نفره چیه؟!

You can say it again ؟! .... میخواد بگه " نظر منم همینه؟ "

Hamidvet

New member
سلام دوستان و همراهان همیشگی ...
کسی هست آزمون 1 آذرماه رو شرکت کرده باشه؟!

بالا