مطالعه گروهي ارشد مامايي ٩٤

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
سلام دوستان عزیز.خسته نباشید.راجع به ویلیامز 2015 سوال داشتم
من شنیدم فروردین میاد بیرن.البته انتشارات گلبان
میخواستم ببینم با توجه به اینکه ازمون اردیبهشت و دوستمون هم گفتن تغییر چندانی نکرده همون 2010 بخونیم خوبه؟

سلام همکار خوبم. بله همون 2010 کفایت میکنه . موفق باشید .

mw.ashel

New member
95812449126861216539.jpg

maryb

New member
سلام بچه ها من تازه میخوام شروع کنم کسی هست راهنماییم کنه؟؟

mw.ashel

New member
سلام بچه ها من تازه میخوام شروع کنم کسی هست راهنماییم کنه؟؟

سلام همکار خوبم. هر راهنمایی که لازم باشه در تایپیک های مختلف مامایی اومده ولی اگر سوالی داشتید که نتونستید جوابی برای اون پیدا کنید من و همکارانم پاسخگو خواهیم بود.

موفق باشید .

shja

New member
سلام دوستان عزیز یه خواهشی داشتم از اونجایی که خیلی از بچه ها دسترسی به روان پزشکی کاپلان وسادوک رو ندارن دوستانی که فصلهای مربوط به امتحان رو دارن لطف کنن در اختیار سایر دوستان هم قراربدن ممنون میشم همکاری کنید

لیلا68

New member
سلام دوستان عزیز یه خواهشی داشتم از اونجایی که خیلی از بچه ها دسترسی به روان پزشکی کاپلان وسادوک رو ندارن دوستانی که فصلهای مربوط به امتحان رو دارن لطف کنن در اختیار سایر دوستان هم قراربدن ممنون میشم همکاری کنید
آره والله خیلی خوب میشه:thanks:

forouz

New member
بچه ها من تازه میخام شروع کنم از صفر امیدورم بتونم به شماها برسم برنامه هرروز می ذارم که انگیزه پیدا کنم شماها بذارن تا رونق پیدا کنه تامین وبهم انگیزه بدیم

لیلا68

New member
سلام بچه ها اگه کسی دانلود لانگمن رو میخواد میتونه تو قسمت جستجوی انجمن بزنه البته زحمت این کارو شفق بانو کشیده اگه خواستین دانلود کنین:smilies-azardl (113

mamai86

New member

شش فصل ويليامز
يك فصل زنان
دو فصل نوزادان
دو فصل بهداشت سوسن پارسا

mamai86

New member

سه فصل نوزادان
٥ فصل ويليامز

عيد همگي پيشاپيش مبارك
از حضور سرد شما ، دلمون رو به زور گرم نگه داشتيم
ب
:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا